M-AUDIO REVOLUTION 5.1 - קניה קבוצתית. - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

M-AUDIO REVOLUTION 5.1 - קניה קבוצתית.

Screw_Master

Recommended Posts

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר ראשון, תסגרו רשימה, אחרי זה תצרו קשר עם החנויות. אורן, במקרה שלך כדאי שתיצור קשר במייל, בטלפון אתה מבלבל יותר מדיי בשכל לפני שאתה ניגש לנקודה. תנסה להיות ענייני. בכל מקרה, תעשו את זה ככה:

כיוון שסביר להניח שההנחה לא תהייה גדולה מדיי, אלא סכום של כמה עשרות שקלים (סביר להניח). מי שמוכן לקנות רק אם המחיר יהיה ממש בקנטים, שלא סתם ידפוק לאחרים. מי שרוצה את הכרטיס הזה וסך הכל ההנחה הזו היא מה שיגרום לו לעשות את זה עכשיו, זה האנשים שצריכים להיכנס לזה כדי שזה יהיה רציני. כולם לשלוח הודעה פרטית לאורן, לתת לו שם מלא ומספר טלפון שלכם. אורן עוד יום-יומיים ברגע שכולם ייצרו איתו קשר הוא ישלח מיילים לחנויות וישאל אותן מה ההנחה.

מעבר לזה, לדעתי כדאי מאוד שתחליטו איך תעשו את זה. האם תעבירו לחנות שמות של כולם ותעשו הזמנות בנפרד, או שתעשו הזמנה אחת דרך אחד מכם? במצב השני (שהוא העדיף מבחינת החנות בעיקרון) תצטרכו לשלם במזומן. ככה גם אולי תקבלו הנחה יותר גדולה, וגם זה שישלם לחנות בזמן הקנייה יקבל את הכסף בזמן.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשבו על הנחה של בין 10 ל-15 אחוז (במקרה הממש טוב- 20)... סביבות ה50 ש"ח- מה שאומר שהכרטיס עצמו יעלה סביבות ה400 ש"ח

אגב, חוץ מהחנויות בזאפ, אאל"ט, הכרטיס הזה נמכר גם ברשת חלילית או כלי זמר- שווה לבדוק (ולפנות אולי גם אליהם...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז דבר ראשון עשיתי רשימה של משתמשים שמעוניינים בכרטיס :

GENESIS

Iakovl

Vatos-Locos

(אולי) amit..z

IG

Ketchup

The Italian bob

אולי : Chavig

OK, אז אלה האנשים שיש לנו עד עכשיו, כרגע אנחנו רביעיה ושניים מתנדנדים, מי שרציני בנושא מוזמן, כמו שאנטולי אמר, לשלוח לי הודעה פרטית עם שם ואמצעי ליצירת קשר, בשביל שנוכל לתאם הכל.

אורן עוד יום-יומיים ברגע שכולם ייצרו איתו קשר הוא ישלח מיילים לחנויות וישאל אותן מה ההנחה. יותר פשוט : אני אשאל אותם בכמה הם מוכנים למכור קבוצתית 10 כרטיסים, במידה והקונים יהיו ביום ושעה שנקבע בחנות וישלמו במזומן, ואז נראה מי נותן לנו את הדיל הכי זול.

Anatoli.

עריכה בתגובה ל-IG : יש לי כלי זמר במרכז קרוב לבית, אני אקפוץ לשם אחרי הבגרות מחר ואבדוק אם יש להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורן, אני פשוט לא מצליח להבין אותך. אמרתי לך, פנה אליהם במייל כי אתה מבלבל הרבה בשכל בטלפון, אז אתה אומר שתלך לחנות?! ::) לא רק, זה אתה עושה שטויות אם אתה רושם לחנות "אנחנו נבוא לחנות כולם לשלם במזומן בשעה ויום שנקבע". יחשבו שאתם ילדים קטנים. אחד מכם יקנה הכל והשאשר יעבירו ממנו. אין בעיה שתפגשו בחנות, אבל את הקנייה אל מול החנות צריך לבצע מישהו אחד.

מעבר לזה, אל תבנה על אנשים שהם "אולי", אחרת אתה סתם תעשה רושם לא רציני. במקרה הכי גרוע תגיד לחנות "אנחנו רוצים כמות של X, ובמידה והמחיר יהיה יותר אטרקטיבי ייתכן שהכמות תעלה ל- Y". זה הכל, לא צריך כלום מעבר לזה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, שיהיה, בכל מקרה, ברגע שנסגור רשימה של לפחות עשרה אנשים (כרגע אנחנו שישה, פחות שניים ש"אולי". חברה תתעוררו, לא כל יום מישהו מהפורום הזה מוכן לקחת על עצמו לארגן קניה קבוצתית), יהיה טעם לפנות לחנויות, מתחת לזה, כמו שאנטולי אמר, לא יקחו אותנו ברצינות ובטח שלא יתנו לנו את הכרטיס בהנחה משמעותית, אז יאללה מי שבטוח בפנים שישלח לי הודעה פרטית עם פרטים, ומי שרוצה להצטרף, שיציין את זה פה, שנסגור רשימה, אם יהיו יותר מעשרה זה בכלל יהיה מבורך :smile1: אל תשכחו, עם כל מצטרף המחיר לכולנו יורד עוד קצת, ועל מתחת למינימום של עשרה אנשים אין מה לפנות לחנויות, כי אז לא יקחו אותנו ברצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה הלחץ אתם מתבאסים כאילו התארד הזה קיים כבר חודשים ואף אחד לא הגיב.

תן לזה כמה ימים אני בטוח שיצטרפו עוד, זה אחלה כרטיס אבל אין לו מודעות גבוהה בארץ, הרוב נעולים על קרייטיב.

כדאי לפרסם בדף הראשון של התארד עדכון על רשימת האנשים מי בטוח ומי לא בטוח וכמה סיקורים נחמדים שאנשים יבינו שהכרטיס הזה באמת מציאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם רוצים להוסיף עוד קונים אז תפרסמו את הלינק כשצעה במקומות שאתם יודעים שיכולים להיות קונים פוטנציאלים..

אבל לדעתי כל העסק הוא לא בר ביצוע בגלל שכל אחד מתגורר ממקום אחר ותיהיה בעיה לאסוף את זה ביחד שכולם יגיעו למקום אחד בזמן מסוים, או שאם מישהו עושה לבד קנייה מרוכזת ומישהו יתחרט אז הוא יתקע עם כרטיס סתם..

וההנחה לא תיהיה משמעותית אפילו כשיש 10 קונים , לא משהו שמצדיק התארגנות כזאת , מי שרוצה שיקנה לבד..

אבל זאת רק דעתי .. העיקר שיהיה בהצלחה , אם תצליחו להוריד משמעותית את המחיר והקניה תצליח כל הכבוד .

רותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא רוצה לקנות שלא יגיב, התארד הזה לא בא לשאול האם הרעיון יצליח או לא.

שתיהיה בעניינים שבשביל חנויות מסויימות מכירת 10 פריטים במכה (במיוחד של כרטיס כזה שלא הכי הכי פופולרי בארץ) יכולה לגמש אחלה הנחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתתי עוד נקודות שאולי לא לקחתם בחשבון...

וכמו שכתבתי:"אבל זאת רק דעתי .. העיקר שיהיה בהצלחה , אם תצליחו להוריד משמעותית את המחיר והקניה תצליח כל הכבוד ."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...