אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23) - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23)

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 288
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שזה לא אבוד!

מנססיון לשבת עם הבת כמעט כל הפסקה ולדבר איתה זה עובד! תשבו על כמה שולחנות (תהיו כמה בנים וכמה בנות, לא רק אתם), תצחקו, תדברו וככה היא תלמד להכיר אותה ואתה אותה!

אני כבר מכיר אותה, זה לא הבעיה והיא מכירה אותי, דיברנו על כל מיני דברים, אבל אף פעם לא ביקשתי ממנה לצאת איתי.

ואם כול זה לא יילך- אל תבוא לכאן ותזיין לנו ת'שכל

אל תכנס לדיון אם לא אכפת לך ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לוקח את זה יותר מדי קשה

אתה מנסה מראש לנבא מה יהיה ומה תעשה אם היא תגיד ככה ומה תעשה אם היא תגיד ככה

דבר איתה ותמשיך לזרום משם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ציפית? שהיא תבקש ממך לצאת? היא תקועה בסרט של "הבחור צרייך לבקש ראשון" ו"איזה פאדיחה" ו"איזה קקי עשיתי במכנסיים".

author=The Dom link=topic=264299.msg2334927#msg2334927 date=1180815464]

ואם כול זה לא יילך- אל תבוא לכאן ותזיין לנו ת'שכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את ארבעת העמודים האחרונים, אבל! - תנסה לצאת כמה פעמים עם חברים ולהיות בחברתה, תנסה להראות לה שהיא מעניינת אותך יותר מכל שאר הבנות, אבל אל תתן לה יותר מדי יחס, אלא תתייחס גם לשאר הבנות. אני לא יודע אם יצליח לך, בגלל שאתה מכיר אותה כבר הרבה זמן ובגלל שיש לך סיפור איתה, וגם בגלל שאתם באותו הגיל וזה קצת קשה. אבל, אם לא מנסים לא יודעים.

בכל מקרה, קודם כל - תספיק לחשוב עליה יותר מדי, גודל האכזבה כגודל הציפייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: אוקיי, מחר הבגרות בתנ"ך אני ייפגש איתה, אז אני יישאל אותה אם היא רוצה לצאת איתי, או עדיף דרך אייסי?

עזוב ICQ, אל תדבר איתה ב-ICQ אם היא לא פונה אליך וגם אל תנסה למשוך את השיחות (ב-ICQ).

אני מקווה מאוד שאתה לא מתכוון פשוט לגשת אליה ולשאול אם היא תרצה לצאת איתך, אלא לפתח שיחה קצרה ורק כשאתה מרגיש שזה הרגע הנכון. בנוסף, אל תהיה מסכן ותשאל אותה "בא לך לצאת מתישהו לאנשהו", אלא תתכנן מראש ותגיד לה משהו בסגנון של "בואי איתי ביום X ל-Y".

בהצלחה, יא חביבי! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: אוקיי, מחר הבגרות בתנ"ך אני ייפגש איתה, אז אני יישאל אותה אם היא רוצה לצאת איתי, או עדיף דרך אייסי?

עדיף לך לשאול אותה אחרי הבגרות... :-\

סתם, בהצלחה! :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דבר - יכלת לשאול אותה אם היא רוצה ללמוד ביחד לתנ"ך,

א. אולי היה יכול לתת אינדיקציה על הסטאטוס שלך.

ב. במידה והייתה מסכימה - אחלה = יש לך אותה לשיחה 1 על 1 ולנסות "לכבוש את ליבה" כמו שאתה אומר :smile1:(אלא אם כן אתם לומדים כקבוצה שזה לא טוב לדעתי,

לדעתי גם 2 ללמוד זה לא ממש טוב למרות שאני אישית חטאתי מספר פעמים ועשיתי זאת :P)

אבל - מאוחר מדי, חבל שלא חשבת על זה יותר מוקדם,

אז כמו שאמרו, דבר איתה אחרי הבגרות, ואם ובמידה ולא יהיה כמתוכנן כל ההרגשה שלך סביר להניח לא תהיה טובה והבגרות תלך חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את כל האשכול

אני בן 13 וחצי..

ותודה לכם שהראתם לי מה שאני ילמד מאוחר יותר!

עדיף עכשיו ממאוחר..

ד"א אתה לא מבין שאומרים לך שאסור לך להגיד שאתה אוהב אותה?

תגיד לה שאתה מחבב אותה הכל טוב ויפה ואתה מעוניין לצאת איתה קצת .. לשתות כוס קפה או משו או אם היא אלכוהול אז בירה לא דע מה בראש שלך ::)

תתבייש לך תעלה למעלה שוב ותראה בנכמה אני ועליתי על זה לפניך LOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...