M-AUDIO REVOLUTION 5.1 - קניה קבוצתית. - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

M-AUDIO REVOLUTION 5.1 - קניה קבוצתית.

Screw_Master

Recommended Posts

החנות היחידה בארץ שראיתי שיש לה את הכרטיס זה פלונטר, אולי שווה לעבור על זאפ ולראות אם יש עוד, אם לא, אז נקנה אותו משם, אם כן, אז נעשה את התחרות הזאת על המכירה הקבוצתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://a.zap.co.il/model.asp?model_id=468969

צריך לדבר עם החנויות

מדובר פה על קניה של כ5 יחידות לפחות

העניין הוא....

מחיר בחו"ל =~ 70$ ~> 300 ש"ח לא כולל משלוח

אם נשכנע חנות למכור ב400~ אז יש לנו הצלחה ושום סיבה להזמין מחו"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה אבל לקנות כרטיס מחו"ל (בהנחה שהוא יעלה לכם 70$+משלוח=80$) ואתם מרוויחים 100 שקל,לי לפחות נראה ,שלא שווה לאבד אחריות ואת הנוחות של הרכישה של הכרטיס בארץ,אם תצליחו להשיג מחיר נמוך יותר בצורה משמעותית,אז יתחיל להיות מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעקוב, אני מציע שבהתחלה תסגרו איזה רשימה מינימאלית ואחרי זה תעשו את הבירורים...

אני יורד מהעניין בינתיים :(

כל מי שמעונין- להתפקד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה :

א. מכיוון שאני הראשון שרצה את הכרטיס ופתח את הדיון והכל, מבחינתי אני עושה את הטלפונים, מיילים, מה שלא יהיה (עדיף מיילים, יותר נוח).

ב. סיכמנו שלא קונים את הכרטיסים בחו"ל, אלא בארץ.

ג. אני גר במרכז, ולכן אם אין משלוח במחיר נורמלי, עדיף חנות במרכז

ד. ככל שנהיה יותר אנשים, ככה נקבל מחיר יותר משתלם, ונמשוך יותר עניין מהחנויות שמוכרות את הכרטיס, האם מישהו מעוניין להצטרף?

אחרי ההודעה של IG אנחנו שישה, חבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז חמש

עדיין מס' טוב

שווה לעשות בירורים, לפחות החנות תוכל להגיד מאיזה מס' הם באמת יתנו הנחה

דבר חשוב במקרה שלי... חברה, אם אני לא עונה מהר זה לא כי אני לא רוצה

זה כי אני בצבא לוקח לי זמן לעשות דברים במיוחד לקבל גישה למחשב בבית

אז אל תחשבו שאני פורש

אפילו שהמובנה שלי מריץ באופן די מפתיע את HD595 שלי

אני רוצה כרטיס אנושי יותר אני רוצה את ה5.1 לאוזניות שלי!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, תסגרו רשימה, אחרי זה תצרו קשר עם החנויות. אורן, במקרה שלך כדאי שתיצור קשר במייל, בטלפון אתה מבלבל יותר מדיי בשכל לפני שאתה ניגש לנקודה. תנסה להיות ענייני. בכל מקרה, תעשו את זה ככה:

כיוון שסביר להניח שההנחה לא תהייה גדולה מדיי, אלא סכום של כמה עשרות שקלים (סביר להניח). מי שמוכן לקנות רק אם המחיר יהיה ממש בקנטים, שלא סתם ידפוק לאחרים. מי שרוצה את הכרטיס הזה וסך הכל ההנחה הזו היא מה שיגרום לו לעשות את זה עכשיו, זה האנשים שצריכים להיכנס לזה כדי שזה יהיה רציני. כולם לשלוח הודעה פרטית לאורן, לתת לו שם מלא ומספר טלפון שלכם. אורן עוד יום-יומיים ברגע שכולם ייצרו איתו קשר הוא ישלח מיילים לחנויות וישאל אותן מה ההנחה.

מעבר לזה, לדעתי כדאי מאוד שתחליטו איך תעשו את זה. האם תעבירו לחנות שמות של כולם ותעשו הזמנות בנפרד, או שתעשו הזמנה אחת דרך אחד מכם? במצב השני (שהוא העדיף מבחינת החנות בעיקרון) תצטרכו לשלם במזומן. ככה גם אולי תקבלו הנחה יותר גדולה, וגם זה שישלם לחנות בזמן הקנייה יקבל את הכסף בזמן.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...