M-AUDIO REVOLUTION 5.1 - קניה קבוצתית. - עמוד 11 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

M-AUDIO REVOLUTION 5.1 - קניה קבוצתית.

Screw_Master

Recommended Posts

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קראתי שוב את הביקורת, אכן, הכרטיס שהיה במחשב שלך לפני ה-XM היה ה-EMU 1212M האגדי... בכל מקרה, לא קניתי קריאטיב מהתחלה וגמרנו בגלל שאני פוחד מבעיות הדרייברים, אני לא רוצה בעיות כאלה ובטח שלא רוצה לפרמט כמו שאתה נאלצת לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה ילדה קטנה?

הדרייבר שלהם באמת לא לונה פארק אבל הוא גם לא כזה זוועה, בכל זאת זה קרייטיב ומיליונים משתמשים בדרייבר, זה לא סוף העולם.

קודם תתיחס בנוגע לכרטיס עצמו ואחר כך תתחיל לחשוב על המסביב (באנל וכו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואטוס, היה לך פעם קריאטיב? אני בטוח שלא, כרגיל אתה אץ רץ לצאת בהצהרות -_-' , הדרייברים שלהם נוראיים, לא חסרו לי כרטיסים של קריאטיב - בין היתר גם SOUNDBLASTERים למיניהם, ובכל פעם אני יכול להגיד לך שהדרייברים זוועתיים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואטוס, היה לך פעם קריאטיב? אני בטוח שלא, כרגיל אתה אץ רץ לצאת בהצהרות -_-' , הדרייברים שלהם נוראיים, לא חסרו לי כרטיסים של קריאטיב - בין היתר גם SOUNDBLASTERים למיניהם, ובכל פעם אני יכול להגיד לך שהדרייברים זוועתיים!!

ממש לא מעניין אותי איך הדרייברים נראים - אני רוצה קודם כל להגיע למצב שבו אני רואה איך הם נראים, ואז נדבר, לפי הבעיות שטולי דיווח עליהן בביקורת, אני מפחד מהדרייברים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי עד היום יש קריאטיב לייב 5.1 שקניתי בשנת 2000 ... הוא עובד סבבה והכל ולא התקנתי דרייברים אני משתמש במה שיש לוינדוס וזהו... לא עושה לי בעיות ולא זוועה. :-\

אלה עם כן יש לכם רעיון מיפה להוריד דרייבר זוועה או כל דרייבר אחר טוב יותר שיפתח לי יותר פונקציות? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו שטויות, בעיות רציניות לא אמורות להיות לכם.

בכל מקרה, תקראו את הדיון הזה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=270120.new#new

אם אכן מדובר ב-DAC הזה אז זה כרטיס עם איכות טובה מאוד סך הכל. וב-340 שקל זה אחלה של דבר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא מעניין אותי איך הדרייברים נראים - אני רוצה קודם כל להגיע למצב שבו אני רואה איך הם נראים, ואז נדבר, לפי הבעיות שטולי דיווח עליהן בביקורת, אני מפחד מהדרייברים של .

מז"א איך הם נראים? הם לא נראים הם נוראיים ;D אצלי הכרטיס סירב לעבוד אחרי התקנת דרייברים, גרם לקריסות מערכת, המערכת לא זיהתה אותו, נאלצתי להתקין את הכרטיס של הSB שלי איזה מאה פעם עד שהוא עבד, ואחרי פירמוט עוד פעם כל הבעיות מהתחלה אפילו נאלצתי להחליף לו את הסלוט של הPCI איזה אלף פעם עד שהמערכת בכלל זיהתה אותו [כל זה רק אחרי התקנת דרייברים של קרייטיב, לפני כן עם דרייברים של זה עוד היה סביר אבל איכות הסאונד היתה ככה ככה.]..

בשלב מסויים נמאס לי ממנו עד היום הוא יושב לו על הארון שלי.......

לי עד היום יש קריאטיב לייב 5.1 שקניתי בשנת 2000 ... הוא עובד סבבה והכל ולא התקנתי דרייברים אני משתמש במה שיש לוינדוס וזהו... לא עושה לי בעיות ולא זוועה. :-\

אלה עם כן יש לכם רעיון מיפה להוריד דרייבר זוועה או כל דרייבר אחר טוב יותר שיפתח לי יותר פונקציות? :-\

אתה לא מנצל 40% מהכרטיס שלך ואולי יותר. :S . ואם אתה רוצה מקום להוריד דרייבר זוועה כנס לאתר של קייאטיב :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אני לא מנצל 40 אחוז מהכרטיס בגלל שאני משתמש בדרייברים של וינדוס?!?!

אגב איך הרבולושייטן נגד XFI אקסרטים אודיו או אקסטרים גיימר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...