DELL 2407WFP - קנייה קבוצתית של חברי הפורום. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 2407WFP - קנייה קבוצתית של חברי הפורום.

swg

Recommended Posts

• תגובות 342
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בדיוק באתי לפתוח גם דיון כזה... טוב אז אני יוסיף חלק מהדברים שרשמתי :smile1:

בדיון זה ננסה לארגן רכישה קבצותית של המסך החדש של דל Dell 2407WFP-HC בעקבות הדיון הקודם (עמודים 9-11) שבו התפתחה יוזמה ועיניין של כ 7 איש בקניית מסך זה.

המסך שמדובר עליו כאמור הוא הגרסה החדשה של המסך 2407WFP שהיא 2407WFP-HC , שיצא כבר בחו"ל ואמור להגיע לארץ בקרוב.

גרסה זו מכילה מספר שכלולים ושיפורים מהגרסה הקודמות כמו בין השאר 92% מהצבעים ב NTSC מה שמקנה למסך צבעים חיים ומדוייקים יותר לפי ביקורות ברחבי הרשת...

בנוסף לרזולוציה מטורפת של 1920x1200 שמאפשרת הצגת רזולוציה של 1920x1080P טבעית שמותאמת לתכני High Definition

באיכות הגבוהה ביותר (!)

מכלול תכונות אלה לא משאיר הרבה מתחרים למסך זה בתג המחיר שלו ( כ 4.1k לפני הנחה)

המטרה היא לצרף כמה שיותר אנשים שמעוניינים לקנות ביחד על מנת לקבל הנחה קבצותית משמעותית ככל שניתן.

*כולם מוזמנים להצטרף

*כל מי שיש לו מידע שיכול להועיל\לעזור\לתרום\להחכים מוזמן לכתוב כאן.

*לדל אין יבואן רשמי אלה רק מפיצים מורשים

*Main physical differences:

Dell 2047WFP

P1000558.jpg

Dell 2047WFP-HC

P1000559.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכלול תכונות*

והאם יש השוואה בין הגירסה החדשה לאחת לפני?? או ביקורת על החדשה ?? (בשפה אנגלית/צרפתית/ספרדית/עברית)

המעודכן

http://computershopper.com/reviews/dell_ultrasharp_2407wfphc

הוותיק

http://reviews.cnet.com/lcd-monitors/dell-ultrasharp-2407wfp/4505-3174_7-31899303.html/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם בפנים.

בכל מקרה אני אברר עם החבר'ה בעבודה האם יש עוד אנשים שמעונינים.

שאלה לידע כללי, איזה כרטיס מסך צריך בשביל להריץ משחקים עכשוויים ב fps נורמלי (אני מניח שזה בערך 40, כי 30 זה לפעמים מעט מידי,לא?) וכמובן שברזולוציה של המסך. האם ה 1950pro or xt יספיק? כי הרזולוציות ממש גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והאם יש השוואה בין הגירסה החדשה לאחת לפני?? או ביקורת על החדשה ?? (בשפה אנגלית/צרפתית/ספרדית/עברית)

מצאתי לך ביקורת !

רק... איך הסינית שלך ? :smile1:

http://topic.pcpop.com/publish/articleview.aspx?id=198337

אני גם בפנים.

בכל מקרה אני אברר עם החבר'ה בעבודה האם יש עוד אנשים שמעונינים.

שאלה לידע כללי, איזה כרטיס מסך צריך בשביל להריץ משחקים עכשוויים ב fps נורמלי (אני מניח שזה בערך 40, כי 30 זה לפעמים מעט מידי,לא?) וכמובן שברזולוציה של המסך. האם ה 1950pro or xt יספיק? כי הרזולוציות ממש גבוהות.

אני לא בטוח כל כך אם ה 1950 יוכל להריץ ברזולוציה המרבית אבל מה שאתה יכול לעשות זה להריץ את המשחק על כל רזולוציה טבעית אחרת שאתה רוצה למשל 1280x1024 עם פסים שחורים בצדדים... כך שזה בעצם אפילו יותר טוב ממסך 20' ואתה לא חייב תמיד להחזיק את הכ"מ הכי חזק כדי להריץ משחקים בצורה יפה ולא מרוחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי לך ביקורת !

רק איך הסינית שלך ? :smile1:

http://topic.pcpop.com/publish/articleview.aspx?id=198337

אני לא בטוח כל כך אם ה 1950 יוכל להריץ ברזולוציה המרבית אבל מה שאתה יכול לעשות זה להריץ את המשחק על כל רזולוציה טבעית אחרת שאתה רוצה למשל 1280x1024 עם פסים שחורים בצדדים... כך שזה בעצם אפילו יותר טוב ממסך 20' ואתה לא חייב תמיד להחזיק את הכ"מ הכי חזק כדי להריץ משחקים בצורה יפה

רגע, במסכים הקודמים הבנתי שצריך לעבוד ברזולוציה הטבעית של המסך אחרת זה נראה מאעפן, פה זה לא ככה?

אז איזה כרטיס מסך צריך כדי להרים מסך כזה? 1950XT CF? 8800GTS 640? או בכלל 2900xt ?

איפשהו אני לא רוצה להוציא יותר מ 1500 שקל על כרטיס מסך כי זה ביזבוז, ומסך 24 אינטש אומר שאני צריך גם כרטיס מסך חזק מאחורי המערכת כדי לשחק. למרות שהמסך יתחבר לי גם לפיסי וגם למקבוק שעליו אני אכתוב לאונ' ואערוך וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, במסכים הקודמים הבנתי שצריך לעבוד ברזולוציה הטבעית של המסך אחרת זה נראה מאעפן, פה זה לא ככה?

אז איזה כרטיס מסך צריך כדי להרים מסך כזה? 1950XT CF? 8800GTS 640? או בכלל 2900xt ?

איפשהו אני לא רוצה להוציא יותר מ 1500 שקל על כרטיס מסך כי זה ביזבוז, ומסך 24 אינטש אומר שאני צריך גם כרטיס מסך חזק מאחורי המערכת כדי לשחק. למרות שהמסך יתחבר לי גם לפיסי וגם למקבוק שעליו אני אכתוב לאונ' ואערוך וכו'.

זה כל הקטע שאתה לא חייב כרטיס מסך מטורף בשביל לשחק במסך הזה בצורה חדה, אם יש לך כסף לכרטיס מסך מטורף ויקר שיכול להריץ את המסך הזה על הגרפיקה והרזולוציה הכי גבוהים סבבה אם לא אתה לא חייב, אז כמובן שלא תראה את זה על כל המסך אבל זה עדיין עדיף מלראות את הכל מרוח לפי דעתי...

אל תשכח שעם הזמן והתקדמות הטכנולוגית זה יהווה פחות ופחות בעיה... אתה יכול לדוגמה כבר היום לחבר למסך הזה PS3/XBOX360 על כל המסך בלי בעיה ובלי לדאוג ל FPS נמוך...באיכות הכי גבוהה, זה גם מה שאני מתכננן לעשות בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוזמה ברוכה!

אבל מי מארגן את הקניה?

מול מי היא מתארגנת?

מי דואג לאחריות?

איך הולך להיות הסדר התשלום?

אני השמח אם תתנו את הדעת לשאלות אלו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוזמה ברוכה!

אבל מי מארגן את הקניה?

מול מי היא מתארגנת?

מי דואג לאחריות?

איך הולך להיות הסדר התשלום?

אני השמח אם תתנו את הדעת לשאלות אלו!

ראה עדכון בהודעה ראשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...