DELL 2407WFP - קנייה קבוצתית של חברי הפורום. - עמוד 6 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 2407WFP - קנייה קבוצתית של חברי הפורום.

swg

Recommended Posts

יש כבר 18 אנשים - מרשים מאוד.

אני שואל שאלה כללית, לא דווקא עליהם:

1. האם יש ריבית על תשלומים בכרטיס אשראי ומה מספר התשלומים? (לזה יש משמעות רבה לאנשים רבים פה, כולל אותי)

2. מה האחריות כוללת? מה לגבי פיקסלים מתים ישר מהקופסא?

ישנה ריבית, אך לא שאלתי כמה.

5 תשלומים עם גמישות (למי שיצטרך).

אחריות לפי המדיניות של . פיקסלים מתים -

פיקסל 1 עד 24 שעות. 6 פיקסלים עד 3 שנים.

כל החנויות ששאלתי ענו : " המדיניות של ".

אני מבקש להתייחס לטקסט הזה מההודעה הראשית בת'רד :

עוד אנשים חייבים להתקשר :

א.כדי להפעיל עליהם לחץ (כן, זה אפשרי. הם לא באמת כאלו אדישים)

ב.כדי להראות להם שזה אמיתי, שיש נכונות ורצון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 342
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין חייבים להתווכח , שמע זה עסקה בשבילם.

תתחיל מיזה שאתה רוצה לקנות את המסך, תשאל כמה עולה. תנסה להוריד אותו, תגיד לו אם אתה מביא עוד 4 חברים שיקנו כמה הוא עושה הנחה, ככה כל פעם תוסיף מספר אנשים ותוריד אותו ל500 ואפילו יותר.

זה לא צחוק העסק הזה אנחנו למעלה מ15 חבר'ה רציניים, בטוח יצטרפו עוד 8 , וירדו המעניין 5 גג בגלל בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכול להיות שכל ההנחה שנשיג תהיה מ 4090 ל 3950 זה בקושי 140 שקל !

ומה עם משלוח ?

ומה עם עדיפות לחנות קרובה אם יהיו בעיות ? בפערים האלה זה לא שווה ממש את הסיכון בכלל.

צריך לדבר ישירות עם היבואן ולהפעיל עליו לחץ ליבא את הדגם החדש... אם הוא ידע שיש לו כאן קרוב ל 20 קונים זו סיבה מספיק טובה להתאמץ קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל מיזה שאתה רוצה לקנות את המסך, תשאל כמה עולה. תנסה להוריד אותו, תגיד לו אם אתה מביא עוד 4 חברים שיקנו כמה הוא עושה הנחה, ככה כל פעם תוסיף מספר אנשים ותוריד אותו ל500 ואפילו יותר.

בדיוק ככה לא עושים רושם רציני. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכול להיות שכל ההנחה שנשיג תהיה מ 4090 ל 3950 זה בקושי 140 שקל !

ומה עם משלוח ?

ומה עם עדיפות לחנות קרובה אם יהיו בעיות ? בפערים האלה זה לא שווה ממש את הסיכון בכלל.

צריך לדבר ישירות עם היבואן ולהפעיל עליו לחץ ליבא את הדגם החדש... אם הוא ידע שיש לו כאן קרוב ל 20 קונים זו סיבה מספיק טובה להתאמץ קצת.

נכון מאד.

רק עם יבואנים או חנות שמייבאת עצמאית.

גם אין מה לדבר עם חנויותבשלב זה - הן לא יודעות בכלל מתי יהיה הייבוא ובכמה הם יקבלו אותו מהיבואן. מה שאתם מקבלים זה מחירים לפי מחיר הדגם הקיים והסבירות היא שהייבוא הבא יהיה רק יותר זול כי בכללי הדולר אומנם קצת טיפונת התאושש אבל במגה כללית של ירידה.

קודם מבררים עם היבואנים מתי יש יבוא ועדיף לסגור איתם בסמיכות לזמן הייבוא,אם אתם רוצים קיצוץ כלשהו ששווה בכלל את כל המאמץ הזה.

10-15 אחוז הנחה זה ראלי לחלוטין, אם זה לא מושג לא עשיתם כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב אין כאן מישהו שעובד בחנות מחשבים ויכול להשיג את מחיר היבואן של המסך ?

אתה בעצם שואל - אין פה מישהו שמסכים שיפטרו אותו על זה שפירסם ברשת מידע עסקי חסוי?

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאד.

רק עם יבואנים או חנות שמייבאת עצמאית.

גם אין מה לדבר עם חנויותבשלב זה - הן לא יודעות בכלל מתי יהיה הייבוא ובמה הם יקבלו אותו מהיבואן. מה שאתם מקבלים זה מחירים לפי מחיר הדגם הקיים והסבירות היא שהייבוא הבא יהיה רק יותר זול כי בכללי הדולר אומנם קצת טיפונת התאושש אבל במגה כללית של ירידה.

קודם מבררים עם היבואנים מתי יש יבוא ועדיף לסגור איתם בסמיכות לזמן הייבוא,אם אתם רוצים קיצוץ כלשהו ששווה בכלל את כל המאמץ הזה.

10-15 אחוז הנחה זה ראלי לחלוטין, אם זה לא מושג לא עשיתם כלום.

תאמין לי שאני עושה שמיניות באויר כדי שזה יקרה.

בדיוק ככה לא עושים רושם רציני. :nono:

בגלל זה אני מבהיר מתחילת השיחה שמדובר בקניה קבוציתית.

נ.ב אין כאן מישהו שעובד בחנות מחשבים ויכול להשיג את מחיר היבואן של המסך ?

אני שואף שיבוא מישהו כזה ואז הכל יהיה הרבה יותר קל.

------------------------------------------------------------

למישהו יש בעיה אם נקנה מחנות פרטית שמייבאת בעצמה?

כמו ש The Ripper הציע

מה אתם חושבים על כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא האחריות...

אתה בעצם שואל - אין פה מישהו שמסכים שיפטרו אותו על זה שפירסם ברשת מידע עסקי חסוי?

::)

זה לא כזה סוד מדינה... יש המון חנויות שקונות ומוכרות בסך הכל באותן מחירים פחות או יותר תלוי בקומבינות עם היבואן אבל כולם עובדים לפי דפוס רווחי מסויים של אחוזים נוספים מערך המוצר הבסיסי. העיניין הוא שאם נדע למשל שהחנות קונה את המסך ב 3500 אז נדע שאפשר ללחוץ אותם עד 3700~ כשגם הם יוצאים מורווחים מהעסקה אבל אם הם קונים את זה ב 3850 ורוצים למכור ב 3950 אז באמת שאין להם הרבה רווח מכך ונוכל לשקול את צעדינו וציפיותינו לפי כך

מה גם שאף אחד לא חייב להזדהות בשמו או בשם החנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא האחריות...

זה לא כזה סוד מדינה... יש המון חנויות שקונות ומוכרות בסך הכל באותן מחירים פחות או יותר תלוי בקומבינות עם היבואן אבל כולם עובדים לפי דפוס רווחי מסויים של אחוזים נוספים מערך המוצר הבסיסי. העיניין הוא שאם נדע למשל שהחנות קונה את המסך ב 3500 אז נדע שאפשר ללחוץ אותם עד 3700~ כשגם הם יוצאים מורווחים מהעסקה אבל אם הם קונים את זה ב 3850 ורוצים למכור ב 3950 אז באמת שאין להם הרבה רווח מכך ונוכל לשקול את צעדינו וציפיותינו לפי כך

באמת האיש לא חייב להזדהות

בקשר למחיר - אי אפשר לדעת בכמה החנויות קונות

את זה. מבחינתן זה הוא סוד מדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אני זוכר פעם מזמן שהייתי ילד קטן ,הלכתי עם אבא שלי לקנות מחשב חדש באיזה חנות שכונתית. אז אבא שלי התמקח עם בעל החנות במשך איזה שעה כשחצי שעה מכך היה כבר אחרי שהחנות נסגרה כבר, לבסוף בעל החנות פירט לו את כל הרווחים שלו ,ההוצאות שלו האחוזים שלו ושבכלל את הכסף הגדול הוא עושה משרות לקחות עסקיים ולא ממכירה... רק כדי שאבא שלי יסכים כבר לעסקה והוא יוכל ללכת הבייתה, באותה תקופה זו הייתה חתיכת עסקה דווקא.

אך היו ימיים ... כשהייתי ילד קטן שהאמין באמת ובתמים שהדברים הכי טובים בחנות זה הדברים הכי טובים שיש. היום גם אחרי שאני יקנה את המסך הזה אני עדיין ידע שיש דברים אחרים שיותר טובים ממנו רק שעולים הרבה יותר ויש גבול אחרי הכל

יום יבוא וגם לי יהיה 100 אינץ' ב1080P :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

חחח

השאלה היא האחריות...

לדעתי הרבה חנויות משיגות את המסך ב2000-2500..

תחשבו, אם המסך נמכר בערך ב600 דולר בארה"ב אז בטוח הייצור עולה איזה 400$ או פחות.. אז בטח הם מוכרים לייבואנים בישראל ב500$ ואז 33% מע"מ/מיסים (לא יודע) ובטח יש ייבואנים שמשיגים בלי המע"מ/מיסים.. אם זה באמת כך או שיש להם הרבה קונים והם לא רוצים להוריד במחיר ולא חשובים להם 20 איש או שאנחנו לא פועלים נכון בהפעלת לחץ עליהם או שהם סתם עקשנים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אני זוכר פעם מזמן שהייתי ילד קטן ,הלכתי עם אבא שלי לקנות מחשב חדש באיזה חנות שכונתית. אז אבא שלי התמקח עם בעל החנות במשך איזה שעה כשחצי שעה מכך היה כבר אחרי שהחנות נסגרה כבר, לבסוף בעל החנות פירט לו את כל הרווחים שלו ,ההוצאות שלו האחוזים שלו ושבכלל את הכסף הגדול הוא עושה משרות לקחות עסקיים ולא ממכירה... רק כדי שאבא שלי יסכים כבר לעסקה והוא יוכל ללכת הבייתה, באותה תקופה זו הייתה חתיכת עסקה דווקא.

אך היו ימיים ... כשהייתי ילד קטן שהאמין באמת ובתמים שהדברים הכי טובים בחנות זה הדברים הכי טובים שיש. היום גם אחרי שאני יקנה את המסך הזה אני עדיין ידע שיש דברים אחרים שיותר טובים ממנו רק שעולים הרבה יותר ויש גבול אחרי הכל

היית אמור לכתוב את זה ככה :

יום יבוא וגם לי יהיה 100 אינץ' ב1080P ;D

זה בנאדם שמאמין

וזה בנאדם שלא מאמין

כל אחד היה פעם מרובע במחשבים.

אף אחד לא נולד עם ידע במחשבים.

ידע צוברים, לא נולדים איתו.

^^

חחח

לדעתי הרבה חנויות משיגות את המסך ב2000-2500..

תחשבו, אם המסך נמכר בערך ב600 דולר בארה"ב אז בטוח הייצור עולה איזה 400$ או פחות.. אז בטח הם מוכרים לייבואנים בישראל ב500$ ואז 33% מע"מ/מיסים (לא יודע) ובטח יש ייבואנים שמשיגים בלי המע"מ/מיסים.. אם זה באמת כך או שיש להם הרבה קונים והם לא רוצים להוריד במחיר ולא חשובים להם 20 איש או שאנחנו לא פועלים נכון בהפעלת לחץ עליהם או שהם סתם עקשנים..

לי זה נראה שהחנויות קונות את זה במחיר קצת יותר גבוהה.

כל הספקולציות כמה זה עולה ליבואן או לחברה עצמה לא ממש עוזרות. כי יכולות להיות מלא ספקולוציות :)

חזרתי על זה לא מעט פעמים בת'רד הזה,

אם כי זה ממש כיף לדון על הנושא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הספקולציות האלה עוזרות לנו להעריך מה הסיכויים שלנו להשיג מחיר טוב יותר והאם הנו ראליים ביחס לשוק...

אין מצב שהחנויות קונות את זה ב 2000... אבל אם הם אכן קונות את המסך ב 3800~

אז לאן באמת הולך כל הכסף !@?#!?@#?!@#?!?@!

לא יכול להיו שמסך שנמכר בפחות מ 600$ עולה כאן ואין איך להוריד את המחיר !

כל אחד נוגס מהכיס שלנו במדינה הזו... מכס\מע"מ\יבואן\חנות\משלוחים\בנק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...