IPHONE מתי מתחילים למכור אותו שעון ישראל - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IPHONE מתי מתחילים למכור אותו שעון ישראל

lo_toda

Recommended Posts

- יש בכלל EDGE בארץ? יש לי 6230 (שתומך ב-EDGE) באורנג' ועד כמה שאני יודע חוץ מה-GSM הרגיל אין לי כלום וגם לא הציעו לי לקנות. אני יודע

בסלקום יש..

ושוב, זה רק מוכיח שחצי ממה שנכתב כאן לפחות זה תגובות אנטי של אנשים שמחפשים, דברים כמעט בלי ביסוס, השוואות לא פורפורציונאליות ודברים שבאים מהרגש ולא מהסקת מסקנות רצינית וניסיון.

לא, זה מוכיח שדברים פיזיים שאנחנו מניחים כאן הם ספקולציות. רוב הטענות שהועלו כאן הם על דברים שאיך שלא תסתכל עליהם הם נכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תכלס היכולות הטכנולוגיות זו הטענה של כולם. אתה בעצם משלם 600 דולר על מכשיר ששווה חצי (300 דולר הוא שווה. אפילו 400, אבל לא גרוש יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך multi touch זה ממש לא המצאה של apple

זה קיים כבר שנים באונ' בארה"ב (מנסיוני) ואני בטוח שגם במקומות אחרים בעולם. פשוט הביאו את הטכנולוגיה להמונים וגם זה אולי כי אני לא מכיר פשוט שום מוצר כל כך פופולרי שעושה בזה שימוש חוץ מה iphone

אישית אני לא סובל מכשירי נוקיה וה95 גם מעצבן מאוד לדעתי שלא לדבר על הזמן סוללה שיש לו שזה פשוט חרפה שמוציאים פלאפון עם כזה זמן סוללה.

אמנם אני לא חושב ש כזה טוב אבל משהו אחד אי אפשר לקחת מapple וזה חווית המשתמש. הנוקיה 95 ויתר מכשירי הסלולרים אולי מפוצצים בטכנולוגיות אבל רוב האנשים לא משתמשים בהם מאי הבנה איך וסרבול הפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שהם המציאו את זה

אמרתי שזה קפיצה טכנולוגית, כי הם הראשונים שהכניסו את זה לשימוש מסחרי

וזה בהחלט דבר מדהים

היישום של זה בתמונות (זום) ספר טלפונים (דפדוף) ובאלבומי המוזיקה הוא בהחלט מדהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי בשוק כאשר ראיתי אותו מפיל את האיפון בכוונה.

הוא עשה זאת לא פעם אחת, ועדיין המכשיר עבד מצוין.

אז עדין הוא רק בעיצוב, אל תחיו באשליה.

לגבי הבטרייה שאי אפשר להחליף אותה, לא חושב שזה ממש מפריעה (אף פעם לא יצא לי להחליף בטרייה בפלאפון).

4 ג'יגה זה דיי והותר.

אולי בעתיד הרחוק אני אקנה לעצמי אחד כזה, אבל אין ספק שהיום הוא ממש לא משתלם.

ודרך אגב, אל תשפטו אותו על היותו פלאפון בלבד, כי הוא יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך MULTI TOUCH זה לא יכולת טכנולוגית?

איפה אתם חיים?

זו יכולת טכנולוגית.

ומה עוד יש לו בדיוק?

לגבי הבטרייה שאי אפשר להחליף אותה, לא חושב שזה ממש מפריעה (אף פעם לא יצא לי להחליף בטרייה בפלאפון).

אורך חיים, בדרך כלל, של סוללת ליטיום עומד על שנה וחצי-שנתיים (כמובן שיש יוצאים מן הכלל, למשל הבטריה של ה-3100 פשוט לא נגמרת :|).

אחרי התקופה הזו, בד"כ צריכים בטריה חדשה, למרות שיש כאלה שאומרים שכשנגמרה הבטרייה הגיע הזמן לקנות טלפון חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו יכולת טכנולוגית.

ומה עוד יש לו בדיוק?

חוויית משתמש ייחודית

אם זו הצורה שבה מסודרים אלבומי השירים שלך, הדפדפן המעולה, ספר הטלפונים המדהים

WIFI שקיים במספר מועט של מכשירים כיום, מסך מעולה וכמובן השיק של אפל

זה לא אומר שצריך לרוץ לקנות את המכשיר

ועדיין הוא מכשיר מדהים

אבל אני באמת מבזבז את הזמן שלי על אנשים שאוהבים להיות אנטי (מרגישים מגניבים?)

ובמיוחד על אדם שקוטל את הIPHONE אבל מהלל מכשירים של :-X

הרי לפני כמה שבועות היה פה בדיוק אותו ת'רד על הN95

וכשיצא מכשיר מתקדם בפעם הבאה (ויעלה כמובן בהתאם) יהיה פה שוב אותו ת'רד

תהנה עם הV3X שלך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה מוכיח שדברים פיזיים שאנחנו מניחים כאן הם ספקולציות. רוב הטענות שהועלו כאן הם על דברים שאיך שלא תסתכל עליהם הם נכונים.

נכונים ? טענות כמו שהוא בחיים לא יצליח בעולם ובטח לא בארץ ? טענות כמו זה שהוא פלאפון שלא שווה את הכסף אבל N95 כן שווה את הכסף ?

טענות כמו שמה שקובע הצלחה של גאדג'ט נייד זה אם יש לו או אין לו בלי להתחשב בשאר הדברים ? טענות כמו זה שהוא גרוע כי אין לו מערכת הפעלה פתוחה ?

או הכי גרוע השוואת נתונים טכניים ו"טכנולוגיות" ? ז"א שעד שיצאה הסידרה החדשה של ATI אתם המלצתם על סידרה 8 של בגלל שיש לה טכנולוגיות יותר מתקדמות ול ATI אין ? (אני בספק) אני משוכנע שחיפוש בהיסטוריה של רוב נותני ה"טענות" כאן יראה עד כמה המליצו על סידרת הDX9 של ATI לעומת הDX10 של (לפני יציאת הסידרה האחרונה של ATI).

כשנוח לכם אז טכנולוגיות חדשות זה לא חשוב אלא החוויה הכללית וכשלא נוח לכם אז החוויה הכללית לא תופס והטכנולוגיות החדשות זה מה שקובע.

מבט קצר בכל "מגיבי האנטי" מראה שכולם משתמשים בFIREFOX (צירוף מקרים הא ?) - שוב אפקט האנדרדוג (ז"א: "מליארד סינים כן טועים בגלל שהם לא חושבים טוב ואנחנו כן"), מנסים לשים רגל בכוח לAPPLE הענקית שמנסה להשתלט על כולם, ואני משוכנע שחיפוש קצר בהיסטוריה יעלה המלצות אין ספור על ATI (האנרדוג הנוכחי). כמו שאמרתי, מרגע לרגע פשוט רואים שהדברים כאן נאמרים מתוך דחף סוביקטיבי לחלוטין שעטוף "בעטיפה אוביקטיבית", הרצון לצאת נגד משהו יותר מאשר רצון להביע דעה על משהו.

כנראה מה באמת צריך מפלאפון או "מולטי מכשיר נייד" אף אחד לא בדיוק יודע פה, כי אנשים כאן קונים מספרים, נתונים טכניים ותמיכה בטכנולוגיות (גם אני בין היתר, אבל אני מודה שזה ביזבוז מוחלט).

בסופו של דבר מה שקובע אם משהו הוא טוב או לא (אני לא מדבר על "הכי טוב") זה הלקוחות. וארה"ב, בניגוד למה שנשמע פה, זו "מעבדת ניסוי" מעולה כי בניגוד לישראל ששם הלקוחות לא מרוצים הם פשוט לא קונים ואפילו מחרימים ולכן אם משהו הוא באמת לא טוב לרוב האנשים - הוא פשוט לא יצליח שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוויית משתמש ייחודית

אם זו הצורה שבה מסודרים אלבומי השירים שלך, הדפדפן המעולה, ספר הטלפונים המדהים

WIFI שקיים במספר מועט של מכשירים כיום, מסך מעולה וכמובן השיק של אפל

מאיפה באת עם כל המילים השיווקיות האלה? "המעולה", "המדהים".. מה בדיוק "מדהים" בו?

ותסלח לי מאוד, כן? אבל מאז שהתחילו לייצר נגני MP3 ניידים שנאתי שנאת מוות נגנים שהכריחו אותי להשתמש ב-ID3-Tag database במקום ב-file-view רגיל.

מבט קצר בכל "מגיבי האנטי" מראה שכולם משתמשים בFIREFOX (צירוף מקרים הא ?) - שוב אפקט האנדרדוג (ז"א: "מליארד סינים כן טועים בגלל שהם לא חושבים טוב ואנחנו כן")

על איזה אנדרדוג אתה מדבר?

Firefox טוב בעשרות אם לא מאות סדרי גדול מהדפדפן המחורבן שאתה משתמש בו. זו עובדה. והניסיון שלך להציג את האנשים שמשתמשים ב- כ"מורדים" כדי לבסס איזושהי טענה הזויה הוא לא יותר מפתטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל FF אתה צודק לחלוטין אבל מה בקשר ל ATI למשל שכולם אוהבים אותם בתור אנדרדוג?

ATI היו החברה המובילה למאיצי (מעניין כמה אנשים פה עוד זוכרים את המונח הזה :lol: ) ואז הם פשוט פספסו לחלוטין את הרכבת של כרטיסי ופתאום מהחברה המובילה הם הפכו לאיזה חברה צדדית שאף אחד לא שם עליה בזמן ש 3DFX הפכו לענקים משום מקום.

אחרי זה הגיעו והיו האנדרדוג של 3DFX עד שהם הצליחו לעקוף אותם, ורק כמה שנים אחרי זה ATI נזכרו שכבר המון זמן הם לא הוציאו כרטיס אחד נורמאלי והוציאו את ה9700.

העיקר שאפשר להסתכל על חברת ענק שפשוט לא יכלה להתמודד עם התחרות החדשה בתור "אנדרדוג".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...