אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23) - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23)

Born2Kill

Recommended Posts

ממממממ...... יש בזה משהו, חבל שאני לא שאי אפשר לנבא את העתיד :-\

בכל מקרה, אתם אומרים: "זה עכשיו או לעולם לא!"?

kopfpatsch2dx4.gif

יווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו

מה אתה לא מבין?!?!?!

עזוב את זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 288
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ותפסיק להשתמש במושגים כמו "להציע חברות"... אתה לא בכיתה ו'. ותפסיק לפנטז שבמסיבה שלה תביא לה פרחים (וכו'...), כי אתה לא חי בסרט!

:hi:תתעורר, שלחו לך פה איזה 120 תגובות ואה לא ישמת אפילו אחת! (לפי מה שאתה טוען...)

זה בערך כמו להמציא במשך 10 שנים טיל יותר חזק פי 1000 מטיל גרעיני ולא לבנות אותו בסוף...

עריכה: אם תישם את הרעיון שלי ללכת לאיפה שהיא יושבת עם חברות בהפסקה ולדבר איתם, תדבר איתה בהתחלה על משהו שכולם מכירים כמו לדוגמא כוכב נולד ומשם תמשיך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה, וויל סמית' רחוק מלהיות bad boy

הוא דווקא Mr. Nice guy כזה.

חחח! איך אתה יודע? יצאת איתו? :lol:

התכוונתי לסרט, BAD BOYS.

אם אתה כזה ביישן, תבקש מהבחורה הזאת שסיפרה לך על החייל שתשאל מה היא חושבת עליך ואם היא יכולה לפחות לתת צ'אנס. כן, כן, לא, לא. היא לא תהיה האחרונה. חתונה כבר לא תצא מזה וכן, אני מקווה שאני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח! איך אתה יודע? יצאת איתו? :lol:

התכוונתי לסרט, BAD BOYS.

אם אתה כזה ביישן, תבקש מהבחורה הזאת שסיפרה לך על החייל שתשאל מה היא חושבת עליך ואם היא יכולה לפחות לתת צ'אנס. כן, כן, לא, לא. היא לא תהיה האחרונה. חתונה כבר לא תצא מזה וכן, אני מקווה שאני טועה.

אוקיי, אני לא חושב שהיא תספר את האמת על בטוח אבל ננסה.

לגבי השאר אני יינסה להתחיל איתה בזה שאני אציע לה לצאת איתי, אם היא תסכים יופי טופי, אם לא..... נראה לי שזה אבוד.

אבל אם העניין אבוד, שווה לי להגיד לה שהיא מוצאת חן בעיניי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אני לא חושב שהיא תספר את האמת על בטוח אבל ננסה.

לגבי השאר אני יינסה להתחיל איתה בזה שאני אציע לה לצאת איתי, אם היא תסכים יופי טופי, אם לא..... נראה לי שזה אבוד.

אבל אם העניין אבוד, שווה לי להגיד לה שהיא מוצאת חן בעיניי?

לא כי זה לא תלוי בך אלא בה, ולכן אם תגיד אתה רק תביך את עצמך יותר, girls talk...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה לא אבוד!

מנססיון לשבת עם הבת כמעט כל הפסקה ולדבר איתה זה עובד! תשבו על כמה שולחנות (תהיו כמה בנים וכמה בנות, לא רק אתם), תצחקו, תדברו וככה היא תלמד להכיר אותך ואתה אותה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...