הלוגו של פאנום X4 נחשף! - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלוגו של פאנום X4 נחשף!

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

איך אתה מצליח להאמין לכל נתון לא מציאותי שאתה שומע על AMD

ולא מוכן להאמין לאתרים גדולים שנותנים נתונים של , מדהים

במיוחד לאור העובדה שההשפעה של המעבד ב3DMARK06 לא עד כדי כך גדולה לתת למעבד יתרון כ"כ גדול על פני מערכת עם אותם

כרטיסי מסך בתדר גבוה יותר!

מה גם שזה אומר הרבה יותר מ100% ביצועים לטובת הפאנום CPC

צא מהסרט

הפאנום אולי יהיה מצויין, אבל לא עד כדי כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ת'אמת לא יצא לי להכיר הרבה גרמנים בחיים שלי אבל אני מנחש שתגיד שהם אוהבים להפתיע או משהו בסיגנון לא ככה?

לא, הם אדישים וקרים עד פחד.

לדעתי אם הפאנום ינצח את הפרניין אפילו בהפרש גדול, הם לא יעשו מזה ענייין גדול כמו , אולי קצת בהתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יהיה הראשון שישמח כשדבר כזה ייקרה...נישבע לך..הגיע הזמן פשוט כי אינטל מפתחת מונופול כבר ואם זה יימשך הם ייקבלו שליטה מוחלטת...אם ייכשלו בפאנום הם יהיו בבעיה חמורה בצורה מחרידה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שידליפו איזה בנצ לרשת ,משהו ,אנשים מתים לראות ביצועים ,אאא וכן באמת גם אני הבנתי שאינטל פשוט מחכה שAMD תשחרר את המעבד החדש שלה ואז היא משחררת גם כן ,יש לה כבר איזה שנה לפחות -הכוונה ל יורקפילד לפי ידיעתי .

מקווה ש תקח הסיבוב הזה ,אפילי די בטוח :xyxthumbs:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יהיה הראשון שישמח כשדבר כזה ייקרה...נישבע לך..הגיע הזמן פשוט כי אינטל מפתחת מונופול כבר ואם זה יימשך הם ייקבלו שליטה מוחלטת...אם ייכשלו בפאנום הם יהיו בבעיה חמורה בצורה מחרידה

אל תדאג ממש קרובה לפיסגה, אינטל צריכה לעבור את כל הבעיות שעברו על כדי להגיע לנחלה.

למעשה ה-PHENOM הוא הנהלם של היום, "נהלם" של אינטל מאוד דומה ל-K10 +/-, אומנם עדיין מבוסס על ארכטקטורת ה- הוא יהיה מרובע ליבות טבעי ב-45 ננו עם בקר זכרון מובנה ויכולת תיקשור בין הליבות בממשק CSI המקביל של להייפר-טרנספורט.

ואת כל זה יש ב-K10 ויותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הם אדישים וקרים עד פחד.

לדעתי אם הפאנום ינצח את הפרניין אפילו בהפרש גדול, הם לא יעשו מזה ענייין גדול כמו , אולי קצת בהתחלה.

או שאתה לא מכיר :nono:

לדעתי אם הפאנומן יעבור גם במעט את הפרניין תתחיל לעשות ועוד איך עניין.

מה שכן החיים הקלים שלה לא נגמרים פה. גם אפילו אם יהיה יתרון על פרנין אחריו יש לנו את נהלם(ככה כותבים את זה?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג ממש קרובה לפיסגה, אינטל צריכה לעבור את כל הבעיות שעברו על כדי להגיע לנחלה.

למעשה ה-PHENOM הוא הנהלם של היום, "נהלם" של אינטל מאוד דומה ל-K10 +/-, אומנם עדיין מבוסס על ארכטקטורת ה- הוא יהיה מרובע ליבות טבעי ב-45 ננו עם בקר זכרון מובנה ויכולת תיקשור בין הליבות בממשק CSI המקביל של להייפר-טרנספורט.

ואת כל זה יש ב-K10 ויותר.

למה אתה מטעה? Nehalem זה לא שם של מעבד, אלא .

אז איך בדיוק מעבד שמבוסס על בשם Nehalem מבוסס על Core?

והתכנון של Nehalem הרבה יותר מתקדם מK10, אם כבר יש בו את כל מה שיש בK10 + עיבוד וקטורי, HyperThreading, שיטת ניהול מטמון יעילה יותר, סט פקודות חדש ועוד הרבה דברים נוספים.

שידליפו איזה בנצ לרשת ,משהו ,אנשים מתים לראות ביצועים ,אאא וכן באמת גם אני הבנתי שאינטל פשוט מחכה שAMD תשחרר את המעבד החדש שלה ואז היא משחררת גם כן ,יש לה כבר איזה שנה לפחות -הכוונה ל יורקפילד לפי ידיעתי .

מקווה ש תקח הסיבוב הזה ,אפילי די בטוח :xyxthumbs:.

לפני שנה הם אפילו לא עשו טייפ ראשון, אז למה סתם להטעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...