אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23) - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23)

Born2Kill

Recommended Posts

לא קראתי את כל הת'רד, אבל מאחר והייתי במצב דומה לשלך אני אגיב; שמע חבוב, אל תתרגש מהחייל הזה שכוויכול היא הכירה, כי כל עוד הוא לא חבר, הוא מחוץ למשוואה, ומעבר לזה, חבר זה לא קיר :)

עכשיו בנוגע למה לעשות? זה תלוי בכל אחת ואחת, יש כאלה שאוהבות אירועים, מסיבות ויציאות, ויש את אלה שמעדיפות לטייל בפארק, או להאזין למוזיקה; בוא פעם אליה ולחברותיה, ופשוט תדבר ותיצור קשר עם הבחורה, תן לה להבין שאתה מעוניין בה, ותזרום עם השיחה.

*חשוב לציין: שלא יווצר מצב שאתה עומד כמו גולם לידה, תמיד תדבר על משהו, ת-מ-י-ד!*

לך לבחורה בהזדמנות, ופשוט טייל איתה (אם היא בבצפר שלך אז לווה אותה לביתה) ודברו לבד; שים לב: פה זה הקטע שאתה עושה את הרושם הכי משמעותי, ומצד שני דבר חופשי, אל תפחד לעשות שטויות, בנות מתות על זה :P

תנסה לקבוע פגישה לעתיד, תשיג מספר טלפון, או לפחות איסיקיו, תכירו, תצאו, תתחתנו, תעשו ילדים ואוברקלוק :smile1:

****חשוב מאוד: התחלתי קצת לקרוא את הת'רד הזה, ונזכרתי בפרט חשוב, בשום פנים ואופן אל תיקח את הזמן, שלא תהפוך לידיד, זה מצב שאתה לא יוצא ממנו, זה כמו אזקבאן, אני נמצא בכלא הזה, ואני מחכה לגאולה!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 288
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מסכנה, בטח תשושה מהבגרות בתנ"ך, אני מעדיף להתקשר אלייה מחר...

ומחר היה תהיה עסוקה או שאתה תמציא תירוץ חדש כמו "היא בטח לומדת ל X. לא רוצה להפריע לה. עדיף להיתקשר מחר"

אדם חכם אמר פעם: "אל תדחה למחר מה שאתה יכול לעשות היום".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:pissed: :pissed:

תתקשר!

וד"א, קנה לה ספר או דיסק ליומולדת. דיברתי עכשיו עם ילדה מהכיתה שלי וסיפרתי לה על הת'רד והיא אמרה שבנות אוהבות ספרים (תלוי בבת) ודיסקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:pissed: :pissed:

תתקשר!

וד"א, קנה לה ספר או דיסק ליומולדת. דיברתי עכשיו עם ילדה מהכיתה שלי וסיפרתי לה על הת'רד והיא אמרה שבנות אוהבות ספרים (תלוי בבת) ודיסקים...

זה מה שאמרתי אבל אמרו לי עדיף שלא להביא לה מתנה ליום הולדת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאמרתי אבל אמרו לי עדיף שלא להביא לה מתנה ליום הולדת...

אתה רצית להביא לה פרחים ::)

בנות בגיל הזה יצחקו עליך ותהיה הבדיחה של הבית ספר (וזאת למרות שזה נורמלי ולגיטימי לחלוטין העניין של הפרחים, אבל עזוב, בנות... זה בנות.. :screwy: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שעברו כבר 3 ימים שבהם היית עסוק במחשבות על "מה דה פאק אם" ו- "אולי כדאי X" ו-"הכי טוב Y"

שחרר מזה כבר!!!

תתחיל להחליף את המחשבות הנ"ל בשאלות כמו "באיזה תנוחה יהיה לי הכי נוח איתה?"

ו/או "באיזה חור אני יבצע בה שמות"

תתקשר אליה כבר!!! תתחיל להזיז את החיים שלך איך שאתה רוצה ותפסיק לעצב אותם לפי רצונות של אחרים!!

נ.ב.

נערך עפי סקר דעת קהל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KURT, לא הבנתי אם המילים המודגשות הם בעצם אלה שצריך לשים לב אליהם ולהקדיש הכי הרבה תשומת לב או שהמילים הלא מודגשות הם הלא חשובות שכדאי להתעלם מהם?

תודה על ההבנה וסליחה על אי הנוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...