מה דעתכם על תשלומים בחתונות ואירועים משפחתים אחרים?-עדכון היתי בחתונה - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על תשלומים בחתונות ואירועים משפחתים אחרים?-עדכון היתי בחתונה

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אהה חשבתי חתונה של זוג בארץ.. שמביאים את כולם לחו"ל :-\

חחחחחחחח אתה על סמים?

דעתי בנושא היא שאם אתה לא מרגיש קשר ריגשי לבעל האירוע אז אל תלך אתה לא חייב שום דבר לאף אחד אבל אם זה מישהו שאתה אוהב ומכבד אז תלך תן את כמה שאתה יכול לחסות את המנה (150??) ותהנה ותאמין לי שלא יזכרו את זה שהבאת קצת אלה יהנו מזה שאתה נהנת וכמובן הרבה הרבה מחמאות שהיה אירוע מדהיים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה לחבר שלי בר מצווה

והיה לי 150 שקל

אמא שלי ציוותה עלי להביא לו רק 50 בגלל שאני לא עשיתי בר מצווה ואני לא יקבל השקעה חוזרת יעני =] :lol:

למרות שהוא לא חבר טוב הבאתי לו 100 מהכסף שלי :-\

ונהנתי! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק עכשיו רק קראתי את כל הטרד ואני בשוק

נוצר לי הרושם של הקריקין של בן אדם אפס שלא עושה עם החיים שלו כלום!

ואני לא אוהב לשפוט אנשים אבל במקרה הזה אני לא יכול לשתוק , כבר הרבה אמרו לך קח את עצמך בידים ואני יודע שגם מה שאני יכתוב לא יעזור אבל אני חייב .

קודם כל קח את המחשב וזרוק אותו מהחלון הוא עושה לך רעע יותר מדי מחשב זה רע!

דבר שני צא מהבית ! תתחיל ללכת אפילו לספורט בפארק לחצי שעה גם יעשה טוב , תתחיל להגיד שלום לאנשים שאתה לא מכיר תתחיל לחיות מה זה אני מרגיש שהקרירין הזה ממש מבזבז חיים שלמים . תתחיל לחיות תנער תצמך תיקח סמים תעשה אבל משו עם החיים שלך ולא סתם לעבוד בעבודה שלא מקדמת אותך ולא להשיג את הבחורה שאתה רוצה (בתול?) וזה לא קשור ליופי כי אתה יכול לראות ברחוב הרבה מכוערים עם כוסיות אבל ראבק תעשה משו עם החיים שלך !

תמצא את הנקודות בחיים שלך שמשאירות אותך תקוע באותו מקום מספיק זמן בזבזת. גר עם ההורים?! תעבור לדירת חדר עלובה בדרום העיר , לגור עם ההורים זה משאיר אותך במקום!

תתחיל לעשות חושבים עם עצמך , תחשוב מה אתה רוצה לעשות עוד כמה שנים, תחשוב מה אתה תעשה עוד כמה שנים.

אני מקווה שאתה לא נפגע ואם כן חבל כי בן אדם בן 29 לא צריך להפגע מדברים שאנשים זרים כותבים לו וזה צריך להדליק נורא אדומה אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה חשבתי חתונה של זוג בארץ.. שמביאים את כולם לחו"ל :-\

תתפלא אבל אם עושים כזה אירוע ל30 אנשים זה יכול לצאת יותר זול ממה שחלק גדול מהחתונות בארץ עולות, הבעייה זה שהצ'קים לא יכסו את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה.. זה מתאזן

אתה הולך לחתונה נותן 300 ש'ח, אח"כ אתה מזמין את זה שהיית בחתונה שלו והוא מביא לך 300(או קצת יותר), ככה שאף אחד לא מממן לאף אחד :)

יש לך טעות לוגית קטנה, ממה אתה חושב כל בעלי האולמות אירועים (במיוחד אלה שמסתובבים במרצדסים) חיים?

שניכם מממנים את בעל האולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך טעות לוגית קטנה, ממה אתה חושב כל בעלי האולמות אירועים (במיוחד אלה שמסתובבים במרצדסים) חיים?

שניכם מממנים את בעל האולם.

הרבה מאוד מה"עסקים" האלו הם בלתי חוקיים, ללא רשיון עסקים, עובדים בשחור ולא משלמים מס.

שלא נדבר על המנטליות, לכולנו יצא לראות חושות עלובות עם מרצדס חדשה ליד. :bash:

יש אנשים (לא חשוב מאיזה .....) שהאוטו שלהם יותר חשוב מהכל. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עברתי על הכל. אבל ברמת העקרון אני מסכים. זה אירוע חד-פעמי וחבל על הכסף. תלך רק לאנשים הקרובים (הם בטח לא יעשו מזה עניין ויעבור להם בסופו של דבר) ותוציא איזה 200 - 300 שקל גג כי אמרת שאין לך כסף.

הייתי בחתונות המוניות והייתי גם בחתונות קטנות וזה הרבה יותר נחמד ואישי. לא חייבים באמת לעשות אירוע ענק ומפוצץ עדיף לדעתי, שיהיה אירוע אינטימי וקטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה מאוד מה"עסקים" האלו הם בלתי חוקיים, ללא רשיון עסקים, עובדים בשחור ולא משלמים מס.

שלא נדבר על המנטליות, לכולנו יצא לראות חושות עלובות עם מרצדס חדשה ליד. :bash:

יש אנשים (לא חשוב מאיזה .....) שהאוטו שלהם יותר חשוב מהכל. :kopfpatsch:

בסדר, איך זה נוגד מה שאמרתי לו?

הכסף לא הולך אחד לשני ו"מתקזז" אלא הולך לבעל האולם, לא ממש מעניין אותי אם הוא משלם מיסים או לא, הוא בכל זאת שילם 800000 שקל על המרצדס מאיפשהו לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף זה הכל תלוי במה הכלה רוצה

כל כך נכון :lol: :lol: :lol:

אחת הבעיות שמגדלים ת-בנות על ברבי והן רוצות חתונה כמו של ברבי :lol: :lol: :lol:

צריך לגדל תבנות על נשואים פלוס (הסידרה) -ככה לא יהיה להן ציפיות מיוחדות

וחתונה בבית כנסת תיחשב דבר מפואר :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי עכשיו על הדיון ואני חייב לציין שאני מסכים עם הביקרות של רובכם. אם מקבלים הזמנה מאדם שאתם בקושי מכירים וראיתם פעם ב.. אני לא רואה סיבה למה פשוט ולא להגיע. באותה קלות שהם דחפו לך את ההזמנה שלהם כדי לגייס כספים, באותה קלות אני לא אבוא. ובכלל, זה נלקח בחשבון.

לגבי אירועים ש"חייבים" לבוא - אין מה לעשות אלא לקחת ממתחת לבלטות.

הא, כן, ונושא הרשימות מגעיל גם אותי. במיוחד אלה שממיינים את הסכומים ומי שנתן הכי פחות מופיע בסוף הספר. פשוט איכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...