M-AUDIO REVOLUTION 5.1 - קניה קבוצתית. - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

M-AUDIO REVOLUTION 5.1 - קניה קבוצתית.

Screw_Master

Recommended Posts

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, ביררתי קצת, מסתבר שהעסקה הכי זולה לי אישית תהיה לקנות את הכרטיס מפה : http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=Revolution_51&cart=11816767082404505〈=heb, ביררתי גם כמה עולה להזמין אותו מאתר החברה, מסתבר שזה יעלה בערך 100$, כלומר 420 שקל בערך לא כולל משלוח, וגם אז אין לנו (או שיש לנו? תקנו אותי אם אני טועה) אחריות, בשביל אחריות שווה אולי לשלם עוד 40 שקל, מצד שני, עם נקנה אותו קבוצתי מהחנות, זה יהיה יותר זול לכולנו, מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחכה יום-יומיים, תראה כמה אנשים רציניים יש לקניה קבוצתית, אל תחשיב את אלה שמוכנים לקנות רק במחיר מסויים כי בתכלס אתה לא יכול לנחש מראש לכמה החנות תסכים להוריד,

ואז תשלח מייל למספר חנויות (במייל בודד, ככה שהם יראו ששאלת גם אחרים, שאולי ירגישו קצת תחרות) עם מספר הקונים ותראה מי מהחנויות מציעה לך את הדיל הכי טוב...

לכל המודאגים בקשר לויסטה,

http://www.m-audio.com/index.php?do=support.faq&ID=2b9102ba8e228823582720fb3beba029

M-Audio currently expects to release 32-bit Vista drivers for all of the following models during the second quarter of 2007: all FireWire products; all currently selling MIDI keyboards; Fast Track Pro, JamLab, MobilePre , Black Box and Transit interfaces; Conectiv and Xponent DJ interfaces; and the Revolution 5.1 PCI card.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שהאתרים שלך יותר טובים משלי ;D

בכול אופן, עדיין יקר לי... אבל אני תומך בכם באופן פאסיבי :)

אולי הקנייה שלכם תגרום לחנויות בארץ להתייחס יותר ברצינות לעניין ולהוריד מחירים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תעשו חיפוש בEBAY אפשר לראות כמה מוכרים עם מאזן חיובי גדול של תגובות שמוכרים כמות קטנה של כרטיסים 5-10....

במחיר מאוד מעניין

אני בטוח שאם נקנה כמה במכה המחיר והמשלוח יוזלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://cgi.ebay.com/M-AUDIO-Revolution-5-1-Sound-Card-Mac-and-PC-Retail_W0QQitemZ280126002209QQihZ018QQcategoryZ3701QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

המחיר שלו נראה לי סבבה לגמרי, והוא אומר שהוא מוכן לשלוח לכל העולם, השאלה היא האם זה כולל גם את או לא, בכל מקרה, אם יהיה ביקוש, נעשה ממנו את הקניה, אם לא, אז נקנה את זה כמו ש-VATOS-LOCOS הציע מחנות בארץ, אבל בקניה קבוצתית גדולה, ככה שיראו ששווה להם להוריד את המחיר בשבילנו.

אישית הכי נראית לי האופציה של לקנות את הכרטיס בארץ, בקניה קבוצתית גדולה, נקבע יום ושעה, ונהיה כולנו בפלונטר, או באיזו חנות מאיזור המרכז שתסכים למכור לכולנו את הכרטיס במחיר זול, ונקנה את הכרטיס ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורן, זה מחיר לא סופי, זה פומבית. אם רשום לכל העולם זה אומר לכל העולם.

בכל מקרה, לנושא הגדול יותר של קנייה. דבר ראשון, אני שמח לראות שיש פה את הכמות הזו שרוצה, ושבהחלט יש נכונות להשקיע בעניין. עם זאת, קחו בחשבון דבר אחד חשוב. ברגע שיגיע לארץ משלוח של 5 כרטיסים הוא ייעצר כנראה במכס. אז נגיד שתצטרכו לשלם רק מע"מ. כיוון שמדובר בכמות של 5 יחידות, יכול להיות שיעשו קצת בעיות ויחשבו שזה יבוא מסחרי ולא אישי. זה לא בלתי אפשרי, אבל יכול מאוד להיות שהם ינסו קצת לחפור בשכל, ואז ייתכן שאחד מכם יצטרך לגשת למכס פיסית.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לשמוע לעצה שלי, תראה כמה אנשים רוצים לקנות. תחליטו מראש שהם מתחייבים לקנות. שלח מייל למוכרים באיביי ותגיד להם "יש לנו כמות של כך וכך כרטיסים לקנות. משלוח לישראל. תן לנו הצעה הכי טובה שלך". אחרי זה, רק ליתר ביטחון אני ממליץ לבקש ממנו שיפתח מכירה באיביי (עם אפשרות ל-BIN ואם בא לך אז שיעשה private sale, אם כי ממש לא צריך). כדי שאיביי יכסו אתכם בתור ביטוח, וזהו.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז דבר ראשון עשיתי רשימה של משתמשים שמעוניינים בכרטיס :

GENESIS

Iakovl

Vatos-Locos

(אולי) amit..z

IG

Ketchup

The Italian bob

דבר שני, כמו שכבר אמרתי, אף פעם עוד לא הבאתי שום דבר מחו"ל, וגם לא קניתי אף פעם ב-, במילים אחרות, אין לי מושג איך עושים את מה שאמרת הרגע, את המייל אני אשלח למוכר ברגע שיהיה לי כסף לקנות את הכרטיס שלי, ונראה אם הוא באמת מוכן לשלוח...אמ... בינתיים 7 כרטיסים לישראל, ובכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית הכי נראית לי האופציה של לקנות את הכרטיס בארץ, בקניה קבוצתית גדולה, נקבע יום ושעה, ונהיה כולנו בפלונטר, או באיזו חנות מאיזור המרכז שתסכים למכור לכולנו את הכרטיס במחיר זול, ונקנה את הכרטיס ביחד.

אין צורך להטריח את כל המשתמשים להגיע לחנות עוד לפני שסוגרים איתה דיל (וגם לא בטוח שלכולם יש את הכרטיס בכמות במלאי).

כמו שהצעתי מקודם, תקח כמה חנויות בארץ שמוכרות את הכרטיס, תשלח לכולם מייל ותשאיר אותם על TO רגיל ולא מוסתר (שיראו ששלחת גם לחנויות אחרות).

תחכה לתשובה מהם ותראה אם מישהו עושה הנחה שבאמת שווה את הקניה בארץ, סך הכל היתרון פה זה הנוחות והאחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...