תהיה מלחמה או לא ? - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תהיה מלחמה או לא ?

aviv00

Recommended Posts

ברוח ה"תחזור לנושא":

יאללה הימורים!

תהיה מלחמה או לא?

10GaZ - שם 100 (אגורות) שלא תהיה מלחמה*.

*תקף ל3 שבועות בלבד. עוד 3 שבועות אהיה רשאי לשנות את דעתי.

המנחש נכונה יקבל סופ"ש זוגי בצימר מופגז בצפון מתנת הרשות הלאומית הסורית לפיתוח רמת הגולן הכבושה.

בנוסף, הזוכה המאושר יקבל מנוי אישי לבלוקבסטר כדי שיוכל להחזיר את הסרטים שהוא חי בהם.

חחחחחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה נסגר? למה לבוא ולהתנצח עם אדם אחד שבכלל לא מייצג את הצד שלו?(והוא בעצמו אמר לכם את זה יותר מפעם)

מה נותן לכם "להוכיח" לו שהוא "טועה" ולהפיל עליו הכל? ואם כן אז למה להתבטות בצורה מעליבה? (ובדרך פלא הוא נשאר מנומס עד הסוף..שמתם לב?)

ממתי חוסר סבלנות מייצג את הצד "האוביקטיבי"

או הצד עם הפוטנציאל הגבוה יותר להיות צודק?

Pika007 ,מה שבטוח זה שהאנשים ששמעת עד עתה הם לא אלה שמיצגים את הצד "השני"

וביום שבאמת תלך לפגוש אדם כזה אני מקווה שתבוא אליו בלי דעה משוחדת מראש ,תבוא עם ראש פתוח. כי אם לא אז בפנים אתה יודע שיצאת טמבל (גם אם בסוף הוא יאכיל אותך בסתם חרא)

.. כי מה הטעם בלהאשים משהו שהוא עיוור אם גם אתה עוצם עיניים בעצמך.

חחחחחח אתה ממש מנותק אהה אחי? יאלהה אין כבר כוח לכתוב על הנושאים האלה חחחח. אז איך נברא העולם אחי?

איזה משפט חוזר על עצמו יותר מהמשפט הזה? שמעתי את המשפט הזה בכל "דיון" שהיה לי עם אנשים "דתיים"

זה משפט שמפיל אוטומטית את כל מי שאמר אותו ..אתה מסוגל להבין למה?

כי בשאלה כבר החלטת שהעולם נברא!!

מה שעצוב בכל העניין זה ששני הצדדים לא יכולים להיות בטוחים שהם צודקים (אחד מדבר על פיצוצים ודינוזאורים השני על מלאכים ניסים ובריאה :xyxthumbs:)

אז למה להתווכח?( מזכיר קצת את הפנבוייס של nvidia נגד ...אף אחד לא ינצח בכל מקרה :kopfpatsch:)

(וכאן שני הצדדים מראים לנו בתוכחה את ה"הוכחות" הלא מספקות שלהם(כן גם בקשר לאבולוציה, תתפלאו.הם עדיין לא סגורים אם סגריה מסוכנת מספיק או לא :xyxthumbs:))

בא למישהו להתווכח? אני מקווה שהוא יהיה לפחות או פרופסור בן 3000 או משה בעצמו

---------------------------------------

יאללה הימורים!

10gaz אני שם עוד 20(אגורות) על ה100 שלך על זה שלא תהיה מלחמה בעוד 3 שבועות*

*את הסופ"ש אני תורם לשכנים שלי מהקוט'ג שמאלה .. שה' ישמור עליהם מכל רע :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל חברה אני חילוני [מאמין חזק נכון אבל חילוני] איך אתה רוצה שאני יתן להם הוכחות ותשובות חלקות ? כל הודעה אני אומר מי שמחפש אמת שיבוא אם ראש פתוח וישמע ויראה הוכחות. ההרצאות זה לא סתם אנשים תראו בסרטון ששמתי זה לא נשמע אדם ברמה מאוד? ואין דבר כזה לא מאמין יש דבר כזה לא רוצה להאמין.

יש אנשים צמאים לשמוע לדעת כמו שזה מעלי שאל למה למה העולם בכלל נברא? תאמין לי יש על זה הרצאות ברמה שאתה גם תהנה ממנה . אתם יודעים מה התורה אומרת? היא אומרת בואו תבדקו אותי בואו תשאלו שאלות . זה לא כמו הנצרות שאומרת תאמין וזהו . התורה אומרת לך תבוא לבדוק אותי את האמת כל דבר יש הוכחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי באמת... תפסיקו כבר, כמו ילדים קטנים.

מה זה השטויות האלה? הימורים על מלחמה? מה אתם חושבים זה גן ילדים?

אני רק יכול להגיד לכם שתתחילו להסתכל על הכותרות בימים הקרובים, לא יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואולי חלק יתעניין בתרחיש מלחמה שנראה הגיוני מאוד (גם מבחינת התאריכים) שכתב טוקבקיסט מוואלה (יכול להיות שזה מישהו מבפנים שהדליף תכנית מגירה?)

http://news.walla.co.il/?w=/2/1059207&tb=/i/9632746

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...