תהיה מלחמה או לא ? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תהיה מלחמה או לא ?

aviv00

Recommended Posts

אני גם בספק שהגולן ישאר אצלנו בתקופה של עד 3-5 שנים...

הגולן שלנו יותר שנים מאשר הוא היה סורי.

[glow=red,2,300]הגולן שלנו לעולם ועד![/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אווו תראו איזה חלומות נחמדים יש לו

בטח שהגולן שלנו.

מאז ומתמיד.

גם עזה ויו"ש.

ובעזרת השם אם "סוריה" תפרוץ במלחמה גם נשחרר את "סוריה" מידיהם של הערבים שגרים ב"סוריה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן משנה, חתימה משנה, היכולת לפעול בעומק משנה... משנים מאוד. יש את הדברים שאתה חזק בהם כי מהיותך חת"מניק ויש את הדברים שאני חזק בהם מהיותי למד"ניק.

יאללה מילואים עוד שבועיים... יהיה שמח.

נכון הדברים שונים אבל זה ברמה הטקטית-אופרטיבית. הצרכנים שלכם זה חה"א, שלנו זה הקברניטים.

אגב, רק היום אריה אגוזי כתב כמה דברים שאין לי מושג איך נתנו לו לפרסם. מוסף כלכלה, ידיעות, עמ' 7-8 לדעתי.

הוא כתב על יכולות הארטילריה והרקטות הישראליות (נתונים מדהימים כדאי לקרוא).. עם יכולות כאלה, חה"א הופך לפחות רלוונטי.

אפילו מנכ"ל תע"ש אמר שהטכנולוגיה הזאת היא החה"א של חיל הרגלים.

נכון שכניסת אמל"ח מתקדם זה לא טוב לישראל בכלל, אבל נשקים מפרי איזון ברמה שדיברנו עליה מקודם הם רק נשקים כמו טק"ק/טילי שיוט בעלי יכולת התחמקות מהחץ

או חלילה כניסת גרעיני.

מילואים? תפסת לך אחלה זמן להגיע :cool2:

תביא מאוורר רציני :smile1:

לגבי התגובה שמעלי - תאמין לי שאם סוריה תפרוץ במלחמה היא מאוד תצטער על הרגע הזה.

והאמת? גם אנחנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש

ומי תעשה את זה? הממשלה השמאלנית שלנו?

כמובן שלא.

תודה לאל שיש לנו ציבור דתי לאומי שמביא 8-10 ילדים לעומת חילונים (ברובם שמאלנים) שמביאים 2-4 ילדים.

העתיד עוד לטובתנו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שלא.

תודה לאל שיש לנו ציבור דתי לאומי שמביא 8-10 ילדים לעומת חילונים (ברובם שמאלנים) שמביאים 2-4 ילדים.

העתיד עוד לטובתנו :xyxthumbs:

אתה אומר שהחבורת בטלנים הזאת שלא עושים הם התקווה שלנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון הדברים שונים אבל זה ברמה הטקטית-אופרטיבית. הצרכנים שלכם זה חה"א, שלנו זה הקברניטים.

אגב, רק היום אריה אגוזי כתב כמה דברים שאין לי מושג איך נתנו לו לפרסם. מוסף כלכלה, ידיעות, עמ' 7-8 לדעתי.

הוא כתב על יכולות הארטילריה והרקטות הישראליות (נתונים מדהימים כדאי לקרוא).. עם יכולות כאלה, חה"א הופך לפחות רלוונטי.

אפילו מנכ"ל תע"ש אמר שהטכנולוגיה הזאת היא החה"א של חיל הרגלים.

נכון שכניסת אמל"ח מתקדם זה לא טוב לישראל בכלל, אבל נשקים מפרי איזון ברמה שדיברנו עליה מקודם הם רק נשקים כמו טק"ק/טילי שיוט בעלי יכולת התחמקות מהחץ

או חלילה כניסת גרעיני.

מילואים? תפסת לך אחלה זמן להגיע :cool2:

תביא מאוורר רציני :smile1:

לגבי התגובה שמעלי - תאמין לי שאם סוריה תפרוץ במלחמה היא מאוד תצטער על הרגע הזה.

והאמת? גם אנחנו.

אריה אגוזי לפעמים עובר את דבקה בשטויות שהוא מדבר.

הרקטות אומנם קיימות אבל נכון לעכשיו צהל לא מצטייד בהן וחבל, זאת תוספת כוח משמעותית לארטילריה שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צוללות הדולפין הן לא צוללות גרעיניות. צוללת גרעינית היא צוללת שמונעת באמצעות כור גרעיני. צוללות הדולפין נושאות טילי שיוט בעלי ראשי נפץ גרעיניים. אבל, אין להן כור גרעיני.

טילי היריחו הם טילי קרקע-קרקע. למרות שהם נמצאים מתחת לפני הקרקע, מתקפה גרעינית יכולה להשמיד אותם.

צוללות הדולפין נושאות טילי פופאי, לא טילי יריחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שהגולן שלנו.

מאז ומתמיד.

גם עזה ויו"ש.

ובעזרת השם אם "סוריה" תפרוץ במלחמה גם נשחרר את "סוריה" מידיהם של הערבים שגרים ב"סוריה".

ימני יקר

הגולן לא היה שלנו מאז ומתמיד, הוא לא חלק מהארץ המבוטחת תפתח תנך ותבדוק בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת, עצם העובדה שיש לנו חיילים על הגולן מבטיחה שקט מהחזית הזאת, בגלל שצריך מספר חיילים מוגבל שיהיו שם וישמרו, לעומת זאת, אם ניתן את הגולן לסורים, נצטרך הרבה חיילים למרגלות הגולן, מה שיצטרך הגדלה משמעותית בתקציב הביטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...