הלוגו של פאנום X4 נחשף! - עמוד 8 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלוגו של פאנום X4 נחשף!

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

על מה אתה מדבר? על HyperThreading

אני מדבר על זה שהצגת את K10 עקרונית עליון על Nehalem, והוכח שזה פשוט לא נכון.

דיברת על איך שK10 בתדר של 3GHz שבר שיא ב3DMark06, למרות שהתוצאה לא הגיונית בכלל אם מחשבים את הנתונים (פשוט לא אפשרי), וזה בלי לקחת בחשבון שה"מקור" הוא אתר שמבוסס בעיקר על שמועות (ורוב הזמן טועה).

אז כן... יש לך הרבה "דעות" בנושא, זה לא בהכרח אומר שאתה צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט עוד קורבן לשיווק המאסיבי של .

לנהלם יש את כל מה שיש היום בברצלונה רק ב-45 ננו, תביט בשקופית ותגיד לי מה הם מחדשים פה?

מעבר לQuckPath וכו', ישנם חידושים שיחסית לאחרונה רק נחשפו.

מה שהצגת הוא מידע "עתיק" וגם מאוד לא מפורט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

............................... וזה בלי לקחת בחשבון שה"מקור" הוא אתר שמבוסס בעיקר על שמועות (ורוב הזמן טועה).

.....

[1/quote]

לא קראתי הכל, לא יודע כלום, אולי אולי אבל בדבר אחד אני בטוח שאתה טועה - המקור - הוא אחד מהאתרים המדויקים שיש וכמו כולם גם הוא טועה לפעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

............................... וזה בלי לקחת בחשבון שה"מקור" הוא אתר שמבוסס בעיקר על שמועות (ורוב הזמן טועה).

.....

לא קראתי הכל, לא יודע כלום, אולי אולי אבל בדבר אחד אני בטוח שאתה טועה - המקור - הוא אחד מהאתרים המדויקים שיש וכמו כולם גם הוא טועה לפעמים.

ת'שבע שאתה רציני. :-\

גם אם יכתבו באתר סיני שרק נפתח "מחר יחלקו מעבדי Nehalem בתדר של 50THz בחינם!!!", ישר זה יופיע בInq כחדשה.

זה הצהבון של עולם המחשבים.

מעבר לכתיבת עובדות, יש גם שמועות ודברים שכנראה הם סתם ממציאים כדי לקבל יותר גולשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו סיבה יש לAMD להסתיר דבר כזה?

הרי כבר יודעים איזה ביצועים הוא ישיג, הריגול התעשייתי בענף הזה מונע מצבים של הפתעות

הם גם הסתירו את המספרים של הR600, תבין מזה מה שבא לך. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...