IPHONE מתי מתחילים למכור אותו שעון ישראל - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IPHONE מתי מתחילים למכור אותו שעון ישראל

lo_toda

Recommended Posts

NIM למה אתה אומר דברים כאילו הם עובדה בלי לדעת בכלל?

קודם כל תראה לי פיצ'ר אחד בכל מכשיר שהוא של שדורש המרה ל "איזה פורמט סגור ומסחרי של אפל" שאתה כבר סגור שזה מה שתצטרך?

שנית כל אחד החסרונות דווקא של המכשיר הוא שאתה בכלל לא יכול לקבוע RINGTONES משלך, רק אלה שבאו איתו.

חוץ מזה לא קיים שום מכשיר מסחרי כרגע עם מסך MULTI TOUCH אז אל תגיד שה SE וה אותו הדבר.

הSE והLG הם כן מולטי טאצ (או שסתם מסך מגע אבל הקונספט דומה :smile1:)

פורמט מסחרי וסגור? למשל לאיפון אתה חייב להתמש באיטונס (גם באיפוד) בשביל להעביר שירים או תמונות או . ואתה כן יכול לשנות רינגטונג, או לפחות בגרסא הבאה של איטונס תוכל לשנות אבל תצטרך להמיר במחשב וזה מעפן ביותר

נ.ב. אישית אני מאוד שמח שאין לזה דור שלישי כי בארץ אם יש לך EDGE אתה יכול לגלוש כמה שאתה רוצה תמורת איזה 10 שקל ובדור שלישי זה עולה המון.

ההבדל במהירות בשביל גלישה רגילה הוא בערך כלום.

האמת היא שבדור ההשלישי זה ככה, ב20 שקל יש לך חבילת 100 מגה שהיא די מספיקה לאופרה מיני ופורנו :spermat: :-*

וזה לא נכון שאני וקרפד הולכים הפוך מכולם, הנה, אני משתמש בXP ואני מודה שהוא הרבה יותר נוח לי מאשר לינוקס. הדבר היחידי שבגללו אני ממש ממש סולד מהI הגדול זה האיטונס, אני _שונא_ להתקין תוכנות על המחשב שלי, למשל במצלמה שלי, אני מוציא את הכרטיס ומחבר אותו לקורא כרטיסים אפילו אני לא מחבר לפה כדי לא להתקין את התוכנות המעצבנות שלה, אני שונא להיות תלוי בתוכנה ובמיוחד תוכנה שאין לה פתרון רציני בלינוקס, זה הכל.

וכמו שאמרתי, האיפון הוא באמת חידוש מצויין ובאמת הוא הדור החדש רק חבל שהוא צולע ומחייב אותי בתוכנה ועולה די הרבה ולא נותן לי (בתור אחד שלא ממש שומע שירים בפלאפון [מה זה פה? תימן? {המבין יבין :)}] אלא יותר משתמש בו לשיחות וצילום תמונה פה ושם) תמורה ביחס למחיר

יום נעים, אני עובר דירה ואגיב פה ביום שלישי או משהו :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אישית אני משתמש ב iTunes הרבה לפני שהיה לי iPod בבית (עדיין אין לי אחד משלי רק לאשתי יש) אני פשוט לא מבין איך אפשר להשתמש בתוכנה כמו WINAMP, אז בשבילי זה ממש לא חסרון.

ומסך מגע רגיל זה ממש לא אותו קונספט כמו ה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה האייפון נותן לך? מסך מגע? זה לא כזה נוח.. כל פעם שאני רוצה להתקשר, במקום מקסימום לשחרר נעילת מקשים צריכים לעבור דרך 1001 לחיצות. ואין כמו כפתורים שיתנו לך את הפידבק..

נגן? אם הוא יהיה באיכות של האייפוד זה יהיה טוב, ואני לא מאמין שהוא יהיה (לא שלאייפוד יש איכות טובה, אבל לא נכנס על זה לוויכוח)..

GPS? אין לו..

דפדפן? מעניין איך תהיה התמיכה שלו בעיברית. אם זה כמו הספארי לPC.. אז זה בעברון מוגבל מאוד..

במחיר שלו ובפחות אפשר לקנות מכשירים לא פחות טובים ואף יותר. N95, פראדה, Z8, P1, W960 וכו' וכו'.. וכולם, אחד אחד, עדיפים עליו..

נ.ב. אישית אני מאוד שמח שאין לזה דור שלישי כי בארץ אם יש לך EDGE אתה יכול לגלוש כמה שאתה רוצה תמורת איזה 10 שקל ובדור שלישי זה עולה המון.

ההבדל במהירות בשביל גלישה רגילה הוא בערך כלום.

EDGE can carry data speeds up to 236.8 kbit/s for 4 timeslots (theoretical maximum is 473.6 kbit/s for 8 timeslots) in packet mode and will therefore meet the International Telecommunications Union's requirement for a 3G network, and has been accepted by the ITU as part of the IMT-2000 family of 3G standards. It also enhances the circuit data mode called HSCSD, increasing the data rate of this service.

דור שלישי נותן לך עוד רוחב פס (384KB/S מעשי, תיארוטי הוא גם מגיע ל3 מגה, סו וואט), תמורת 15 שקל באורנג' ו-20 במפעילות האחרות וזה גם כולל חבילה עם נפח גדול יותר (150 אורנג', לא יודע כמה בסלקום ובפלפון, אבל חבילות שהן לא דור שלישי, הבסיסיות בכל אופן, נותנות לא יותר מ-50 בד"כ). שלא לדבר על HSDPA שנכון להיות, באורנג' מגיע ל-2.8MP/S ומתוכנן עוד לצמוח (למרות שזה יהיה על חשבון מעבד ל-HSUPA ככל הנראה).

סה"כ המכשיר הזה מביא מה שאף מכשיר אחר לא הביא הרבה זמן וזה פריצת דרך. דור 3 זה כישלון מסחרי. ההבדל היחדי בין טלפונים היום לאלה לפני 4 שנים זה שהם יכולים לנגן סרטים וMP3 ויכולים לעביר אותם דרך כרטיסי זכרון וBT. בנוסף למסך צבעוני ומצלמה.

תתעורר(ו), דור שלישי זה ממש לא כשלון מסחרי. ואם תבדוק את זה באמת טוב ולא תהיה אנטי, תראה שזה אפילו די שימושי (האינטרנט המהיר יותר). היום אני לא יודע איך הייתי מסתדר לפני שהיה לי בטלפון ואת זה אומר אחד שאין לו שום צורך בחבילות DATA..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם יורדים על האיפון כל כך הרבה?

א) יש לו מערכת הפעלה מדהימה.

ב) לפי דעתי אפשרות שליטה מדהימה (אפל המציאו מחדש את הדיפדוף בפלאפון)

ג) איכות הגלישה בו מצוינת (ב- הגלישה באמת מהירה).

ד) קטן, קומפקטי, כולל את כל שאר הדברים הסטנדרטים.

אתם בוכים על דברים שבאמת קטנים.

אני חושב שצריך להסתכל על המכשיר הזה כמחשב כף יד שגם יודע להתקשר.

אתם סתם אנטי בגלל שהמוצר הזה בא מחברת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GSM, לא מבינים כלום מההודעה שלך...

סוללה, נכון שזה נחמד שאפשר להחליף אבל אני אף פעם לא החלפתי סוללה בטלפון הנייד שלי. וכך גם רוב האנשים שני מכיר. ועל כמה איפודים שמעת שהסוללה שלהם מתה אחרי 18 חודשים? לי זה נשמע כמו עוד דרך של לסחוט כסף.

סיכרון עם נתונים זה דבר שחשוב מאוד לאנשי עסקים. הסיכרון דרך התוכנה של נוקיה מסורבל, והפוקט גם לא להיט. ושניהם לא יודעים לסכרן את קבצי המדיה שלך. activesync דווקא יודע.

בקשר למפות דברתי על maps, נכון שזה בנתיים לא מחובר עם (לא שזה בעיה, אפילו בתוכנה של גוגל יש אפשרות חיבור). אבל האפשרות לחפש עסקים בסביבה ולראות איך מגיעים למקום מסוים מהמקום שאתה נמצא עדין לא הייתה בטלפון רגיל (לא pocketpc) בלי קשר לכלום... לאיפון יש אפשרות להתחבר למקלט בבלוטות'?

עכשיו אי אפשר להגיד שהטלפון לא מהפכני. עד עכשיו הדבר הכי מלהיב בשוק היה הN95 שפשוט היה דחיסה של טכנולוגיות חדישות. או גרסאות חדשות של , ששוב פשוט שידרוגי מעבד וזהו.

לא נכון! יש גם TouchFLO שזה טכנולוגית שליטה חדשנית באמצעות צג מגע! :P

קרפד: אותה שאלה בקשר ל , מה גרם לך להחליט ככה? קיים רק על שירים שקנית עם לא כמו ב ZUNE שהוא מוסיף אוטומטית.

DRM זה לא עניין תוכנתי בלבד של זכויות יוצרים.

DRM יכול לבוא בהמון צורות, לדוגמה אי אפשרות לקבוע צלצול לפלאפון שיר בפורמט ...

נמאס לי לריב עם ילדים שכל מה שהם רוצים לקנות זה ההפך ממה שכולם קונים, כי בשבילהם המוני=לא מיוחד=לא טוב

לא שאני אומר שמה שאתה אמרת נכון אבל אפשר להגיד בדיוק את אותו הדבר בקשר לmac book שברשותך...

אישית אני משתמש ב iTunes הרבה לפני שהיה לי בבית (עדיין אין לי אחד משלי רק לאשתי יש) אני פשוט לא מבין איך אפשר להשתמש בתוכנה כמו WINAMP, אז בשבילי זה ממש לא חסרון.

אנחנו לא מתלוננים על השימוש באיטונס כנגן מבחירה אלא על האונס להשתמש באיטונס כתוכנה לסנכרון מדיה עם ipod.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם יורדים על האיפון כל כך הרבה?

א) יש לו מדהימה.

ב) לפי דעתי אפשרות שליטה מדהימה (אפל המציאו מחדש את הדיפדוף בפלאפון)

ג) איכות הגלישה בו מצוינת (ב- הגלישה באמת מהירה).

ד) קטן, קומפקטי, כולל את כל שאר הדברים הסטנדרטים.

אתם בוכים על דברים שבאמת קטנים.

אני חושב שצריך להסתכל על המכשיר הזה כמחשב כף יד שגם יודע להתקשר.

אתם סתם אנטי בגלל שהמוצר הזה בא מחברת .

א. מה מדהים במערכת שלו? סתם מעוצבת.. אם היא הייתה פתוחה זה כבר היה משהו אחר, אבל לקחו OSX בגרסא כלשהי, התאימו אותה, סגרו ונעלו אותה. חוץ מעיצוב ונוחות בתיאוריה זה לא נותן כלום.

ב. שתנסה להשתמש בכפתורים על מסך מגע, שלא יתנו לך פידבק, אתה יכול להשתגע :P

ג. גם ב-N95 הגלישה בWIFI מהירה מאוד.. וגם ב-E65.. וגם בכל מכשיר שתומך בWI FI..

ד. קטן? קומפקטי? איפה אתה חי? הוא ענק.. ה-N95 שעולה כמוהו (או פחות), בערך אותו גודל וכולל הרבה יותר תכונות שימושיות באמת עדיף עליו בהרבה.

וזה לא קטע של אנטי , זה קטע של אנטי סחיטה. גם את ה-N95 לא הייתי קונה וכל טלפון אחר בקטגוריה הזו, כי הם מיותרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא ניקח את ה N95 כדוגמא:

עולה פי שתיים מה-.

מסך בגודל 2.5 לעומת 3.5 אינץ.

בטריה שמחזיקה פחות מחצי מהזמן (זאת אומרת שאחרי 18 חודשים כשהבטריה של ה תתחיל להחזיק רק חצי מהקיבולת אז יהיה בכלל אפשרי להשוות אותה לN95).

מגיע עם 165 מגה לאחסון.

ללא מקלדת QWERTY.

ועוד מליון דברים כמו PUSH MAIL וכו' לא לשכוח גם את ה VISUAL VOICE MAIL שאישית נראה לי מדהים או ה SMS שנראה כמו צ'אט שגם נראה מאוד שימושי.

גודל:

הiPhone אמנם קצת יותר גבוה ורחב אבל ה N95 עבה פי שתיים! ולכן בכללי הוא הרבה יותר גדול.

יתרונות של ה N95:

GPS מובנה.

מה אתה היית בוחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל מה שכתבתם ב2 עמודים האחרונים אבל רק רציתי להוסיף שאנשים שהיה להם את המכשיר מספרים שהדפדפן על הפנים.

בכל מקרה שבוע הבאה אני אביא התרשמות קטנה מהמכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי היא סגורה.. (אולי אפשר לפתח ברישיון או משהו, אבל נו באמת.. כל התוכנות האלה יעלו כסף כדי להחזיר את העלות של הרשיון או משהו)..

בוא ניקח את ה N95 כדוגמא:

עולה פי שתיים מה-.

מסך בגודל 2.5 לעומת 3.5 אינץ.

בטריה שמחזיקה פחות מחצי מהזמן (זאת אומרת שאחרי 18 חודשים כשהבטריה של ה תתחיל להחזיק רק חצי מהקיבולת אז יהיה בכלל אפשרי להשוות אותה לN95).

מגיע עם 165 מגה לאחסון.

ללא מקלדת QWERTY.

ועוד מליון דברים כמו PUSH MAIL וכו' לא לשכוח גם את ה VISUAL VOICE MAIL שאישית נראה לי מדהים או ה SMS שנראה כמו צ'אט שגם נראה מאוד שימושי.

גודל:

הiPhone אמנם קצת יותר גבוה ורחב אבל ה N95 עבה פי שתיים! ולכן בכללי הוא הרבה יותר גדול.

יתרונות של ה N95:

GPS מובנה.

מה אתה היית בוחר?

אף אחד משניהם.

ביתרונות של האייפון תרשום גם בטריה שמחזיקה 10 ימים בהמתנה נגד 24 שעות..

ושכחת ביתרונות של ה-N95 דור שלישי (3.5 עד כמה שאני זוכר), כרטיס , בטריה שאשכרה ניתן להחליף אותה וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שקראתי, אני לא זוכר מאיפה, זה היה לפני כמה שבועות. אם זה ממש חשוב לך אני אחפש, אלא אם כמובן אתה יכול להוכיח לי ההפך P: (יכול להיות שאני טועה)..

וחוץ מזה, מספיק שאפל תשים חסימה על יישומים לא חתומים או משהו (יעני ישומים שהם אישרו, אתה מבין למה אני מתכוון), וזה ימנע פיתוח ממי שאין לו רשיון..

עריכה: חיפשתי קצת, זה מה שמצאתי:

http://www.apple.com/pr/library/2007/06/11iphone.html

אבל זה לא ממש תוכנות..

לפי זה:

http://www.tuaw.com/2007/01/10/apple-vps-confirm-no-3rd-party-iphone-apps/ (לא מכיר את האתר ואין לי מושג על כמה הוא אמין), הם פשוט לא ישחררו API עבורו..

מעניין מה לגבי תמיכה באפליקציות ג'אווה... לא מצאתי יותר מידי על זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...