DELL 2407WFP - קנייה קבוצתית של חברי הפורום. - עמוד 8 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 2407WFP - קנייה קבוצתית של חברי הפורום.

swg

Recommended Posts

^^

כניראה שלא בדקת את העמוד הראשון- המסך יגיע עוד כחודשיים

אבל בואו נחכה לגירסה החדשה.. הקנייה המתוכננת הייתה הגירסה החדשה- HC ואם גם אותה יהיה אפשר לקנות ב3600 זה יהיה מצויין..

חחח אחי אני כל שנייה בודק. אני יודע שהוא יגיע עוד חודשים, ובשביל הנחה של 500 שקל, שאפשר להוריד אותו עוד אם יצטרפו עוד אנשים אני מוכן לחכות.

ומהתחלה היה מדובר בגרסא החדשה HC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 342
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זו התקדמות יפה מאד!

יחד עם זאת, אני מציע לכם לחכות חודשיים עם כל הסיפור הזה, ורק כשהדגם החדש בשוק לסגור עם יבואןזה או אחר, ובהתאם למחירי השוק של ביום הרכישה.

תבינו חודשיים זה הרבה זמן ועם הזמן מחירי השוק רק יורדים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן השגתי לנו הנחה מטורפת. על הדגם הרגיל. הגוף שאיתו אנחנו הולכים לעבוד

הוא אומניטק, יבואן רשמי של בישראל. התנאים :

3600 כולל מע"מ.

אני נקלעתי למצב לא נעים - אני אוכל להצטרף

רק בעוד חודשיים בדיוק. באמצע ספטמבר.

אני צריך את הסבלנות שלכם כדי שאוכל להצטרף.

הדגם החדש מגיע בעוד חודשיים לפי דברי אומניטק,

כך שאם ברצונכם לחכות אני איתכם (לטובתי).

אם קונים אז רק את הדגם החדש - משמע ממתינים חודשיים כך שגם אתה תקנה איתנו. :)

במחיר הזה תהיה בטוח שתתקרב ל30 מסכים.

(זה רק מראה את הרווח העצום של החנויות בארץ על המסכים האלה)

אני 99% בפנים - רק חייב לעבור בבנק קודם לראות מה המצב. :xyxthumbs:

וכן, The Ripper צודק.

בעוד 6 שבועות צריך לדבר איתם שוב, ואז גם תהיה לנו רשימה סגורה של קונים ונהיה יותר חכמים.

עריכה:

איך שכחתי - תודה רבה לSWG על כל העבודה שהוא השקיע פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד לעשות עכשיו את העסקה על הדגם הרגיל.

הגעתי איתם להסכמה שרק עוד חודשיים אקנה את המסך

באותם תנאים. בדיוק כמו שרציתי.

חבל לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מוכר אותנו בזול? ;)

אנשים רוצים את הדגם החדש.

:)

גם ככה אני מחכה חודשיים.

אני פשוט צריך להגיד להם שיבטלו את זה.

דרך אגב הם מוכנים גם בשביל 10 אנשים לעשות זאת.

אני מקווה שבחודשיים האלו נגייס כמה שיותר אנשים לעסקה.

את התנאים האלו אני משער שנוכל לעשות גם עוד חודשיים על

הדגם הישן, אם וכאשר יתברר שהחדש הוא רק מגרעה ולא יהיו באמת שיפורים.

אז חבר'ה, כל מי שרוצה, שיצטרף כבר מעכשיו. אומניטק מוכנים לעשות עסקה

על הדגם החדש רק לאחר שהוא יגיע. ואם נהיה הרבה אז אפשר להשיג את אותם

התנאים גם על הדגם החדש. כמובן שצריך לראות ביקורות בחו"ל ורק אז להחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול גם להיות שההנחה היא כרגע רק עבור הדגם הישן, בתקווה לחסל מלאים לפני שהדגם החדש יגיע, ועל החדש לא נקבל הנחה מהסדר גודל הזה בכלל.

אני בכל מקרה כרגע בסימן שאלה, מתלבט עדיין בין ה-2407 ל-2007. פחות אגב מבחינת תקציב, יותר מחשש שיהיה גדול מדי... :nixweiss:

רעיון: אולי אם תוסיף לקניה אנשים שמעוניינים ב-2007 (ולפי כמות השאלות על המסך הזה לאחרונה כנראה יש לא מעט כאלה) תוכל להגדיל את ההנחה.. מצד שני - פוטנציאל להרבה סיבוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמעט הייתי סגור על 2007 ואז הבנתי שהרזולוציה שלו גבוהה מדי -הכתב מדי- ואין פתרון אמיתי לזה מעבר לקוסמטיקה של OS (שלא שווה הרבה).

כך שמ-2007 ירדתי, כל היתרון העצום שלו יורד וחבל, בעיקר על העיניים...

2407- מפתה אותי מאד אני חייב לומר, אין מצב שיהיה גדול מדי, הרזולוציה שלו בסדר ומתאימה לגודל המסך ממה שהבנתי. לדעתי המחיר לא פורופורציונלי בכלל למה שמקבלים, גם במחיר היפה ש-swg השיג. כך שמבחינתי אני יורד ל-19" רגיל.

אם אתה רוצה מסך איכותי שגם לא יזיק לעינייים, הדילמה שלך היא "19 או "24.

סתם נתונים יבשים-

"19- 1600/19=85

"24- 3600/24=150

150/85=1.76

"24 יקר ב-76% לאינץ ממסך "19

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול גם להיות שההנחה היא כרגע רק עבור הדגם הישן, בתקווה לחסל מלאים לפני שהדגם החדש יגיע, ועל החדש לא נקבל הנחה מהסדר גודל הזה בכלל.

אני בכל מקרה כרגע בסימן שאלה, מתלבט עדיין בין ה-2407 ל-2007. פחות אגב מבחינת תקציב, יותר מחשש שיהיה גדול מדי... :nixweiss:

רעיון: אולי אם תוסיף לקניה אנשים שמעוניינים ב-2007 (ולפי כמות השאלות על המסך הזה לאחרונה כנראה יש לא מעט כאלה) תוכל להגדיל את ההנחה.. מצד שני - פוטנציאל להרבה סיבוכים.

א.לא בטוח שהיצור של הדגם הוותיק יפסיק.

ב.הדגם החדש אמור להכנס במחיר של הוותיק

מהיותו אותו דגם. כך שאם נבקש את אותה עסקה,

כנראה שנקבל את אותם תנאים.

ג.לא נראה לי עסק להוסיף לעסקה את ה-2007.

גם בלי זה, זה מסובך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שתחכו דגם החדש, אני מקווה שבתקופה הקרובה תהיה עליו ביקורת רצינית ונוכל לדעת מה שיפרו

ואם בכלל מהגירסה הרגילה.

יכול להיות, כמו שציינת באחת התגובות פה בת'רד,

שזה באמת רק ישבש, ובגלל זה אני לא מוכן לוותר

על סקירה מקיפה וביקורת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג.לא נראה לי עסק להוסיף לעסקה את ה-2007.

גם בלי זה, זה מסובך.

אבל אם ההנחה היא באחוזים, אני חושב שלא אמורה להיות בעיה להוסיף גם את 2007WFP, חוץ מהשקה הראשונית (המאמץ של להוסיף אותו לעסקה). אני חושב שאם יוסיפו את 2007WFP יצטרפו עוד המון אנשים ואז החנות תוכל להגדיל את אחוז ההנחה וזה ישתלם לכולם. אם מצרפים את DEEL 2007WFP לעסקה, יש סיכוי גבוהה מאוד שאני מצטרף.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The Ripper - האמירה הזו לגבי מסכי 20" לא ברורה לי. גודל הנקודה הוא ב-24 גדול ב-5-6 אחוז מזה שבמסכי 20. אם עוברים ל-19 זה 6 אחוזים נוספים. כמה ההפרש הזה בא לידי ביטוי?

כרגע אני עובד על מסך 19" בבית ו-17" בצבא. ה-1024x768 של ה-17" הכי נוח לי, אבל מדובר כבר בהבדל של 33 אחוז מהטבעית של ה-20". לכן למעשה נראה לי שבכל המסכים הרזולוציה הטבעית בעייתית מבחינת גודל פונט, וקשה לי להבין איך 6 אחוז משנים משהו.

חוץ מזה, הייתי בודק אולי בכל זאת את אופציית ה-20". אולי אפילו לפתוח ת'רד נפרד בשביל זה, לראות כמות מתעניינים, ורק במידה וזה יהיה רציני להוסיף זאת לדיון. אני מוכן לפתוח את הת'רד ולעקוב אחר מספר המתעניינים. מחכה להחלטתך swg, לא רוצה לעשות לך בלאגן. בעיקר אני לא רוצה שהיבואן ירגיש שמבלבלים לו את השכל וירד מזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...