M-AUDIO REVOLUTION 5.1 - קניה קבוצתית. - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

M-AUDIO REVOLUTION 5.1 - קניה קבוצתית.

Screw_Master

Recommended Posts

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני גם מעוניין אבל מתלבט על הכרטיס לעומת XFI

יש לו לויסטה?

בחנות הוא עולה 445 שקל בכמה יהיה אפשר להוזיל אותו?

ובאיזה אזור רוצים לרכוש אותו?

תקרא את הת'ראד!

דרייברים לויסטה יהיו עוד מעט, והוא הרבה יותר טוב מX-FI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי לבדוק את הרוולושן אז אני לא יודע להגיד אובייקטיבית עד כמה הוא טוב/רע בכל דבר.

פשוט לפעמים קצת לא הכי נראה לי שאנשים פוסלים את ה-X-Fi בכל אספקט בלי לבדוק אותו בכלל. אני מבטיח לך ש99% מהאנשים פה (גם בדיון הזה) לא ישמעו שום הבדל בין ה-X-Fi לבין ה-Emu 1212M לדוגמא. בביקורת עליו עשיתי שימוש בציוד רציני יותר ממה שיש לרוב, ובדקתי את זה כמו שצריך ולכן ההבדלים שם כל כך ברורים כשקוראים את זה. אבל לרוב האנשים לא יהיה שום הבדל.

סך הכל, למרות החסרונות (הרבים יש לציין), סך הכל מדובר בכרטיס לא רע. יציאות באיכות סבירה, ביצועים מצוינים במשחקים, ומחיר הגיוני (בחו"ל). נכון, יש לו בעיה עם הנעה של (וגם אז תלוי איזה אוזניות). ונכון שיש לו מפגרים, אין לו יציאה דיגיטלית נורמאלית, אין לו DDL ועוד כמה דברים, ואין לו יציאות אנאלוגיות ב-4 חיבורים, ועוד המון המון המון דברים. אבל צריך לדעת לקחת דברים בפרופורציה.

אבל כיוון ששאלת לדעתי, במקרה הזה, לדעתי הרוולושן יכול להיות פיתרון מצוין. זול יותר, "מגניב" יותר, הגברה יותר טובה לאוזניות, וסאונד יכול מאוד להיות שיהיה יותר טוב (אם כי אני לא לגמרי בטוח).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי, אני יודע עליו בערך מה שכתוב בביקורת שהביאו פה לפני כמה עמודים... (קראתי ביקורות נוספות חוץ מזו, אבל זו הכי מקיפה, כולל השוואה בין הרבולושן לXFI...)

אגב, לא פסלתי אותו בכל אספקט... אני חושב שלמשחקים ולשימוש כללי (מוסיקה באיכות "רגילה" וסרטים) הXFI יהייה מצויין, אבל למוסיקה באיכות קצת יותר גבוהה והגברת הרבולושן שולתת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז קראתי את הדיון עד לפה, וכמו שכבר אמרתי, אני צריך שמי שמעוניין לקנות איתנו קבוצתית את הכרטיס, שירשום בפירוש שהוא מעוניין, בשביל שאני אוכל להוסיף אותו לרשימות אצלי ;D

למה לא להזמין את ה chaintech av710 שאנטולי המליץ עליו?

הוא גם יותר זול וגם מקבלים כרטיס שהוא בטוח איכותי... (מבדיקה של אנטולי)

כי לא ניתן להשיג אותו בארץ, וליבא אותו מאוסטרליה נראה לי פרויקט קצת ענק מדי :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, על פי הרשימה שלי, יש לנו פה שישה אנשים שמעוניינים, ועוד שלושה מתנדנדים, אני יוצר קשר עם החנויות ברגע שיש לנו שמונה, התקדמנו יפה עד עכשיו, Lets make this happen :xyxthumbs:

עריכה : קיבלתי פרטים גם מ-Vatos-Locos, בינתיים יש לי פרטים ממי שנמצא ברשימה, כל מי שרציני, שיתן לי פרטים כבר עכשיו, ויאללה, בואו נמשיך להזיז את זה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...