IPHONE מתי מתחילים למכור אותו שעון ישראל - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IPHONE מתי מתחילים למכור אותו שעון ישראל

lo_toda

Recommended Posts

שכחת שגם המו"פ עולה כסף. החברה צריכה להחזיר לעצמה את עלות הפיתוח של המכשיר וחוץ מזה כמה שיש יותר ביקוש המכשיר יעלה יותר כסף.

לא כשיש מתחרים בשטח ;)

http://www.pocket.co.il/community/showthread.php?t=176135

הנה הביפנוכה של ה למי שמועניין

http://thinksecret.com/archives/iphonetakeapart/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כולם יודעים שבעוד שנה, כאשר יצא הדור השני של הפלאפון המחיר יהיה 400$, ואז הוא יהיה יותר משתלם (גם יותר פונקציות עקב נוסף).

אף פעם לא כדאי לקנות דור ראשון.

זה חוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת שגם המו"פ עולה כסף. החברה צריכה להחזיר לעצמה את עלות הפיתוח של המכשיר וחוץ מזה כמה שיש יותר ביקוש המכשיר יעלה יותר כסף.

הנקודה היא ברגע שההייפ יעבור המכשיר הזה לא ימכור. אני נותן לו חודש עד שיתחילו להתלונן עליו, ויש כאלה שבקושי שבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה היא ברגע שההייפ יעבור המכשיר הזה לא ימכור. אני נותן לו חודש עד שיתחילו להתלונן עליו, ויש כאלה שבקושי שבוע.

ראה ..IPOD ...זה לא נכון ...

הרי ברור ש נחשב נחות מפכינה תכנולוגית ....אבל כמו שהשוק .....השוק באמת לא צריך יותר ..התברר

אני מניח ש האייפ הזה היה כמה שניים טובות ..אני נותן שנתיים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו טלפון זה לא.

נגן iPod מושלם, עם מסך ענק וזמן סוללה נורמלי- זה כן

Web browser מושלם, עם אינטרנט נורמלי, ואפשרות לראות את כל הנתונים על ידי הגדלה פשוטה במסך קטן- זה כן.

מאגר נתונים, עם גישה פשוטה לתמונות, לפגישות, לאנשי קשר ומפות מוסכרן פשוט מול מחשב- זה כן.

הוא עושה גם טלפונים.

אז למי זה מיועד בכלל?, לאנשים שיש להם ipod וטלפון ורוצים לשלב בין השתיים. לאנשים שצרכים גישה לאינטרנט ועד עכשיו השתמשו במחשבים ניידים. לאנשים שרוצים לשדרג את הטלפון שלהם למשהו כמו מחשב נייד, אבל בכל זאת לא בגודל ומחיר.

כל אלה יקנו את ה .

מה לעשות שעכשיו כל הפעולות שהיו נחשבות תוספת בטלפונים אחרים הוא עושה מושלם, כאשר טלפון הם מזניחים כי אין כבר מה לעשות איתו.

האם הוא יכבוש את השוק?, ממש לא. האם הוא יכבוש את שוק היוקרה בטלפונים? (N95, treo, Prada, HTC) בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי להדגיש את המילים החשובות ולהוסיף הערות להודעה שלך...

שמעו טלפון זה לא.

נגן iPod מושלם, עם מסך ענק וזמן סוללה (שאי אפשר להחליף) נורמלי- זה כן

Web browser מושלם(?!), עם אינטרנט נורמלי(בתנאי שיש לך גישה לרשת WIFI), ואפשרות לראות את כל הנתונים על ידי הגדלה פשוטה במסך קטן- זה כן.

מאגר נתונים, עם גישה פשוטה לתמונות, לפגישות, לאנשי קשר ומפות מוסכרן פשוט מול מחשב(ברגע שאתה רוכש חשבון איטונס)- זה כן.

לא בטוח שהבנתי לגמרי את השורה הזאת... על איזה מאגר נתונים מדובר? ועל איזה מפות?

הוא עושה גם טלפונים.

אז למי זה מיועד בכלל?, לאנשים שיש להם ipod וטלפון ורוצים לשלב בין השתיים. לאנשים שצרכים גישה לאינטרנט ועד עכשיו השתמשו במחשבים ניידים. לאנשים שרוצים לשדרג את הטלפון שלהם למשהו כמו מחשב נייד, אבל בכל זאת לא בגודל ומחיר. yeah right...

כל אלה יקנו את ה iPhone.

מה לעשות שעכשיו כל הפעולות שהיו נחשבות תוספת בטלפונים אחרים הוא עושה מושלם, כאשר טלפון הם מזניחים כי אין כבר מה לעשות איתו. מממ... אתה בטוח בקשר למשפט האחרון?

האם הוא יכבוש את השוק?, ממש לא. האם הוא יכבוש את שוק היוקרה בטלפונים? (N95, treo, LG Prada, HTC) בטוח

ועוד לא דיברנו על DRM ועל המחסור אי קיום של ישומי צד שלישי אמיתיים (לא ישומי web).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^^^

שמעו טלפון זה לא....זה טלפון חביבי ..

נגן iPod מושלם, עם מסך ענק וזמן סוללה (שאי אפשר להחליף-ובטלפוני רגיל המצב יותר טוב ? אותו דבר ..) נורמלי- זה כן

Web browser מושלם(?!), עם אינטרנט נורמלי(בתנאי שיש לך גישה לרשת WIFI בשביל גלישה אני יכול להבטיח לך ש EDGE מספיק!), ואפשרות לראות את כל הנתונים על ידי הגדלה פשוטה במסך קטן הם עשו משהו ששאר החברות זנחו ...לראות כמו בנאדם -- זה כן.....ןהמסך גדול מאוד יוסית לשאר הטלפונים!

מאגר נתונים, עם גישה פשוטה לתמונות, לפגישות, לאנשי קשר ומפות מוסכרן פשוט מול מחשב(ברגע שאתה רוכש חשבון איטונס מה רשיון ל WINDOWS זה חינם..?!?!?)- זה כן.

לא בטוח שהבנתי לגמרי את השורה הזאת... על איזה מאגר נתונים מדובר? ועל איזה מפות?יש לו היטגרציה עם מפול של גוגל או נYAHOO ..

הוא עושה גם טלפונים.

אז למי זה מיועד בכלל?, לאנשים שיש להם ipod וטלפון ורוצים לשלב בין השתיים. לאנשים שצרכים גישה לאינטרנט ועד עכשיו השתמשו במחשבים ניידים. לאנשים שרוצים לשדרג את הטלפון שלהם למשהו כמו מחשב נייד, אבל בכל זאת לא בגודל ומחיר.

כל אלה יקנו את ה .

מה לעשות שעכשיו כל הפעולות שהיו נחשבות תוספת בטלפונים אחרים הוא עושה מושלם, כאשר טלפון הם מזניחים כי אין כבר מה לעשות איתו. מממ... אתה בטוח בקשר למשפט האחרון?

האם הוא יכבוש את השוק?, ממש לא. האם הוא יכבוש את שוק היוקרה בטלפונים? (N95, treo, LG Prada, HTC) בטוח ...היתברר שכן

אם לא היה את האיום של ה ...המוצרים שהיה במדף היו נחותים יותר ...זה אני יכול להבטיח לך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחסור בישומי צד שלישי יש לך בכל טלפון רגיל (חוסר מהסימביון החדש, והפוקט פיסי- שאולי יש אלפקציה 1 טובה בכל 1000 חרא)

EDGE שודרג משמעותית בימים האחרונים, וגם יש שמועות על דור 3 בהשקה של אירופה

סוללה, נכון שזה נחמד שאפשר להחליף אבל אני אף פעם לא החלפתי סוללה בטלפון הנייד שלי. וכך גם רוב האנשים שני מכיר.

סיכרון עם נתונים זה דבר שחשוב מאוד לאנשי עסקים. הסיכרון דרך התוכנה של נוקיה מסורבל, והפוקט PC גם לא להיט. ושניהם לא יודעים לסכרן את קבצי המדיה שלך.

בקשר למפות דברתי על maps, נכון שזה בנתיים לא מחובר עם (לא שזה בעיה, אפילו בתוכנה של גוגל יש אפשרות חיבור). אבל האפשרות לחפש עסקים בסביבה ולראות איך מגיעים למקום מסוים מהמקום שאתה נמצא עדין לא הייתה בטלפון רגיל (לא pocketpc)

עכשיו אי אפשר להגיד שהטלפון לא מהפכני. עד עכשיו הדבר הכי מלהיב בשוק היה הN95 שפשוט היה דחיסה של טכנולוגיות חדישות. או גרסאות חדשות של , ששוב פשוט שידרוגי מעבד וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחסור בישומי צד שלישי יש לך בכל טלפון רגיל (חוסר מהסימביון החדש, והפוקט פיסי- שאולי יש אלפקציה 1 טובה בכל 1000 חרא)

דווקא בפלאפון שלי יש לי הרבה ישומי המרות ורשימת קניות וכל מני דברים כאלה שלא צריכים בשביל זה

Web browser מושלם(?!), עם נורמלי(בתנאי שיש לך גישה לרשת WIFI בשביל גלישה אני יכול להבטיח לך ש EDGE מספיק!) - צודק בהחלט

מאגר נתונים, עם גישה פשוטה לתמונות, לפגישות, לאנשי קשר ומפות מוסכרן פשוט מול מחשב(ברגע שאתה רוכש חשבון איטונס מה רשיון ל WINDOWS זה חינם..?!?!?)- גם צודק, איטונס זה חינם. אבל, אתה רוצה לשנות צילצול? כנס לאיטונס החביב שלך ותתחיל להמיר את הקבצים לאיזה פורמט סגור ומסחרי של אפל כי אתה לא תוכל להגדירר כצילצול. ואתה רוצה חלילה להוריד איזה צלצול או משהו מהאינטרנט (אחרי שהתלהבת מהדפדפן המטורף שלך), גם את זה אתה לא יכול

אז למי זה מיועד בכלל?, לאנשים שיש להם וטלפון ורוצים לשלב בין השתיים. לאנשים שצרכים גישה לאינטרנט ועד עכשיו השתמשו במחשבים ניידים. לאנשים שרוצים לשדרג את הטלפון שלהם למשהו כמו , אבל בכל זאת לא בגודל ומחיר.

כל אלה יקנו את ה . - לאנשים שהם אוהבים את אפל ורוצים להתלהב מהמסך מגע, לא יותר ולא פחות. פלאפונים עם מסך מגע מגיעים בימים אלה, לSE יש כמה וגם לLG יש את פראדה שהם גם יכולים לנגן רגיל וגם לשים אותו בתור צלצול וגם פחות מוגבלים ופחות תלויים בתוכנה.

האם הוא יכבוש את השוק?, ממש לא. האם הוא יכבוש את שוק היוקרה בטלפונים? (N95, treo, Prada, HTC) בטוח ...היתברר שכן - גם לא, זה סה"כ בשוק באמריקה שידוע כאוהב דברים לבנים (גמירות :spermat: :smile1:) ומעריץ את , באירופה ובשאר העולם המספרים יהיו פחות מרשימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NIM למה אתה אומר דברים כאילו הם עובדה בלי לדעת בכלל?

קודם כל תראה לי פיצ'ר אחד בכל מכשיר שהוא של אפל שדורש המרה ל "איזה פורמט סגור ומסחרי של אפל" שאתה כבר סגור שזה מה שתצטרך?

שנית כל אחד החסרונות דווקא של המכשיר הוא שאתה בכלל לא יכול לקבוע RINGTONES משלך, רק אלה שבאו איתו.

חוץ מזה לא קיים שום מכשיר מסחרי כרגע עם מסך MULTI TOUCH אז אל תגיד שה SE וה LG אותו הדבר.

קרפד: אותה שאלה בקשר ל , מה גרם לך להחליט ככה? קיים רק על שירים שקנית עם לא כמו ב ZUNE שהוא מוסיף אוטומטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו אתם פשוט כמו ילדים קטנים שרוצים לעשות בדיוק הפוך מכולם. בדיוק כמו הקהל של אבנסנס, חבורה של אנשים שחושבים שהם מורדים אבל מה לעשות שהם לא.

אין לי מה לריב, לכל מכשיר יש חסרונות. תראה את ווינדוס עם כל הבאגים ובעיות התאימות בסוף מקבל שוק של 95%.

סה"כ המכשיר הזה מביא מה שאף מכשיר אחר לא הביא הרבה זמן וזה פריצת דרך. דור 3 זה כישלון מסחרי. ההבדל היחדי בין טלפונים היום לאלה לפני 4 שנים זה שהם יכולים לנגן סרטים וMP3 ויכולים לעביר אותם דרך כרטיסי זכרון וBT. בנוסף למסך צבעוני ומצלמה.

וזה לא נקרה התקדמות, זה פשוט הכנסת טכנולוגיות קיימות בשוק.

אבל Multi touch זה באמת דור חדש, משהו שלא היה קודם ומיועד למכשיר הזה.

בנוסף אין מה להגיד מערכות ההפעלה ה"מתקדמות" שיש היום בטלפונים חכמים הם איטיות בצורה מחרידה. וממה שקראתי המערכת של מהירה בצורה מדהימה. זה מה שקורה שחברה שולטת גם על החומרה וגם על התוכנה.

אז זאת התגובה האחרונה שלי בנושא, נמאס לי לריב עם ילדים שכל מה שהם רוצים לקנות זה ההפך ממה שכולם קונים, כי בשבילהם המוני=לא מיוחד=לא טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב. אישית אני מאוד שמח שאין לזה דור שלישי כי בארץ אם יש לך EDGE אתה יכול לגלוש כמה שאתה רוצה תמורת איזה 10 שקל ובדור שלישי זה עולה המון.

ההבדל במהירות בשביל גלישה רגילה הוא בערך כלום.

EDGE can carry data speeds up to 236.8 kbit/s for 4 timeslots (theoretical maximum is 473.6 kbit/s for 8 timeslots) in packet mode and will therefore meet the International Telecommunications Union's requirement for a 3G network, and has been accepted by the ITU as part of the IMT-2000 family of 3G standards. It also enhances the circuit data mode called HSCSD, increasing the data rate of this service.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...