M-AUDIO REVOLUTION 5.1 - קניה קבוצתית. - עמוד 8 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

M-AUDIO REVOLUTION 5.1 - קניה קבוצתית.

Screw_Master

Recommended Posts

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה בדיוק המחיר שאנחנו מנסים לרדת מתחת אליו, תודה אבל לפחות שניסית נועה עוד לא החזירו לי תשובה, שווה לשלוח את המייל גם ללמיר?

שלח לכל החנויות בזאפ, מה יש לך להפסיד?

נ.ב

מה, 30-40 שקל עשו את ההבדל לכל כך הרבה אנשים? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי, יש לדעתך סיכוי שלאיזושהי חנות בארץ יש שמונה יחידות מה-REVOLUTION? על פי המייל של נועה, הפסיקו ליצר את הכרטיס הזה (אוף, את כל הדברים הטובים מפסיקים ליצר, כולל את ה-K1000...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8 יחידות לא נראה לי, אבל יש אפשרות להזמין אותם. זה שנועה אומרים שהם לא בייצור לא אומר שאי אפשר להשיג אותם. ליבואן אחר יכולות להיות כמה יחידות ואויל אף יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8 יחידות לא נראה לי, אבל יש אפשרות להזמין אותם. זה שנועה אומרים שהם לא בייצור לא אומר שאי אפשר להשיג אותם. ליבואן אחר יכולות להיות כמה יחידות ואויל אף יותר.

Anatoli.

אני מאוד מקווה שאצל יבואנים מסוימים הכרטיס הזה הוא סחורה מתה, מכזאת סחורה נפטרים אפילו במחירי עלות, העיקר שתפסיק לתפוס מקום במחסנים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מיוחד ביציאת האוזניות?

שהם מותאמים להתנגדות ושאר ירקות שאופייניים לאוזניות? ::)

אני מאוד מקווה שאצל יבואנים מסוימים הכרטיס הזה הוא סחורה מתה, מכזאת סחורה נפטרים אפילו במחירי עלות, העיקר שתפסיק לתפוס מקום במחסנים ;)

במקרה של מוצר כל כך איכותי- אל תבנה על זה...

מצד שני, זה מוצר לא הכי מבוקש, ככה שאם היבואן לא מומחה בתחום לא תהייה לו בעייה לשחרר את הכרטיסים במחיר נמוך ;)

(אני קניתי למעבד לפני כמה שנים, במחיר של 50 ש"ח- חצי שנה אחרי, המנהל של החנות קרא קצת השוואות וביקורות על הקירור הזה והעלה את המחיר ל150 ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...