DELL 2407WFP - קנייה קבוצתית של חברי הפורום. - עמוד 11 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 2407WFP - קנייה קבוצתית של חברי הפורום.

swg

Recommended Posts

אז נחכה חודשיים.

או עד מתי שתהיה ביקורת מקצועית.

חברים - אני לא זה שיקבע לאף אחד פה מתי לקנות. רק ציינתי את דעתי על קניה כיום.

אני נכנסתי לרעיון הקניה בגלל המחיר והאפשרות לקנות את הדגם החדש שהוא (כפי הנראה) שיפור של הדגם הקודם.

באופן אישי אם יכולתי לבחור את הדגם הנוכחי היום או את HC בעוד חודשיים ולשניהם אותו מחיר הייתי מעדיף להמתין ולקבל את הדגם החדש והמשופר (גם אם השיפור יוכח כדי זניח) ולו רק בשביל העיקרון שבדבר.

ונראה לי שרוב האנשים פה חושבים כמוני.

וגם אני לא יודע מה יקרה איתי בעוד חודשיים - וגם אי אפשר לדעת האם המסך אכן יגיע לארץ בדיוק בעוד חודשיים.

ולכן הצעתי שמי שמעוניין רק בדגם החדש "יחייה" את הדיון הזה בעוד 6-7 שבועות ואז נבצע שוב ספירת ראשים ונראה בדיוק איפה אנחנו עומדים.

זה ממש לא קביעה נכונה LazyBoy המסך מציג מכלול צבעים גבוה

ארז, עזוב לרגע גרפיקה לאינטרנט (בעיקר) מה לגבי השפעה על משחקים וסרטים?

האם אפשר לצפות לצבעים חיים יותר בדגם החדש בזכות אחוזי הדיוק הגבוהים יותר?

SWG - אתה באמת מבלבל אותנו כי אתה זה שהלהיב אותנו על הדגם החדש ופתאום אתה להוט על הישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 342
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו שאמרתי... הדגם הישן הוא כבר לא רלוונטי לרובינו אלה אם הוא יהיה במחיר ממש מציאה מה שכניראה לא יהיה בארץ לפחות בניגוד לארה"ב ששם המחירים של הדגם החדש נפלו ממש על מנת לנקות את המלאי הישן ולהחליף בחדש.

השאלה לפי מה שנראה לי כרגע היא אם לקנות את המסך החדש עכשיו או בעוד חודשיים... מה שתלוי כבר ביכולת של היבואן לספק את המוצר מה שאני מעריך שבמילא לא יהיה בשבוע-שבועיים הקרובים כך שזה יתן למספיק אנשים זמן לארגן את הכסף עד אז.

אבל נחכה ש swg יקבל תשובה מהיבואן בקשר לדגם החדש ואז כל אחד יוכל לשקול את אפשרויותיו... בכל אופן גם אם נסגור עסקה עכשיו ובעוד חודשיים תתארגן עסקה נוספת אז העסקה הראשונה תהווה תקדים למחיר וכך בעוד חודשיים יהיה אפשר רק לרדת עוד במחיר ולא לעלות אותו פתאום ולמחוק את ההישגים של swg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי... הדגם הישן הוא כבר לא רלוונטי לרובינו אלה אם הוא יהיה במחיר ממש מציאה מה שכניראה לי יהיה בארץ לפחות בניגוד לארה"ב ששם המחירים של הדגם החדש נפלו ממש על מנת לנקות את המלאי הישן ולהחליף בחדש.

השאלה לפי מה שנראה לי כרגע היא אם לקנות את המסך החדש עכשיו או בעוד חודשיים... מה שתלוי כבר ביכולת של היבואן לספק את המוצר מה שאני מעריך שבמילא לא יהיה בשבוע-שבועיים הקרובים כך שזה יתן למספיק אנשים זמן לארגן את הכסף עד אז.

אבל נחכה ש swg יקבל תשובה מהיבואן בקשר לדגם החדש ואז כל אחד יוכל לשקול את אפשרויותיו... בכל אופן גם אם נסגור עסקה עכשיו ובעוד חודשיים תתארגן עסקה נוספת אז העסקה הראשונה תהווה תקדים למחיר וכך בעוד חודשיים יהיה אפשר רק לרדת עוד במחיר ולא לעלות אותו פתאום ולמחוק את ההישגים של swg

חברים - אני לא זה שיקבע לאף אחד פה מתי לקנות. רק ציינתי את דעתי על קניה כיום.

אני נכנסתי לרעיון הקניה בגלל המחיר והאפשרות לקנות את הדגם החדש שהוא (כפי הנראה) שיפור של הדגם הקודם.

באופן אישי אם יכולתי לבחור את הדגם הנוכחי היום או את HC בעוד חודשיים ולשניהם אותו מחיר הייתי מעדיף להמתין ולקבל את הדגם החדש והמשופר (גם אם השיפור יוכח כדי זניח) ולו רק בשביל העיקרון שבדבר.

ונראה לי שרוב האנשים פה חושבים כמוני.

וגם אני לא יודע מה יקרה איתי בעוד חודשיים - וגם אי אפשר לדעת האם המסך אכן יגיע לארץ בדיוק בעוד חודשיים.

ולכן הצעתי שמי שמעוניין רק בדגם החדש "יחייה" את הדיון הזה בעוד 6-7 שבועות ואז נבצע שוב ספירת ראשים ונראה בדיוק איפה אנחנו עומדים.

ארז, עזוב לרגע גרפיקה לאינטרנט (בעיקר) מה לגבי השפעה על משחקים וסרטים?

האם אפשר לצפות לצבעים חיים יותר בדגם החדש בזכות אחוזי הדיוק הגבוהים יותר?

SWG - אתה באמת מבלבל אותנו כי אתה זה שהלהיב אותנו על הדגם החדש ופתאום אתה להוט על הישן.

מה נסגר חבר'ה, הכל נהיה בלאגן

אני הולך לשים את כל הקלפים על השולחן ונראה מה עושים.

הכל הולך להתבהר.

מכוון שה-HC עדיין לא הגיע, הגעתי איתו להסכמה על הדגם הישן.

לפני זמן קצר הודעתי לבנאדם שהעסק מבוטל ואנו מעוניים אך ורק בחדש.

ראו את זה כסגור.

דבר שני - לי לא משנה איזה דגם זה, הישן או החדש.

ככה שבמשך הדיון הייתי בשני הצדדים יחד.

לא עוד. אנחנו סגורים על החדש, פה אחד.

הבנאדם בודק את הפרטים לגבי החדש,

שזה כולל מחיר ותאריכים.

הוא שאל אותי : מתי אנחנו רוצים להזמין

ואני עניתי : צריך לחכות לתשובה מהם.

אז אנשים, להחלטתכם.

לילה טוב,

swg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, מבחינתי אפשר כבר להתחיל לגלגל את זה קדימה.

רק תגיע איתו לאיזה שהיא הסכמה לגבי אופי הקנייה, למשל חלון הזמן של המבצע... ככל שהוא יהיה רחב יותר כך ליותר אנשים יהיה נוח

לגבי אמצעי התשלום, מקדמות וכו'

אני סומך עלייך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, מבחינתי אפשר כבר להתחיל לגלגל את זה קדימה.

רק תגיע איתו לאיזה שהיא הסכמה לגבי אופי הקנייה, למשל חלון הזמן של המבצע... ככל שהוא יהיה רחב יותר כך ליותר אנשים יהיה נוח

לגבי אמצעי התשלום, מקדמות וכו'

אני סומך עלייך :xyxthumbs:

שים לב שה"חודשיים"

יכולים להפוך לארבעה חודשים

ומצד שני גם לשבועיים. אז צריך להמתין

בסבלנות. כנ"ל בעניין המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה את ה HC, מבחינתי מתי שיהיה, יהיה

אם זה מחר, אם זה עוד חודשיים שלושה, אני קונה ברגע שיש דיל סגור.

אני מעדיף לקנות בעוד חודש-חודשיים, (עובר דירה) אבל אין לי בעיה לקנות גם מחר אם יש בזה צורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה יש כאלה שרוצים את הדגם הנוכחי לא הHC כאשר שהם רק מרוויחים , אותו מחיר, יותר שיפורים - יותר חדש..

אז מה הבעיה

אין שום בעיה.

מתרכזים אך ורק בחדש.

אם וכאשר החדש יתגלה כיקר,

נחשוב מה לעשות.

גם אם יווצר מצב שהוא

יגיע רק בעוד רבעון ומעלה אז נשקול דברים.

אני רוצה את ה HC, מבחינתי מתי שיהיה, יהיה

אם זה מחר, אם זה עוד חודשיים שלושה, אני קונה ברגע שיש דיל סגור.

אני מעדיף לקנות בעוד חודש-חודשיים, (עובר דירה) אבל אין לי בעיה לקנות גם מחר אם יש בזה צורך.

אנו נעולים על החדש.

נגמרו המחשבות על הישן.

אלה אם יהיו הפתעות.

לילה טוב,

swg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה יש כאלה שרוצים את הדגם הנוכחי לא הHC כאשר שהם רק מרוויחים , אותו מחיר, יותר שיפורים - יותר חדש..

אז מה הבעיה

בעיקרון יש חשש שיהיו בו באגים חדשים או שיהיה רע מקודמו ... אך עד עתה לא דווח על שום באג אלה רק שיפור באיכות מהקודם.

swg , בגלל זה אמרתי שצריך קודם כל לחכות לתשובה מהיבואן בקשר לתאריכים ולמחיר הסופי... יכול להיות שפתאום זה לא יסתדר לו במחיר הזה

בקיצור...תגיד לו שיקח כמה זמן שהוא צריך לברר את כל הפרטים ולהגיש הצעה מסודרת חתומה,שתוצג כאן במילים שלו. ושתכלול את כל הפרטים הרלוונטים לגבי אחריות,זמני הספקה,תשלום וכו'

בדיוק כמו במכרז מסודר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתיף ויש מלא ביקורות עליו בעולם, רק טובות! אז מה הבעיה.

יאללה יש לי כבר מלא שאני מחכה לראות אותם על המסך הזה ;D

מקווה שסוף אוגוסט זה יהיה בידיים המאושרות של כל אחד מאיתנו כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה יש לי כבר מלא שאני מחכה לראות אותם על המסך הזה ;D.

מי לא מחכה? :)

בעיקרון יש חשש שיהיו בו באגים חדשים או שיהיה רע מקודמו ... אך עד עתה לא דווח על שום באג אלה רק שיפור באיכות מהקודם.

swg , בגלל זה אמרתי שצריך קודם כל לחכות לתשובה מהיבואן בקשר לתאריכים ולמחיר הסופי... יכול להיות שפתאום זה לא יסתדר לו במחיר הזה

בקיצור...תגיד לו שיקח כמה זמן שהוא צריך לברר את כל הפרטים ולהגיש הצעה מסודרת חתומה,שתוצג כאן במילים שלו. ושתכלול את כל הפרטים הרלוונטים לגבי אחריות,זמני הספקה,תשלום וכו'

בדיוק כמו במכרז מסודר

אני נותן לבנאדם את כל החופש.

ההצעה תוגש בצורה הכי מסודרת שיכולה להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...