DELL 2407WFP - קנייה קבוצתית של חברי הפורום. - עמוד 13 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 2407WFP - קנייה קבוצתית של חברי הפורום.

swg

Recommended Posts

SWG אתה בחיים לא תצא מזה. אי אפשר לשאול כן או לא כל 2 דקות. (וגם לבלבל את החנות כי אתה נראה סופר לא רציני ככה)

לדעתי תפנה בהודעה פרטית לכל מי שמופיע בעמוד הראשון ותסביר שאם הם קונים היום אלה התנאים לדגם הישן.

תארגן רשימה של השמות והטלפונים של כל אלה שרוצים לקנות היום ותעביר אותה לחנות ותן להם ליצור קשר עם האנשים שרוצים לקנות היום וזהו.

מי שיחליט להמתין לדגם החדש יאלץ לעשות את התהליך מהתחלה בעוד מספר חודשים.

אני מאמין שדי הרבה מהרשימה מוכנים לקנות היום את הדגם הישן ולסגור את זה כבר. (לא אני)

אם אתה אומר, אתה יודע.

תהיה נגלה אחת עכשיו בשביל הישן,

ונגלה אחת בעוד רבעון בשביל החדש.

אני מתחיל לפעול.

צהריים טובים ובהצלחה לכולנו,

swg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 342
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחרי הכל אין שום הבטחה שהחדש יהיה שיפור עד כדי כך היסטרי שיצדיק את ההמתנה (ואת חוסר הוודאות לגבי המחיר).

אחרי הכל מדובר באותו דגם עם שיפור קל, ולא בדגם חדש לגמרי. סביר להניח שהשיפורים הם מינוריים.

באחד הקישורים ש EvilSt!ng נתן היה שיפור די רציני באיכות תמונה של המסך.. ככה שלחכות למסך בגירסה החדשה יהיה די טוב..

וswg- אתה הרי אמרת שאתה יכול לקנות עוד חודשיים.. מה קרה?? עכשיו אתה יכול??

אני אישית יכול לקנות רק מהשבוע הראשון של אוגוסט (ההורים שלי עקשניים והם לא רוצים שאני בכלל אדבר איתם בקשר לקנייה של משו, אז הכסף תלוי רק בי..)

3 חודשים זה אוקטובר :kopfpatsch: :kopfpatsch: מה קרה?!?!

ו LazyBoy אתה באחת התגובות רשמת שאתה גרפיקאי או משו.. והמסך בגירסה החדשה אמור להיות מצויין לגרפיקאים כפי שבגירה הסביר לך.. אז מה קרה??

אני בעד לקנות את המסך בגירסה החדשה.. כי אז בטוח יהיה לי מספיק כסף/ אם כולם ממש ממהרים אני מוכן אבל בשבוע הראשון של אוגוסט.. חכו לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אני תמיד אמרתי שאני רוצה רק את הגרסה החדשה.

תהיה נגלה אחת עכשיו בשביל הישן,

ונגלה אחת בעוד רבעון בשביל החדש.

נראה לי הכי פשוט כי העסק באמת מסתבך.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אז ההנחה לא תהיה קטנה יותר??

על הישן? כרגע הוא במחיר 3.6K.

בנוגע לחדש - מה שכתבנו פה זה רק השערות.

שום דבר עוד לא ידוע לגביו.

---------------------------------------------

אם אחד הרוכשים לא קיבל הודעה פרטית,

שיכתוב פה והוא יקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז כמו שאמרתי ל swg בפרטי... אני לא יצטרף לקנייה של המסך הישן היות ואני יודע שאני סתם יוציא המון כסף ויתבאס בגלל הדגם החדש שהוא יותר טוב :s07: לפי כל הביקורות שקראתי עד כה, אני מקווה שלא נאלץ לבסוף להמתין 3 חודשים אלה שיקרה משהו בתקופה הזו שיזרז את התאליך

בכל אופן נראה מה יהיה כאן עוד שלושה חודשים ומה יהיה הביקוש והמחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא קביעה נכונה LazyBoy המסך מציג מכלול צבעים גבוה, האם יש לך מצמלמה שיודעת לצלם במכלול כזה?

האם אתה מפיק או גרפיקה לדפוס? אם ענית על השאלות הללו בכן מכלול רחב אכן יהיה טוב יותר בשבילך אך אם אתה עוסק

הרבה בגרפיקה לאינטרנט ומחשבים אתה צריך להבין שכמעט על המסכים היום עדיין עובדים בתקן שנקרא sRGB

והוא רק 72% מה-NTSC, שתערוך על מסך בעל מכלול רחב יראו לא נכון או מעוותות על מסכים עם מכלול

קטן יותר ועבודות קודמות שלך גם יראו שונה על המסך הנ"ל בגלל תזוזה וגרעינייות צבעים שנובעת מהמכלול הרחב.

בנוסף רגע אין שום ביקורת על דיוק הצבעים של המסך החדש והדיוק של המסך הישן היה טוב והספיק לגרפיקאי חצי מקצועי.

הישועה האמיתית של מכלול רחב תבוא כאשר יופיעו המסכים הראשונים עם תאורת LED שתאפשר לך לבחור את מכלול הצבע המתאים

למצב העבודה שלך. כרגע אף אחד מהמסכים שמשתמשים בתאורה אחורית פלורסצנטית לא מסוגלים לקפוץ בין מכלולים.

אני חוזר ומדגיש שלרוב האנשים ואף לרוב הגרפיקאים כאן לא יתקבל שום שיפור מהמסך החדש ואף יכולה להיות הרעה.

מעבר בין מכלולי צבע הוא לא דבר פשוט ויכול לגרום לתמונות/עבודות שלכם להיראות מעוותות על מסכים שונים שלא מציגים מכלול רחב.

הייתי ממליץ שתפצלו את הקניה ותבררו מי רוצה לקנות עכשיו במחיר טוב ומי מוכן לחכות ולראות מה יהיה בעתיד.

מאוד יכול להיות שיחליטו שמהסך החדש עולה 4.5K (כי למעשה כן מדובר בדגם "חדש" עם מק"ט שונה ולא בעידכון רוויזיה)

ויורידו אתכם בקניה קבוצתית למחיר שהיום נמכר ה 2407 הרגיל ככה שלא תהנו משום הנחה בהשוואה למחיר היום

וממסך שהוא ספק יותר טוב מה 2407 הרגיל. הציפיה היחידה שיש לי מה 2407HC הוא שיתקנו דברים ב OSD ובדרך שבה

המסך מתנהג עם שינוי בהירות וכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יצטרף לקנייה של המסך החדש היות ואני יודע שאני סתם יוציא המון כסף ויתבאס בגלל הדגם החדש שהוא יותר טוב

חח

ניראה לי התבלבלת.. [br]פורסם בתאריך: 11.07.2007 בשעה 18:22:54

הציפיה היחידה שיש לי מה 2407HC הוא שיתקנו דברים ב OSD ובדרך שבה

המסך מתנהג עם שינוי בהירות וכו.

אז למה אתה לא שואל בפורומים בארה"ב?? יש את המסך כבר שמה.. אז למה אתה אומר "שיתקנו"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארז רק טוב יכול לצאת מלחכות.

נניח שמה שאתה אומר יקרה, אז הם תמיד יכולים לקנות את ה-non-HC, המחיר שוק שלו רק ירד עד אז והעסקה שתסגר תהיה בהתאם.

כך שאין שום הפסד בסבלנות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרסה ללא HC נמכרת היום לצרכן ב-600$ אחרי 33% מס זה 3350 ש"ח

גרסת ה-HC נמכרת ב-670$ שזה יוצא 3740 עם מס

מחיר של 3600 הוא מחיר יקר על המסך הישן

מה גם שכאשר המסך החדש יגיע לארץ מן הסתם תהיה נפילה במחיר של הישן.

אם ההצעה הייתה עבור המסך החדש אז זה היה דיל טוב

והערה לכל מי ש"אין כסף לקנות עכשיו ורק בעוד חודשיים יהיה":

קחו הלוואה בריבית שנתית של פריים+2. על חודשיים תשלמו 42 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבקש רק מ-swg לעדכן פה לפני שקניה כלשהי באמת מתבצעת. אני עדיין בגזרת המתלבטים והדואגים למימון (משכנעים את ההורים...), ואעדיף לא לגלות בעוד שבוע שהתבצעה כבר קניה ואני פספסתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה להתעלמות בפרטי? חשבתי שהבהרתי את הנקודה של המידע שאני זקוק לו עם כל הכבוד.

ברר בבקשה אם דגם ה 3007 WFP יגיע תיכף בגרסת ה HC, יחד עם הדגם שאתם מנסים לקנות פה, ואם אפשר לשאול בכמה הם מוכרים את המסך הזה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...