אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23) - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23)

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 288
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל אם אני אבקש ממנה לצאת איתי היא כבר תבין שאני מאוהב בה, כי לא סתם מציעים לבחורה לצאת איתה... :nixweiss: ואת כל זה אני רוצה להגיד לה ביום ההולדת שלה.

אני רוצה להבין אתה לאא יצאת איתה אפילו פעם אחת ואתה רוצה להגיד לה את זה שאתה אוהב אותה? ואתה בן 17? אתה בטוח?

קיצר סתכל איפה היא יוצאת לך גם אתה עם חברים תצאו עם חברות שלה ואז תוכל גם ללכת איתה נגיד לצד ולדבר איתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוציא את הרעיון תחת הזה שאתה מאוהב בה, כי אתה לא. זה סתם משהו שדחפת לעצמך לראש. אין כזה דבר.

אהבה אמיתית ככל הנראה לא תמצא לפני גיל 21, מעטים המקרים בהם זה קרה.

ובנות בגיל הזה הן ילדות קטנות ומפגרות למעט מקרים מסויימים וזה בטוח לא בחברה שלך.

אם היא חכמה מספיק היא הייתה מבינה שבן 21 לא אוהב אותה והוא רק מחפש זיון.

אל תעשה מעצמך צחוק ותביא לה פרחים, זה הדבר הכי פדחני ופלצני שאתה יכול לעשות.

"היא לא שרמוטה" - אבל היא יוצאת עם חייל (ותאמין לי שאף בן לא מתגאה בפני החברים שלו שהוא יוצא עם ילדות קטנות - זה גיי).

כך את עצמך בידיים ותבין ש"להיות נחמד" כבר לא עובד. אני מניח שלקחת את המושג אדישות קשה מדיי - או פירשת את זה כ"אני לא אסתכל אלייה והיא תאהב אותי".

עזוב אותה ואת הרעיון הזה. אני מבטיח לך שתרגיש הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להבין אתה לאא יצאת איתה אפילו פעם אחת ואתה רוצה להגיד לה את זה שאתה אוהב אותה?

זה שטויות

אני אמרתי למי שהייתה חברה שלי ב-4 וחצי שנים האחרונות שאני אוהב אותה לפני שהיינו חברים

אבל היינו ידידים 14 שנים לפני :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

אני מאוהב במישהי שהיא לומדת איתי כבר ממזמן, יום הולדת שלה עוד חודשיים או פחות... והיום ניהלתי שיחה עם החברה הכי טובה שלה כדי שתעזור לי לכבוש את ביום ההולדת שלה ולהציע לה חברות, אבל למרבה הצער גיליתי שיש לה עניין במישהו אחר שהכירה איזה חייל בתל אביב, ככה מספרת החברה הכי טובה שלה, היא עדיין לא חברה שלו אבל יש לה עניין בו, שאלתי היא האם בכל זאת לנסות לכבוש את או לוותר על זה ולעזוב את זה... מה אתם אומרים?

צר לי לאכזב אותך,אך אם היא מעוניינת במשהו אחר אין לך טעם לנסות אנחנו לא חיים באגדות אלא במציאות והמציאות היא נושא כאוב

היא לא סתם פתאום תתאהב בך אחרי כל כך הרבה זמן שאתם מכירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן אדם... באת לבכות כאן או מה?

רובן המוחלט של התגובות כאן רציניות (עד כמה שזה לא נראה לך...)

עכשיו שבכית, והוכחת את "מצב אפס", תתחיל לעשות משהו... למשל להפסיק לרחם על עצמך ולצאת קצת... כי אם היא גורמת לך לכל זה, אז אתה צריך לעזוב אותה לנפשה חד וחלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אני אשמע לכם, אני מקווה שאני אצליח עם זה.... אבל אני אומר לכם שהכי כדאי להגיד לה מתי שיש לה יום הולדת, אם אני אציע לה לצאת סתם ככה כמו שהיא מכירה אותי אז זה לא נראה לי ייצליח...

חשבתי לנתק איתה קשר איזה 3/2 שבועות (כדיי שהיא תתגעגע אליי) ואז להתחיל איתה וביום הולדת להביא לה מתנה ולהציע לה חברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אם היא לא שמה עליך, היא גם לא תתגעגע אליך בעוד מספר שבועות.

ב. שים לב שאתה רוצה לחכות חודשיים ואז להציע לה לצאת, תוך חודשיים העניינים בין הבחורה לחייל גם יתקדמו, זה לא שהעולם יעצר בזמן שהזמן שלך יתקדם, אני מקווה שאתה מבין את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אם היא לא שמה עליף, היא גם לא תתגעגע אליך בעוד מספר שבועות.

ב. שים לב שאתה רוצה לחכות חודשיים ואז להציע לה לצאת, תוך חודשיים העניינים בין הבחורה לחייל גם יתקדמו, זה לא שהעולם יעצר בזמן שהזמן שלך יתקדם, אני מקווה שאתה מבין את זה.

ממממממ...... יש בזה משהו, חבל שאני לא שאי אפשר לנבא את העתיד :-\

בכל מקרה, אתם אומרים: "זה עכשיו או לעולם לא!"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...