DELL 2407WFP - קנייה קבוצתית של חברי הפורום. - עמוד 23 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 2407WFP - קנייה קבוצתית של חברי הפורום.

swg

Recommended Posts

אני חסכתי מלא זמן למסך,סגרתי ,בניתי עליו כבר, על סרטיםפ שאני אראה.

הכל מבחינתי היה סגור, רק חיכיתי לאומניטק.

חזרתי הבייתה ציפיתי לראות הודעות של "התקשרו אליי" שעדין לא התקשר אליי בכל מקרה.

מה שאני ראיתי זה שהעסקה התנפצה. ביאס לי את כל היום.

אני טס לשבועים, אני לא אדע מה הולך , בניתי על זה שהמסך יהיה פה אצלי בחדר שאני אחזור כבר.

אני לא מבין את אומניטק, היה להם 20 איש בקנייה, שזה ממה חלום להרבה יבואנים.

ככה לסדר אותנו?

שיחליטו מהר,כי יש מלא אנשים שמתחילים להתנדד לצד של לקנות משהו אחר.

אני בעסקה אם זה 3250 גג.

יותר מיזה אני אחכה עד אוקטובר.

ובאמת זה מעצבן, שיש שתיקות פה של שעות, או שליחת הודעה כל דקה.

אני בכל מקרה בודק כל 2 דקות אם רשמו הודעה פה.

SWG יישר כוח! אל תתייאש! ללא האיש הזה לא היה עסקה! עדיןן 500 שקל זה הנחה! אבל לא כמו 1000 שקל הנחה.

אז אנשים קצת כבוד, במקום להתעצבן, תפרגנו לו, קצת מוטיביציה לבן אדם וJ.Dog-Christ יצליחו לסדר לנו עסקה חדשה .

שכולם יהיו מרוצים - נקווה שמהר מאוד ישב אצל כל אחד מאיתנו מסך.

בנתים לפי דעתי שכל אחד שבעיניין שמוכן לקנות את המסך בסכום של 3200-3300 שירשום פה (אפילו פחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 342
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע אם מישהו מאומניטק בודק את מצב העסקה שלו פה בפורום, אבל אני לא חושב שבינתיים יש טעם לצאת בהצהרות של באיזה סכומים מוכנים לקנות ובאיזה לא לפני שיש מידע ממשי. חשוב גם לדעת האם זו רק היתה אי הבנה, או שהחברה חזרה בה מההצעה. אם זו האופציה הראשונה אין הרבה מה לעשות. אם השניה הרי שהם מסוגלים להוריד את המחיר לסדר גודל של 3100 וייתכן שאפשר להוריד אותם שוב, וחבל לוותר על הנחה כי באים עם "ב-3300 אנחנו מוכנים לקחת". כרגע אפשר רק לחכות, בתקוה שגם מישהו יסביר מה בדיוק קרה פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש מכולכם, למענכם!!! הימנעו מהודעות עם תוכן משמיץ ושאר שמות גנאי וכינויים! בנוסף המנעו מהודעות כמו "מוכן עד גג X מחיר", מהסיבות הפשוטות:

1) החברות שאתם מדברים עליהן הן חברות גדולות מאוד, ויש להם אנשים שסוקרים את האינטרנט, והן יתבעו אתכם אם ימצאו לנכון על הרבה מאוד סעיפים אפשריים, וחבל!

2) בדיוק כפי שכתב קודמי, חבל להתחיל לוותר על הנחות, חכו עד שהמצב יתבהר קצת ואז נדבר על מחירים!

בכל מקרה אני מחכה לSWG, שאמור ליצור איתי קשר מחר ונראה איך אני יכול לקדם את הסיפור שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כעת יצא לי לראות את הת'רד הארוך הזה .

כשיתגבש מחיר סופי לאחר הנחה (הכולל מע"מ) אשקול הצטרפות

הסיפור הוא כזה: חבר ואני מנסים להשיג דיל ל 2 דווקא על ה 2007FP ולא ה 24" מסיבות של מחיר, תצוגה בעייתית

משהו בכל הנוגע לגלישה ורזולוציה באתרים מסויימים. כמו -כן, שידרוג ה 6600GT שלי למשל ..

בכל מקרה, הנקודה היא מדוע לא לנסות לארגן רכישה מסיבית יותר כאשר תחזיקו 2 רשימות

האחת עבור מעוניינים ב 24" והשניה לאלו שמעוניינים לרכוש 20" ( כמובן )

לדעתי יהיו לא מעט שחושבים על לרכוש את ה 20"

יש סיכויים שתתקבל הנחה משמעותית יותר , לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנו עוד דיון' date=' ממש בפורום הזה, שעוסק בקניה קבוצתית של ה- 2407WFP (ה-24"), לעומת זאת, הדיון הזה עוסק בקניה הקבוצתית של ה-20" (גם ה-FP הרגיל, וגם ה-WFP, הרחב) ;)

[/quote']

נראה לי שהגמל התבלבל! ;)

זה הדיון על ה- 2407WFP

מרוב 2X07XFP אתה כבר לא מבדיל הא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי תגובות כמדומני ב hometheater הישראלי על בעיות צפייה בדפי אינטרנט

כיוון שהם אינם מותאמים לרזולוציה הטבעית ולמסך ה 24". כמו -כן, יש לקחת בחשבון שמי

שמעוניין לעיתים (אף רחוקות) במשחקים הוא חייב כרטיס מסך חזק . ה 6600GT שלי למשל כנראה לא מספיק חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אפשר לעשות 1:1 במסך ואז יהיה ניראה לי 1600X1200 שזה יחסית בסדר על הגדרות נמוכות..

נווו.. מה עם עידכונים?? יש לי חום מרוב הלחכות.. (38.3) הגוף שלי קיבל קריז על המסך..

ואני צריך לדעת אם לקנות עכשיו הראד דיסק והקנייה תהיה באוגוסט ויהיה לי מספיק כסף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...