M-AUDIO REVOLUTION 5.1 - קניה קבוצתית. - עמוד 6 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

M-AUDIO REVOLUTION 5.1 - קניה קבוצתית.

Screw_Master

Recommended Posts

א. נזכרתי בשם הכרטיס שאנטולי המליץ לי לפני כמה חודשים,

מדובר על ה-AUDIOTRAK Maya

http://www.ynondigital.co.il/product.php?cat=4&id=8

http://www.ynondigital.co.il/product.php?cat=4&id=3

איך הוא מול הרבולושן?

ב. קראתי בסקירה על הרבולושן שהוא בעייתי עם ה-line in, אצלי הוא בשימוש ע"י הממיר של ה-YES (משתמש ברמקולים של המחשב גם כרמקולים של הטלויזיה),

האם זה יפריע לי? האם זה תוקן בגרסאות הנוכחיות?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ריאן, ההנחה לא משנה - צא מנקודת מוצא שאתה מוכן לשלם מחיר מלא וכל הנחה שתהיה [ותהיה, כמה? זה בכלל לא משנה!] זה בונוס, זאת אומרת אם אתה רציני, אם אתה לא רציני, תעשה "BACK" עכשיו כי הת'רד הזה לא מתאים לך בכלל.

אנטולי כבר אמר קודם, מי שמחפש מחירים בקנטים שלא יצטרף בכלל כי הוא רק ידפוק לשאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס יעלה לא יותר מ450 ש"ח אבל ההערכה שלי שגם לא פחות מ 400 שקלים, רוב הסיכויים שלקניה קבוצתית כשלכם אפשר לסדר בין 420-430 ש"ח.

(הפרטים האלו הם באוויר, אולי המחיר בסוף יהיה נמוך יותר, זו רק הערכה ראשונית לחלוטין שלי והיא מבוססת על סקר מחירים קצר שערכתי והיגיון שלי.)

מעבר לכך אתה באמת צריך כבר לדבר עם פותח הת'רד :)

בהמשך להודעתו של וואטוס לוקוס מתחתי, ערכתי את ה"מחירים" שאני חושב שיהיו בסוף [למרות שהערה לוואטוס - קרא לי פראנואיד אבל לא הייתי קונה כרטיס, בטח שלא הרבה מחנות לא מוכרת שמעולם לא הייתי בה פיזית.]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח שלמיר מוכרים ברגיל (בלי שום דיל) את הכרטיס ב-444 ש"ח...

ככה שיש סיכוי לפחות מ350 ? אני מעוניין לשמוע פרטים על המחיר ודרך ההזמנה וכו' בפרטי, אל תוסיף לרשימת המזמינים, רק אחרי שאראה קצת מידע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעוניין גם כן...

תוכל לשלוח לי בפרטי כל מה שאני צריך לדעת... לשלוח לך? איזה פרטים?

בכמה הכרטיס? והכל.... :xyxthumbs:

אני מצרף אותך לרשימה, יש לנו בינתיים שבעה שמונה אנשים, וזה כבר רציני, הגיע הזמן לשלוח את המיילים.

עריכה דחופה : הנה המייל שאני עומד לשלוח ל-SKYpc, רציתי לשמוע את דעתכם עליו לפני שאני שולח אותו ;D

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה דווקא בסקיי? ללמיר יש מחיר בסיס נמוך יותר, לא?

בכל אופן לפי דעתי כדאי לשלוח את המייל לכל החנויות שמוכרות את הכרטיס בשביל לראות מי עושה את המחיר הכי טוב

המייל עצמו נראה בסדר, הוא קצר וממצה וזה מה שחשוב.

אם אתה רוצה תחכה לתשובה מאנטולי נראה לי שלו יש את הניסיון הכי רציני פה בקניות מקומבנות.

עריכה:

אה ועוד דבר, נראה לי שמספיק לסגור את המייל ב-

"תודה מראש,

אורן שטיין."

או משהו כזה,

הרשמיות הזאת קצת עושה רושם פלצני :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שכולכם משלמים במזומן לדעתי עדיף לעשות את זה ככה:

שלום,

אני רושם את הפנייה הזו בשם קבוצת אנשים מחברי פורום HWzone אשר מעוניינים ברכישה קבוצתית של כרטיס קול מדגם Revolution 5.1 של חברת M-Audio.

מדובר על כמות של כשמונה כרטיסים, כאשר התשלום יתבצע במזומן. (כמובן שאם אתם לא מתכוונים לשלם במזומן תעיפו את החלק הזה - זה אולי יוריד לכם עוד כמה שקלים פשוט). אנו רוצים להוציא את הקנייה לפועל בהקדם, ולכן פונים למספר חנויות בכדי לקבל את ההצעה הטובה ביותר.

אשמח במידה ותחזרו אליי עם הצעת מחיר והערכה של זמינות הכרטיס מרגע ביצוע ההזמנה.

בכבוד רב,

אורן שטיין.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה דווקא בסקיי? ללמיר יש מחיר בסיס נמוך יותר, לא?

בכל אופן לפי דעתי כדאי לשלוח את המייל לכל החנויות שמוכרות את הכרטיס בשביל לראות מי עושה את המחיר הכי טוב

המייל עצמו נראה בסדר, הוא קצר וממצה וזה מה שחשוב.

אם אתה רוצה תחכה לתשובה מאנטולי נראה לי שלו יש את הניסיון הכי רציני פה בקניות מקומבנות.

עריכה:

אה ועוד דבר, נראה לי שמספיק לסגור את המייל ב-

"תודה מראש,

אורן שטיין."

או משהו כזה,

הרשמיות הזאת קצת עושה רושם פלצני :P

חשבתי שאם המייל הזה יראה לכם, אז אותו בדיוק נשלח לכל החנויות ;)

חוץ מזה, הרשמיות תראה שאנחנו רציניים, את המייל עוד לא שלחתי, אז יש עוד לא מעט מקום לתיקונים, אני אעבור על ההצעה של אנטולי ונראה :D

עריכה : קראתי הרגע את ההצעה של אנטולי, מה אתם אומרים? נשלם במזומן, באשראי, או איך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון הוא לשלוח העתק זהה לכולם, אז לא צריך את שם החנות בתוכן ההודעה.

בכל מקרה, הרשמיות כביכול של החתימה הארוכה סתם נשמעת פלצנית. תרשום כמו שעשיתי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...