M-AUDIO REVOLUTION 5.1 - קניה קבוצתית. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

M-AUDIO REVOLUTION 5.1 - קניה קבוצתית.

Screw_Master

Recommended Posts

בהמשך לדיון הקודם שפתחתי, בו הבעתי את תסכולי מרעשי הרקע המעצבנים להחריד שאני שומע מכרטיס הקול המובנה שלי, קיבלתי עצה מועילה שאני מתכוון לישם מאנטולי והיא לקנות כרטיס קול חדש, ההחלטה התקבלה, ואני הולך לקנות לעצמי M-AUDIO REVOLUTION 5.1 (לא, אני לא רוצה לשמוע בדיון הזה את המילה XFI), עכשיו יש לי כמה שאלות לגביו :

1) איך הדרייברים שלו? יציבים? יתנגשו יותר מדי עם הדרייברים הישנים או שאחרי הסרה של הישנים ניתן יהיה להתקין את החדשים ללא פרמוט?

2) העובדה שהוא מגיע בחריץ הרחבה מסוג PCI עלולה להוות צוואר בקבוק במשחקים?

3) באופן כללי, איך יציאת הסטריאו האנלוגית שלו? אני הולך לחבר אותו בחיבור PL3.5 לאוזניות מסוג GRADO PRESTIEGE SR60, ורציתי לדעת האם יהיו בעיות כלשהן בדרך, אם הוא מסוגל להזיז אוזניות עם התנגדות של 32 אום ללא מגבר, וכו' וכו'...

בהתאם להתפתחות הדיון, נראה שאנחנו הולכים לקנות את הכרטיס בקבוצה, במחיר מוזל, כל המעוניינים יצורפו על ידי לרשימה הזאת :

Vatos-Locos

the Italian BOB

OverKill

iakovl

slevin kelebra

Gremlinx

tommyW

עבדכם הנאמן.

אולי :

amit..z

j.dog-christ

Chavig

אנשים מהם כבר קיבלתי הודעה עם פרטים :

OverKill

Vatos-Locos

iakovl

the Italian bob

מי שמעוניין להצטרף לרשימה, שירשום בדיון ויצור איתי קשר.

סקירות שעבר הכרטיס :

http://www.digit-life.com/articles2/multimedia/m-audio-revolution51.html

שוב, במידה ומישהו רואה סקירות נוספות של הכרטיס, שיצור איתי קשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני כנראה היחיד בפורום עם הכרטיס אז כנראה שאין יותר מתאים ממני לתת את רשמיי :)

1) יציבים ביותר, אין שום צורך לעדכן כי הם לא עודכנו כבר 3 שנים.

אין לך מה לדאוג, פשוט הדרייברים יציבים וטובים שאין הרבה מה לשנות שם.

אתה חייב להסיר את כל התקני הכרטיס קול שיש לך במחשב, אל תחשוש בהפעלה מחדש כל מה שצריך יותקן בלי השאריות, רק תדאג כשאתה מוחק תפעיל את האופציה באפשרויות של הצג התקנים נסתרים ותראה שם הרבה זבל.

2) הוא לא אמור להוות שום צוואר בקבוק במשחקים, קח בחשבון שהוא כרטיס ישן יחסית להיום, אבל יש לו EAX 1 ולא סתם הוא כרטיס 5.1.

3) היציאה מצויינת, אין שום רעשי רקע, אם כבר רעשי רקע אז בגלל קבצי .

בשביל הגראדו מומלץ ואף רצוי לחבר ליציאת האוזניות, מבחינת ווליום הכרטיס יזיז אותן כמו גדול, לא יודע איך האיכות תהיה כי אני יכול להשוות רק ל990 שלי שהיו זקוקות ללא ספק למגבר (ווליום היה מספק עם היציאה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כנראה היחיד בפורום עם הכרטיס אז כנראה שאין יותר מתאים ממני לתת את רשמיי :)

1) יציבים ביותר, אין שום צורך לעדכן כי הם לא עודכנו כבר 3 שנים.

אין לך מה לדאוג, פשוט הדרייברים יציבים וטובים שאין הרבה מה לשנות שם.

אתה חייב להסיר את כל התקני הכרטיס קול שיש לך במחשב, אל תחשוש בהפעלה מחדש כל מה שצריך יותקן בלי השאריות, רק תדאג כשאתה מוחק תפעיל את האופציה באפשרויות של הצג התקנים נסתרים ותראה שם הרבה זבל.

2) הוא לא אמור להוות שום צוואר בקבוק במשחקים, קח בחשבון שהוא כרטיס ישן יחסית להיום, אבל יש לו EAX 1 ולא סתם הוא כרטיס 5.1.

3) היציאה מצויינת, אין שום רעשי רקע, אם כבר רעשי רקע אז בגלל קבצי .

בשביל הגראדו מומלץ ואף רצוי לחבר ליציאת האוזניות, מבחינת ווליום הכרטיס יזיז אותן כמו גדול, לא יודע איך האיכות תהיה כי אני יכול להשוות רק ל990 שלי שהיו זקוקות ללא ספק למגבר (ווליום היה מספק עם היציאה).

1) זה נשמע מצויין, רק עוד אופציה אחת שאני צריך לדעת האם קיימת בדרייברים, והיא האם ישנה בהם האפשרות לשנות את העוצמה של יציאת הסטריאו, אני צריך את זה כי באוזניות אין חוגת ווליום וכי אין לי מגבר .

2) המובנה תומך בעד EAX 3 בדרך כלל, אבל תכלס, אני לא ממש צריך יותר מ-1.

3) אני משתדל מאוד שלא לשמוע , אז הכל בסדר אני מניח.

לפי כל מה שאני יודע זה כרטיס מצוין

אני רוצה לקנות אותו בעצמי בשביל הHD595 שלי

רק שהמחיר בארץ כפול מחו"ל, אם אתה רוצה אפשר לנסות להביא זוג לארץ

זוג? יספיק לי רק כרטיס קול אחד ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא רשם שהוא רוצה גם אחד לעצמו

אם אתם עושים משלוח ויש מקום לעוד אחד, אני בפנים (:

אגב, אם הדרייברים לא עודכנו 3 שנים מה יהיה במעבר לויסטה? (מה שאני מתאר לעצמי שיהיה נדרש בסופו של דבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעקוב, תודה על הביקורת :)

ממה שהבנתי ממנה הוא לא משהו במשחקים (יחסית לX-FI למיניהם), שזה לא ממש מפריע לי, רק יהייה נחמד לדעת אם הוא תומך בתקנים שמשתמשים בהם במשחקים (EAX וכו'...)- לא מצאתי את זה בכתבה...

הכרטיס הזה טוב מ-audigy 2 value?

אם הוא טוב ממנו, ולכרטיס הזה אין בעית דריברים עם ולא תהיה בעיית דריברים במעבר לויסטה והמחיר יהיה עד 250 ש"ח, כניראה שגם אני בפנים.

למוסיקה (כולל יציאת האוזניות)- כן, משמעותית טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני מבין 5.1 טוב יותר מה 7.1

http://www.digit-life.com/articles2/multimedia/m-audio-revolution51.html

אם אני לא טועה, ה-5.1 מתבסס על ה-7.1, אבל אמור להיות יותר זול, יותר VALUE, יכול להיות אבל שכמו ש- הוסיפה את מעבדי ה-HD רק ל-8600 ומטה, ככה גם M-AUDIO הוסיפו תכונות רק ל-5.1, בכל מקרה, אני לא יודע עדיין אם אני אוכל לארגן כזאת קניה קבוצתית של כרטיסי קול, אף פעם לא הבאתי שום דבר מחו"ל, מצד שני, אבא שלי לפעמים מייבא חלקים לאוטו מחו"ל, אז אולי לו יש ניסיון בזה, שווה לשאול :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא לא בהכרח Value באיכות סאונד. קח לדוגמא את ביירדיינמיק שממקדת את ה990 כאוזניות הדגל, אך קיים ויכוח מתמיד בין אנשים מה מבין השניים 880&990 יותר טובות.

עד שלא יתבצע מבחן ראש בראש בין הכרטיסים קשה לומר.

עוד כמה דברים שכדאי להוסיף לאלה שמעוניינים לקנות את הכרטיס:

-Sensaura זהו "פלאגין" של הכרטיס שמדמה סראונד, אני יכול להעיד על ניסיון רק בסטריאו והוא עושה עבודה מצויינת.

- בסראונד 5.1 יש עוד כמה פלאגינים שאני לא יכול להעיד על טיבם.

- 7.1 עמוס באפשרויות לסראונד שאין ל5.1.

- כדאי שתצרו קשר עם M-Audio בנוגע לעדכון הדרייברים לויסטה, בגלל שהמוצר כל כך ישן קשה לי להאמין שהם ישחררו דרייבר כזה.

- החלפה בין modes , סטריאו ,סראונד בלחיצת כפתור, אין שום הפרעות כאשר כל החיבורים מחוברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא לא בהכרח Value באיכות סאונד. קח לדוגמא את ביירדיינמיק שממקדת את ה990 כאוזניות הדגל, אך קיים ויכוח מתמיד בין אנשים מה מבין השניים 880&990 יותר טובות.

לא אמרתי שהוא VALUE באיכות הסאונד, רק אמרתי שהוא גרסה זולה יותר, אבל חוץ מזה זהה לגמרי אולי עם עוד כמה שיפורים ל-7.1

עד שלא יתבצע מבחן ראש בראש בין הכרטיסים קשה לומר.

עוד כמה דברים שכדאי להוסיף לאלה שמעוניינים לקנות את הכרטיס:

-Sensaura זהו "פלאגין" של הכרטיס שמדמה סראונד, אני יכול להעיד על ניסיון רק בסטריאו והוא עושה עבודה מצויינת.

- בסראונד 5.1 יש עוד כמה פלאגינים שאני לא יכול להעיד על טיבם.

- 7.1 עמוס באפשרויות לסראונד שאין ל5.1. אוזניות סטראופוניות, לא צריך סראונד בכלל

- כדאי שתצרו קשר עם M-Audio בנוגע לעדכון הדרייברים לויסטה, בגלל שהמוצר כל כך ישן קשה לי להאמין שהם ישחררו דרייבר כזה.

- החלפה בין modes , סטריאו ,סראונד בלחיצת כפתור, אין שום הפרעות כאשר כל החיבורים מחוברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...