DELL 2407WFP - קנייה קבוצתית של חברי הפורום. - עמוד 15 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 2407WFP - קנייה קבוצתית של חברי הפורום.

swg

Recommended Posts

• תגובות 342
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם כבר שאלה למבינים...

מכלול הצבעים ב HC יהיה מורגש בסרטים\משחקים\תמונות ? או שרק נגיד בתמונות מקצועיות שמשתמשות במכלול צבעים רחב מאוד ?

מכלול הצבע יהיה מורגש אך לא תמיד לטובה, אם אתה עובד עם הדפסה בבית דפוס או מצלמות DSLR שמצלמות ב AdobeRGB תקבל

שיפור מסוים עם המסך אך בשימושים אחרים כמו , משחקים וכו שמיועדים לתקן הרגיל של sRGB במקרה הכי טוב התמונה תראה אותו

הדבר ובמקרה הגרוע אפילו מעוות כי צבעים מסוימים לא יראו נכון או כמו שהיוצרים התכוונו שהם יראו, ככל שהמכלול גדל הצבעים מתרחקים וגדלה

הגרעיניות של המסך. במובן הזה מסך עם 72% מדויק יותר מבחינת רינדור צבעים ב 72% הללו מאשר מסך עם 92% שיכסה טווח

פחות גדול של ה 72% הקודמים מכיוון שעכשיו יש לו עוד 20% נוספים לכסות רק שמספר הצבעים שלנו נשאר מוגבל ל 8bit או

16.7 מיליון צבעים.

בקיצור הטרנד הנוכחי של מכלול מורחב לא באמת תורם לאף אחד כי רוב התוכן עדיין מופק על ציוד שמכויל לסטנדרט של 72%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אז עכשיו אני יותר רגוע לגבי הקנייה :)

נ.ב ומה לגבי ב HD ? מהניסיון שלי הצבעים בהם הרבה יותר חיים ובוהקים במסך שלי לעומת רגילים שפשוט רואים אותם כאילו דהויים ביחס ל HD

יכול להיות שזה נובע רק מהשוני הגבוה באיכות והרזולוציה אך יכול להיות שהם משתמשים ביותר צבעים גם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלון, יש סיכוי שמישהו פה יסביר מה קורה? הספק היה מוכן רק לכמות מסוימת? החלטה לסגור את זה כמה שיותר מהר בלי בעיות? יש סיכוי להוסיף קונים בהמשך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אף אחד לא מעדכן אותנו מה קורה?

אפשר להצטרף לרכישה או לא?

בטח יש פה מישהו שיודע פרטים כמו האם הייתה הגבלה בגלל משלוח מצומצם של מסכים שהגיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...