DELL 2407WFP - קנייה קבוצתית של חברי הפורום. - עמוד 10 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 2407WFP - קנייה קבוצתית של חברי הפורום.

swg

Recommended Posts

• תגובות 342
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אז הנה כמה ביקורת קטנות באנגלית

Dell backs the 2407WFP-HC with a three-year limited warranty. If you're looking for a big display that can deliver the performance, you can't go wrong with this big boy. Just be sure to use a DVI connection, if possible.

Pros

Feature-rich; strong performance with a digital connection; excellent build quality; flexible stand

Cons

Weaker performance with an analog connection; no built-in speakers; small fonts not easily readable

Editors' Take

As long as you use a digital connection, this large-screen monitor will deliver excellent performance.

8/10 excellent

http://computershopper.com/reviews/dell_ultrasharp_2407wfphc

I had the chance to evaluate the image quality and brightness and there were no issues to be had. Its an improvement over the 2407wfp.

http://pigsterwiki.com/24-inch/dell-2407wfp-hc-24-review-at-itmedia/

הביקורת בסינית למי שרצה...

毫无疑问广色域将为LCD未来发展的方向之一而且已经有不少厂商开始行动比如三星即将上市的226CW就是226BW的广色域版本还有931CW也是931BW的广色域版本有了领头羊三星的引导广色域风暴必将不可阻挡。最重要的是我们非常欢迎广色域能够早日普及因为广色域确实能够有效改善画面效果
:smile1:]

http://topic.pcpop.com/publish/articleview.aspx?id=198337

הנה עוד ביקורת... אני אפילו לא יודע באיזה שפה זה :P

http://plusd.itmedia.co.jp/pcuser/articles/0706/21/news094.html

דיון באחד הפורומים הרציניים על המסך

http://www.hardforum.com/showthread.php?t=1204616

כאן יש איזה דף מעקב על המסך

http://pigsterwiki.com/reviews/dell-2407wfp-hc-review/

תמונות

http://www.flickr.com/search/?q=2407wfp-hc&w=all

לסיכום... בגדול לא קראתי שום טענה לרעה על הדגם החדש של המסך לעומת הדגם הקודם. כמו שאתם רואים החסרונות הן בעיקר חוסר בחיבור שהצורך שלו נתון לויכוח או חוסר ברמקולים מובנים שלדעתי זה יתרון ... בסך הכל מדובר על אחד המסכים הכדאיים בשוק לעומת המחיר שלו, קיימים מסכים טובים יותר אך הם עולים בעשרות אחוזים יותר ומשנים לגמרי את תמונת המחיר כשהיתרונות בספק אם שווים את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא קביעה נכונה LazyBoy המסך מציג מכלול צבעים גבוה, האם יש לך מצמלמה שיודעת לצלם במכלול כזה?

האם אתה מפיק או גרפיקה לדפוס? אם ענית על השאלות הללו בכן מכלול רחב אכן יהיה טוב יותר בשבילך אך אם אתה עוסק

הרבה בגרפיקה לאינטרנט ומחשבים אתה צריך להבין שכמעט על המסכים היום עדיין עובדים בתקן שנקרא sRGB

והוא רק 72% מה-NTSC, שתערוך על מסך בעל מכלול רחב יראו לא נכון או מעוותות על מסכים עם מכלול

קטן יותר ועבודות קודמות שלך גם יראו שונה על המסך הנ"ל בגלל תזוזה וגרעינייות צבעים שנובעת מהמכלול הרחב.

בנוסף רגע אין שום ביקורת על דיוק הצבעים של המסך החדש והדיוק של המסך הישן היה טוב והספיק לגרפיקאי חצי מקצועי.

הישועה האמיתית של מכלול רחב תבוא כאשר יופיעו המסכים הראשונים עם תאורת LED שתאפשר לך לבחור את מכלול הצבע המתאים

למצב העבודה שלך. כרגע אף אחד מהמסכים שמשתמשים בתאורה אחורית פלורסצנטית לא מסוגלים לקפוץ בין מכלולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הישועה האמיתית של מכלול רחב תבוא כאשר יופיעו המסכים הראשונים עם תאורת LED שתאפשר לך לבחור את מכלול הצבע המתאים

למצב העבודה שלך. כרגע אף אחד מהמסכים שמשתמשים בתאורה אחורית פלורסצנטית לא מסוגלים לקפוץ בין מכלולים.

אתה יודע אם המסכים האלה ישווקו לפני סוף המחצית הראשונה של 2008??

או האם יש הבדל בעין בין המסכים כיום לבין אלה?? והאם בכלל לשימושי , משחקים ואינטרנט זה ישנה לי ממש??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז נחכה חודשיים.

או עד מתי שתהיה ביקורת מקצועית.

אני לא אמות מלחכות, אבל כמו שכבר ציינו המסך הקודם היה מצויין וזה שדרוג שלו אז ככה שאין לי מה לחכות לביקורת

אולי אפשר להגיע להסדר עם היבואן שהאנשים שרוצים עכשיו יקחו עכשיו, והאנשים שרוצים אח"כ ישלמו איזשהי מקדמה לעירבון ואז נוכל לסגור את העסקה וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אמות מלחכות, אבל כמו שכבר ציינו המסך הקודם היה מצויין וזה שדרוג שלו אז ככה שאין לי מה לחכות לביקורת

אולי אפשר להגיע להסדר עם היבואן שהאנשים שרוצים עכשיו יקחו עכשיו, והאנשים שרוצים אח"כ ישלמו איזשהי מקדמה לעירבון ואז נוכל לסגור את העסקה וזהו?

גם לי ירד האסימון שזה לא יכול להזיק.

אז LAZY, מה אתה אומר עכשיו,

אפשר להזמין או שישנה התנגדות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהפתגם העתיק אומר... עדיף ציפור אחת ביד משני ציפורים על העץ.

כרגע יש לך כמות נכבדה של אנשים שמעוניינים במסך החדש... עוד חודשיים שזה המון זמן במונחים טכנולוגים הרבה דברים יכולים להשתנות כמו גם דברים אחרים

אני לדוגמה מתכננן לקנות אוטו או לטוס לחו"ל בקרוב...תלוי איך הדברים יסתדרו בעתיד הקרוב, כרגע הקנייה נראית לי כדאית אבל עוד חודשיים יכול להיות שאני כבר יקנה את האוטו ויחליט להשקיע הכל שם או שהטיול לחו"ל יהיה קרוב מתמיד ואז לא הראה לנכון להשקיע במסך אם אני יבלה את החצי שנה הקרובה + - בחו"ל מה גם שאני יעדיף כמה שיותר כסף ספייר זמין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:)

גם ככה אני מחכה חודשיים.

אני פשוט צריך להגיד להם שיבטלו את זה.

דרך אגב הם מוכנים גם בשביל 10 אנשים לעשות זאת.

אני מקווה שבחודשיים האלו נגייס כמה שיותר אנשים לעסקה.

את התנאים האלו אני משער שנוכל לעשות גם עוד חודשיים על

הדגם הישן, אם וכאשר יתברר שהחדש הוא רק מגרעה ולא יהיו באמת שיפורים.

אז חבר'ה, כל מי שרוצה, שיצטרף כבר מעכשיו. אומניטק מוכנים לעשות עסקה

על הדגם החדש רק לאחר שהוא יגיע. ואם נהיה הרבה אז אפשר להשיג את אותם

התנאים גם על הדגם החדש. כמובן שצריך לראות ביקורות בחו"ל ורק אז להחליט.

רגע רגע אני ממש מבולבל.

הכל התחיל שאנחנו התחלנו לדבר על המסך, שיוצא בגרסא חדשה (שיפור) - HC.

דיברנו על זה שאנחנו רוצים לקנות אותו. SWG דיברת איתו ואמרת לו שאנחנו עושים קנייה קבוצתית של 15 חבר'ה ואפילו יותר והורדת אותו ל3.6K.

הוא אמר שרק עוד חודשים יגיע המסך, וביקשת שנחכה לך וכולם הסכימו.

אז לא הבנתי למה אתה בעד לקנות את הדגם הנוכחי ולא החדש שיגיע לארץ עוד חודשים ויעלה 3.6K אם נקנה כולנו ונרוויח כי הוא שיפור.

ההבדל בין הגרסא החדשה שכולנו רוצים לגרסא הנוכחית זה שיפור צבעים לא? אז מה כבר יכול להיות שלא טוב? אותו מסך רק שיפור תכונה.

3600 - 558 (15.5%) = 3042 NIS

בלי מע"מ יוצא לי ממש טוב במידה וזה יעבור :):smile1:

אני אשקול זאת בשבועות הקרובים אם היבואן יחליט להביא את הדגם החדש.

אמשיך להתעדכן כאן. :)

תודה רבה על כל המאמצים !

למה שלא יהיה לך בלי מע''מ? זה קנייה קבוצתית, איך אפשר לשלם בלי מע''מ, זה כולל מע''מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם הם יקרים, אבל במקום לקפוץ כל פעם מה19 ל 20 ול 24 והלאה, אני מעוניין לקנות כעת את ה 27 אינץ' עם כל החיבורי או היישר את ה 30 אינץ'.

שוב, אני יודע שזה בסביבות ה 6 אלף לשם או לשם, אבל יש מעוניינים להצטרף לקנייה קבוצתית שלהם ? אם כן אני אפתח נושא נפרד, פשוט פה זה הזדמנות לפנות להמוני מעריצי למיניהם (אתם) ;D

מה אתם אומרים. מרימים את הכפפה לקניית החיות הלאה?

http://accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&l=en&s=dhs&cs=19&sku=222-7315

2707wfp_lifelike_intensity.jpg

וזה הדובה הגדולה ברוחב 69 סנטימטר . . .

שתבינו על מה אני מדבר פה . . . זה מה שאתם רוצים לקנות כרגע, מול מה שאני מציע לקנות קבוצתית

השווה פיזית בין דגם 2407WFP ו3007WFP

3007WFPcmp.jpg

http://accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&l=en&s=dhs&cs=19&sku=222-7175

מעולה למי שמשתמש בכמה בו זמנית במקום שני מסכי 19 אינץ' נגיד, מסך אחד גדול בלי גבולות באמצע:

3007wfp_hc_officeview.jpg

3007wfp_hc_intensity.jpg

ואם כבר משחקים, אז כמו שצריך, להרגיש בתוך המשחק . . .

3007WFgame2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם הם יקרים, אבל במקום לקפוץ כל פעם מה19 ל 20 ול 24 והלאה, אני מעוניין לקנות כעת את ה 27 אינץ' עם כל החיבורי וידאו או היישר את ה 30 אינץ'.

שוב, אני יודע שזה בסביבות ה 6 אלף לשם או לשם, אבל יש מעוניינים להצטרף לקנייה קבוצתית שלהם ? אם כן אני אפתח נושא נפרד, פשוט פה זה הזדמנות לפנות להמוני מעריצי למיניהם (אתם) ;D

מה אתם אומרים. מרימים את הכפפה לקניית החיות הלאה?

וזה הדובה הגדולה ברוחב 69 סנטימטר . . .

מעולה למי שמשתמש בכמה בו זמנית במקום שני מסכי 19 אינץ' נגיד, מסך אחד גדול בלי גבולות באמצע:

שתבינו על מה אני מדבר פה . . . זה מה שאתם רוצים לקנות כרגע, מול מה שאני מציע לקנות קבוצתית

ואם כבר משחקים, אז כמו שצריך, להרגיש בתוך המשחק . . .

לא נראה לי שיהיה ביקוש גדול.

רגע רגע אני ממש מבולבל.

דיברנו על זה שאנחנו רוצים לקנות אותו. SWG דיברת איתו ואמרת לו שאנחנו עושים קנייה קבוצתית של 15 חבר'ה ואפילו יותר והורדת אותו ל3.6K.

אז לא הבנתי למה אתה בעד לקנות את הדגם הנוכחי ולא החדש שיגיע לארץ עוד חודשים ויעלה 3.6K אם נקנה כולנו ונרוויח כי הוא שיפור.

ההבדל בין הגרסא החדשה שכולנו רוצים לגרסא הנוכחית זה שיפור צבעים לא? אז מה כבר יכול להיות שלא טוב? אותו מסך רק שיפור תכונה.

בגירה כתב באחת התגובות בת'רד שזה עלול לפגוע בדיוק של הצבעים.

רוצים לראות ביקורת לפני שמזמינים. יכול להיות שזה רק מזיק.

למרות שעכשיו אנחנו בין לבין, עד שנחליט אם לחכות לביקורת או לא.

הסיכום הנוכחי (3.6K) הוא על המסך הוותיק,

ואי אפשר לסכם פרטים על המסך החדש אם לא תהיה היענות מיידת

והכנה להזמנה מהיבואן מהספק בחו"ל. בכל מקרה, הם בודקים כרגע את

העניין בקשר ל-HC ויחזירו תשובה בזמן הקרוב.

כמו שהפתגם העתיק אומר... עדיף ציפור אחת ביד משני ציפורים על העץ.

כרגע יש לך כמות נכבדה של אנשים שמעוניינים במסך החדש... עוד חודשיים שזה המון זמן במונחים טכנולוגים הרבה דברים יכולים להשתנות כמו גם דברים אחרים

אני לדוגמה מתכננן לקנות אוטו או לטוס לחו"ל בקרוב...תלוי איך הדברים יסתדרו בעתיד הקרוב, כרגע הקנייה נראית לי כדאית אבל עוד חודשיים יכול להיות שאני כבר יקנה את האוטו ויחליט להשקיע הכל שם או שהטיול לחו"ל יהיה קרוב מתמיד ואז לא הראה לנכון להשקיע במסך אם אני יבלה את החצי שנה הקרובה + - בחו"ל מה גם שאני יעדיף כמה שיותר כסף ספייר זמין

אני גם חושב ככה, אף על פי שאני צריך לחכות חודשיים.

LAZY, עכשיו אתה מסכים להזמין או שאתה עדיין נעול על ביקורת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי באיזה ביקורת שאמרו של 27' שיש לו את אותה הרזולוציה של ה 24' הפונטים נראה גדולים מידי ופחות טוב, וב 30' יש רזולוציה לגמרי מטורפת שהיא כבר למעלה מ 1080P שזה כבר יותר מידי בעייתי למי שמעוניין לצפות בוידאו על כל המסך, מה גם שהמחירים כאן הם בליגה אחרת לגמרי

רגע רגע אני ממש מבולבל.

למה שלא יהיה לך בלי מע''מ? זה קנייה קבוצתית, איך אפשר לשלם בלי מע''מ, זה כולל מע''מ.

גם אני דיי מבולבל... לפי מה שאני חשבתי כולם הרי הביעו עיניין על הגרסה החדשה מההתחלה, ואז swg הביא עסקה טובה מאוד על המסך הישן כשלגבי המסך החדש נאמר שיגיע רק עוד חודשיים. אז חשבתי שכניראה הוא לא זמין בכלל עדיין וזה מה שיש כרגע... אבל אז הוא אמר שזה בגלל שמחכים לביקורת ולא בגלל בעיות זמינות, נושא שחשבתי שכבר היה סגור... ואין בעיה איתו לרובינו לפחות

מה שמחזיר אותנו להתחלה האם אפשר לקנות את המסך החדש בעתיד הקרוב בארץ במחיר זול... ה 3600 ש swg השיג על המסך הישן נשמע לי טוב על המסך החדש אם אכן תהיה אפשרות להזמין אותו במחיר הזה זה יהיה מצויין ואני ילך על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי באיזה ביקורת שאמרו של 27' שיש לו את אותה הרזולוציה של ה 24' הפונטים נראה גדולים מידי ופחות טוב, וב 30' יש רזולוציה לגמרי מטורפת שהיא כבר למעלה מ 1080P שזה כבר יותר מידי בעייתי למי שמעוניין לצפות בוידאו על כל המסך, מה גם שהמחירים כאן הם בליגה אחרת לגמרי

גם אני דיי מבולבל... לפי מה שאני חשבתי כולם הרי הביעו עיניין על הגרסה החדשה מההתחלה, ואז swg הביא עסקה טובה מאוד על המסך הישן כשלגבי המסך החדש נאמר שיגיע רק עוד חודשיים. אז חשבתי שכניראה הוא לא זמין בכלל עדיין וזה מה שיש כרגע... אבל אז הוא אמר שזה בגלל שמחכים לביקורת ולא בגלל בעיות זמינות, נושא שחשבתי שכבר היה סגור... ואין בעיה איתו לרובינו לפחות

מה שמחזיר אותנו להתחלה האם אפשר לקנות את המסך החדש בעתיד הקרוב בארץ במחיר זול... ה 3600 ש swg השיג על המסך הישן נשמע לי טוב על המסך החדש אם אכן תהיה אפשרות להזמין אותו במחיר הזה זה יהיה מצויין ואני ילך על זה

זה מה שאני מתכנן.

הנחה של 500 ש"ח על המסך הוותיק יותר, הינה הנחת ענק (12%)

שתבין לאיזה הישג הגענו. כשיגיע מידע חדש על ה-HC נראה מה עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...