DELL 2407WFP - קנייה קבוצתית של חברי הפורום. - עמוד 12 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 2407WFP - קנייה קבוצתית של חברי הפורום.

swg

Recommended Posts

• תגובות 342
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז הנה עדכון :

הגרסה החדשה, HC, תגיע לארץ רק בעוד שלושה חודשים.

אין דרך להקדים את התאריך.

באמת שניסיתי לשכנע את אומניטק,

אך הם מצידם אמרו שאין מה לעשות.

את התנאים על ה-HC הם לא יכולים להבטיח

עד שהוא לא יגיע, אף על פי שהם מודעים שהוא

בעל אותם נתונים כמו המסך הוותיק.

אז מה עושים חבר'ה?

הישן מחכה לנו מתחת לאף,

אך החדש עוד רחוק רבעון אחד מאיתנו.

מי בעד לחזור לישן?

אני בעד להכות בברזל בהודו חם.

תלוי בכם, מה שתרצו נעשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדלים, כולם, של השיפור? במה זה מיוחד במה זה טוב, מה מחודש למה הוא ולא הנוכחי, הכוונה לא בגלל אותו מחיר, אלא מי ישים לך לשיפור, בסרטים , בשולחן עבודה, תמונות של מצלמה, , משחקים, זה יורגש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, גם לי יש עדכון (לגבי 2007WFP)!

התחלתי לנהל משא ומתן עם אומניטק ופתחתי ת'רד לגבי קנייה קבוצתית של מסכי ה 20" של דל (2007WFP).

לינק: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=273119.msg2408865#msg2408865

כל מי שרוצה להצטרף לקנייה של מסכים אלה, שירשם.

SWG, אולי בקרוב נמזג את הקנייה המרוכז שלך, של אלכס (מסכי 27" ו 30") ושלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, גם לי יש עדכון (לגבי 2007WFP)!

התחלתי לנהל משא ומתן עם אומניטק ופתחתי ת'רד לגבי קנייה קבוצתית של מסכי ה 20" של דל (2007WFP).

לינק: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=273119.msg2408865#msg2408865

כל מי שרוצה להצטרף לקנייה של מסכים אלה, שירשם.

SWG, אולי בקרוב נמזג את הקנייה המרוכז שלך, של אלכס (מסכי 27" ו 30") ושלי.

שוב, תלוי בכמות.

גם ככה אנחנו מתוסבכים פה עד הראש.

מה ההבדלים, כולם, של השיפור? במה זה מיוחד במה זה טוב, מה מחודש למה הוא ולא הנוכחי, הכוונה לא בגלל אותו מחיר, אלא מי ישים לך לשיפור, בסרטים , בשולחן עבודה, תמונות של מצלמה, , משחקים, זה יורגש?

אני חושב שזה יותר לגרפיקאים מקצועיים.

אם היית שואל אותי אם נצליח להגיע להנחה כזאת,

אפילו שזה לדגם הישן, הייתי עונה לך שזה כמעט בלתי

ניתן להשגה.

מחכה לתגובות, אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד לקנות את ה"ישן", ועכשיו.

אחרי הכל אין שום הבטחה שהחדש יהיה שיפור עד כדי כך היסטרי שיצדיק את ההמתנה (ואת חוסר הוודאות לגבי המחיר).

אחרי הכל מדובר באותו דגם עם שיפור קל, ולא בדגם חדש לגמרי. סביר להניח שהשיפורים הם מינוריים.

מצד שני, אם תהיה הסכמה על כך, אני חושב שאפשר לשחק על הקטע הזה עם אומניטק:

לומר להם שאנחנו מוכנים לקנות את כל המסכים עכשיו, מיד ובבת אחת, ושיתנו לנו עוד 100 ש"ח הנחה. 3500 X 20 מסכים - זה יפה מאוד,

ואולי בגלל שהעסקה תהיה מיידית ולא בעוד 3 חודשים הם יחליטו שזה כדאי. שווה לנסות, אני אומר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד לקנות את ה"ישן", ועכשיו.

אחרי הכל אין שום הבטחה שהחדש יהיה שיפור עד כדי כך היסטרי שיצדיק את ההמתנה (ואת חוסר הוודאות לגבי המחיר).

אחרי הכל מדובר באותו דגם עם שיפור קל, ולא בדגם חדש לגמרי. סביר להניח שהשיפורים הם מינוריים.

מצד שני, אם תהיה הסכמה על כך, אני חושב שאפשר לשחק על הקטע הזה עם אומניטק:

לומר להם שאנחנו מוכנים לקנות את כל המסכים עכשיו, מיד ובבת אחת, ושיתנו לנו עוד 100 ש"ח הנחה. 3500 X 20 מסכים - זה יפה מאוד,

ואולי בגלל שהעסקה תהיה מיידית ולא בעוד 3 חודשים הם יחליטו שזה כדאי. שווה לנסות, אני אומר :)

גם אם זה עכשיו, המחיר נשאר אותו הדבר.

קדימה אתה בעד הישן.

כל מי שנגד הישן שיגיד.

בכל זאת, יש לנו פה עסקה מצויינת,

אתם מתנהגים כאילו הישן ממש קטסטרופה.

אז לא, הישן הוא זה שעשה את השם של המסך הזה,

לא החדש.

אם נבקש עכשיו את הישן (וגם זה עומד על הפרק עם אומניטק),

יהיו הרבה מאד קונים. אני לא יודע כמה נישאר עוד שלושה חודשים,

מה גם שאני מוכן לחכות חודשיים ולא יותר. אז קדימה, תגובות אנשים.

בואו נזיז דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא בעד שתחכו לחדש, אני אומנם לא משתתף בקניה, אבל אני חושב שכדאי שתקראו את הדעה שלי, ברגע שמגיע דגם חדש למסך, כולם הרי רצים לקנות אותו, נכון? במצב כזה, שבו יש דגם חדש, והישן "נתקע" בחנויות ואצל היבואנים, החנויות רוצות למכור את הישן שלהן כמה שיותר מהר, מה שיוריד אותו, סביר להניח, למחיר שהוא כמעט המחיר שממנו הוא נקנה מהיבואן\מ-, ואם הוא במחיר כזה, שווה לכם כבר להתפזר ולקנות כל אחד באופן אישי את הדגם הישן, לעומת זאת, ההצעה שלי היא שתקחו בכל זאת את החדש, ולא תפזרו את הקניה הקבוצתית המעולה והמקצועית שארגנתם פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא בעד שתחכו לחדש, אני אומנם לא משתתף בקניה, אבל אני חושב שכדאי שתקראו את הדעה שלי, ברגע שמגיע דגם חדש למסך, כולם הרי רצים לקנות אותו, נכון? במצב כזה, שבו יש דגם חדש, והישן "נתקע" בחנויות ואצל היבואנים, החנויות רוצות למכור את הישן שלהן כמה שיותר מהר, מה שיוריד אותו, סביר להניח, למחיר שהוא כמעט המחיר שממנו הוא נקנה מהיבואן\מ-DELL, ואם הוא במחיר כזה, שווה לכם כבר להתפזר ולקנות כל אחד באופן אישי את הדגם הישן, לעומת זאת, ההצעה שלי היא שתקחו בכל זאת את החדש, ולא תפזרו את הקניה הקבוצתית המעולה והמקצועית שארגנתם פה.

תשמע, לחכות זו לא הבעיה.

הבעיה היא שהמחיר לא ידוע

והם לא מוכנים להתחייב על אותה

העיסקה גם על ה-HC.

כך שאם לדוגמה בעוד שלושה חודשים

המסך יגיע ויעלה אחרי העסקה , אז

הזמן הלך לפח.

אני אוהב להתקדם.

אני מתאר לעצמי שעוד אנשים.

אך אם הרב ירצו את החדש,

לא תהיה לנו ברירה אלה לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא הבנתי את הסיבה לכך שהמסך החדש כבר נמכר בארה"ב (ובכמעט באותו מחיר)

ולארץ הוא יגיע רק עוד 3 חודשים (ועוד לא סגורים על המחיר שלו)

נשמע לי קצת מוזר - לפחות את המחיר הם היו צריכים לדעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ההבדל הוא בעיקר לגרפיקאים, שלא נראה לי שבינינו יש מישהו שקונה את המשחק בשביל זה, אז זה לא נראה לי הבדל כלכך גדול.

התגובות בעולם על המסך הם מצוינות, אותו מסך רק עם שינויים קלים, לא מורגשים רק לחדי העין הגרפקיאים.

אם נחכה לדגפ החדש לסיקור עליו,זה יכול לקחת יותר מ3 חודשים, יכול להיות שגם המחיר לא יזוז והנחה תהיה רק 200-100 ש''ח, גם שאנחנו מלא, ועד אז יכולים לפרוש מלא, כי כרגע הקניה בראש שלהם, וזאת נראת קנייה חכמה , אבל עוד 3 חודשים - אלוהים גדול.

אין לי בעיה על הישן, לא אכפת לי את החדש, ככה ששרוב יקבע, אני בעד זה ובעד זה.

הייתי רוצה שהחנות תוריד עוד 100 ש''ח כי אנחנו נהיינו הרבה, וזה קנייה עכשווית, הוא יכול לעשות פה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה לעשות עכשיו... זה מבאס תחת לקנות מוצר בסכום כל כך יקר כשאתה יודע שהוא לא הכי טוב אפילו אם ההבדל הוא נורא קטן , זה כמו לקנות משהו שאתה יודע שהוא הכי טוב בתחומו ולגלות למחרת שיצא משהו טוב יותר עוד יומיים אז עכשיו זה עוד יותר מזה כי המסך הזה כבר יצא לשוק לפני חודש כמעט ,אני לא מבין גם למה לעזאזל יקח לו 3 חודשים להגיע ?!?#!?@# :bash: :bash: :bash: מה אנחנו נמצאים בסוף העולם שמאלה ?

אם הוא יבואן אז הוא לא יכול להפעיל קצת לחץ על היצרן ? אם זה מה שהוא יכול לעשות זה לא טוב מספיק. זה לא שזה מוצר חדש ומהפכני שצריך לעבור מכון תקנים ושאר בירוקרטיה... באיזה שלב המסך הזה נתקע במשך 3 חודשים ? אצל היצרן ? במשלוח לארץ ? במכ"ס ?

כוס-אומו המדינה הזו... 4 חודשים אחרי כל העולם? :s07:

הלב רוצה עכשיו... השכל הישר אומר לחכות... ורק הזמן יגיד מה היה נכון לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SWG אתה בחיים לא תצא מזה. אי אפשר לשאול כן או לא כל 2 דקות. (וגם לבלבל את החנות כי אתה נראה סופר לא רציני ככה)

לדעתי תפנה בהודעה פרטית לכל מי שמופיע בעמוד הראשון ותסביר שאם הם קונים היום אלה התנאים לדגם הישן.

תארגן רשימה של השמות והטלפונים של כל אלה שרוצים לקנות היום ותעביר אותה לחנות ותן להם ליצור קשר עם האנשים שרוצים לקנות היום וזהו.

מי שיחליט להמתין לדגם החדש יאלץ לעשות את התהליך מהתחלה בעוד מספר חודשים.

אני מאמין שדי הרבה מהרשימה מוכנים לקנות היום את הדגם הישן ולסגור את זה כבר. (לא אני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הרעיון הכי טוב הוא לשים את הנושא בהקפאה,

כשיגיע המסך לארץ, כשיהיה מתומחר, ניגע בזה שוב (נפנה שוב לאומניטק ו/או לאחרים, נפתח דיון חדש בנושא)

עד אז אין מה להתעסק עם זה בכלל, סתם קפצנו מעל הפופיק 3 חודשים מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...