ואי לא נמאס לאנשים - "גולשים כבדים ישלמו יותר"... - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ואי לא נמאס לאנשים - "גולשים כבדים ישלמו יותר"...

Cable

Recommended Posts

כולנו גאונים, אתם מכירים את המילה "עד", אז זה הבעיה המילה הזאת,

מילה קטנה ועלובה שבעצם אומרת בחוזה שאנחנו מסכימים לזה...

תבינו לי יש ימים שאני מוריד במהירות של 2 מ"ב (כן מגה), איך? יש לי שמחולקת להרבה אנשים (16 מגה ביט בסך הכל...)

ונניח יש הפסקת חשמל, ואני בערך הבן אדם היחיד שיש לו גנרטור (גם למקום שבו ממקומת הרשת יש...) אז הרשת פנויה

לחלוטין, לעומת זאת בשעה 6 בערב אני לא זז, אולי על 40 קילו... ועל זה אני משלם 35 ש"ח בחודש.

אתם לא מבינים דבר אחד, שכותבים "עד" זה אומר שבדרך כלל תקבלו 60-70% ממה שהבטיחו,

גם בכל החנויות, כשהם מפרסמים עד 70% הנחה כל החנות, בדוגרי אם מוצאים משהו ב40% הנחה זה מעולה,

כלומר יש משהו שאומר, עד, זאת אומרת שיש פריט לא חשוב שזרוק במחסנים כבר שנתיים והם צריכים להעיף אותו אזש הם שמים עליו 80%

הנחה, אותו סיפור עם הספקיות, הם כותבות את המילה "עד" וזה בעצם מה שדופק אותנו, אז פעם הבאה כשאתם חותמים חוזה, תמחקו

את המילה "עד".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין כל הזמן אני שומע ש מגבילים וזה אבל אף פעם לא הרגשתי את זה אישית או שפשוט לא שמתי לב..... איך בדיוק אתם מגיעים לזה??.......

לפי מה שאני יודע ממקור מוסמך... בבזק בין לאומי הם לא מגבילים אף אחד אלא עם כן אותו בןאדם ביקש........(לא שזה קורה).... וגם בבבל יש פי 3 רוחב פס משאר החברות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפה המילה גם - עסקיים, במקור נועדו לחברות עסקים.

אנחנו פשוט רוצים לקבל את מה ששילמנו עליו כחוק.

כמו שתלך לירקן ותשלם לו על 4 קילו תפוחים ותקבל רק 2 קילו - זה בדיוק המקרה המדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, לא שילמת "כחוק" על 4 קילו תפוחים: שילמת על עד ארבעה קילו. לכן לפעמים אתה מקבל ארבעה קילו ולפעמים רק שניים.

זה הזמן לתת את התשובה הרגילה שלי במצבים כאלו: חושבים שהספקים סתם חמדנים ורמאים ושניתן לספק מהירות מובטחת במחירים שאתם משלמים? באמת? Put your money where your mouth is. תתאגדו ביחד ותקימו ספק , שיגבה את אותם המחירים שאתם משלמים כרגע ויבטיח את מלוא מהירות החבילה עליה משלמים. יהיה נחמד לראות אתכם שורפים את ההון העצמי שלכם ופושטים רגל במהירות. ואולי תלמדו קצת באותה הזדמנות.

נו, מתי אפשר להתחבר לספק האינטרנט שתקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם זה שאני לפעמים מקבל פחות מהמקסימום.

יש לי בעיה אם אני _תמיד_ מקבל פחות מהמקסימום. במיוחד אם זה נובע מהגבלות מלאכותיות שהספק מטיל ע"י הגדרות העדיפות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תחליף ספק. תעבור לספק אחר, אולי יקר יותר, אבל כזה שנותן מהירות בפועל גבוהה יותר. אבל לא, תמיד הולכים על הכי זול ואח"כ מתפלאים שהמוצר מחורבן. איכות עולה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איסתרא כמה שאתה צודק

המון ישראלים חושבים שאם הם קנו גלידה ב-2 שקל

הגלידה גם צריכה להיות טעימה גם לא לינמס וגם צריך להיות דובדבן למעלה

בפועל יש דרגים ודרג נמוך זה דרג נמוך

אני אישית משלם יותר על האינטרנט כדי לקבל שרות ומהירות יותר טובים

וגם ככה האינטרנט נותן לי תמורה הרבה הרבה יותר טובה מהכבלים וזה בהרבה פחות כסף

אז שאנשים יכניסו דברים לפרופורציות

מי שבאמת מציק לו המהירות שיעשה מנוי על 5\על 256 או משהו בסיגנון

ויקבל מהירות טובה

אני על 2.5על 256 ואין לי בעיה אמיתית של מהירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לכך שרוב הזמן אתה לא מקבל את ה 2.5/256 נכון?

ברור לגמרי אבל אני כן מקבל מהירות מספיק טובה לא להדליק תמחשב כל הלילה כמו

המון ישראלים מטומטמים

פרק חדש של נארוטו מגיע למחשב שלי תוך כמה דקות לדוגמה

וזה למרות שאני ברשת של 3 מחשבים

ככה שאני לא צריך יותר מיזה

ושסירטי HD יכנסו חזק אז אני ישדרג מהירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...