מה דעתכם על תשלומים בחתונות ואירועים משפחתים אחרים?-עדכון היתי בחתונה - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על תשלומים בחתונות ואירועים משפחתים אחרים?-עדכון היתי בחתונה

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא "ממש מכוער" כי עדיין יש את העניין שמתנה לבני הזוג מראה היא כמו ברכה או הודעה שאכפת לך. זה כמו להביא מתנה ליום הולדת - למה על זה את לא מתקוממת? בנוסף, הוצאות החתונה מגיעות ל-50,000-100,000 ש"ח בדרך-כלל, ואם את נותנת צ'ק לבני הזוג את גם עוזרת להם, למרות שגם מתנה זה בסדר.

אם תתני לבת-דודה שלך בהרצליה/פוסטמה מהתיכון 200 שקל או מתנה ב-150-200 זה גם יכסה את המנה שתקבלי וגם את האלכוהל חינם.

לעשות חתונות יקרות בעולם אירועים אבל זה דבר די משעמם ויקר, צריך למצוא דרך אחרת לחגוג - חוץ מלאכול :-X.

לא לא לא... בוא נחזור אחורה.

למה לעזאזעל אני ארצה בכלל לבוא לחתונה של איזו פדלעה שלא הרימה אליי טלפון מאז התיכון שהיא היתה צריכה להעתיק שיעורים?

ולמה לעזאזעל זוג עושה חתונה ב-100,000 שקל, במקום להצתנע טיפה, ואח"כ בשיא החוצפה מזמינים אנשים שהם לא דיברו איתם 20 שנה?

סליחה, אני לא צריכה לממן חגיגה של אף אחד, בטח לא של אנשים שאכפת לי מהם כמו מהמניות של היידלברג.

קרירין.

אין לך מושג כמה אני מסכים איתך.

חתונה היום זה ממש עסק. עסק מגעיל ומסואב.

אנשים כבר לא באים לשמח חתן וכלה אלא להעביר ביקורת ולראות האם הכסף ששמו שווה את המנה.

זה מגעיל שאנשים עושים חישובים כמה עלתה לו המנה? כמה לשים? זה יכסה? הוא ישים לב?

בתור אחד שמתחתן עוד מעט, אם הייתי יכול להחליט לבד הייתי הולך לרבנות וזהו, גומר עניין תוך 10 דקות.

אבל אני לא לבד ויש איתי גם את בת הזוג.

קודם כל, מזל טוב, ואחרי זה - בינגו! חתונה כבר לא עוסקת באהבה, בברית הנישואין ואהבה, אלא בכל מה שמסביב - האולם, האורחים, האוכל והפלצנות. אתה מבין שיש אנשים שמביאים בר אקטיבי עם פלייריסטים, מופע זיקוקים, רקדנים, תזמורת ואפילו לוליינים?! ולא, אני לא מדברת על שרי אריסון, אלא אנשים מהמעמד הבינוני שחוגגים כאילו היו אולגרכים ואח"כ מצפים שהמשפחה והחברים, שעם רובם הם כלל לא שומרים על קשר ולא מברכים בחגים/ימי הולדת, יממנו להם את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה היתי בחתונה אז אני רוצה להגיד לכם איך היה

ורק לפני זה בעבר נתתי לחתן של הבת דודה תלינק לאתר אז-

אם במיקרה אתם רואים את זה אין לי משהו אישי נגדכם -סך הכל משפחה זה משפחה

אבל אני כותב ומשתף תאמת שלי באתר :nixweiss:

טוב אז ככה החתונה היתה אתמול

חתונות ביום חול שהוא לא חמישי מאוד בעיתיות בעיני

בדרך לחתונה גיסי שדי קרוב אלינו אמר שהחותו מתחתנת ואנחנו מוזמנים :pissed: :pissed: :pissed:

אז אמרתי לו אני לא משלם

לצערי הזקנה שילמה בישבילי בחתונה הזאת ותשלם כניראה בחתונה הבא

אבל לעזזל אני לא יחזיר לה כלום כי אני לא רוצה לממן חתונות של אחרים

ואני גם קמצן ;D

בקיצור הגענו לחתונה יסתובבנו באיזה גן אירועים עד החופה שבינתים היו מיתאבנים ומוזיקה ברזילית=

מצעמם

אחרי זה היתה חופה אם רב צעיר שחולם על כוכב נולד

אחרי זה אוכל בהגשה עצמית

אחרי זה ריקודים אם מזדינת בסגנון MTV

אחרי זה אמרנו שלום והלכנו -

יצאנו בשבע וחצי בערב וחזרנו אחרי 12 =

מצעמם

לזה אני אמור לשלם 200-300 שקל ?

במיסעדה היתי יכול לבחור תפריט -יגישו לי כמו מלך הכל -ואני יוכל ללכת מתי שאני ירצה ויצא פחות מי 200 שקל לאדם

כולל טיפ נחמד למלצרית (לא מסעדות יוקרה-אבל אוכל בחתונות זה גם לא לעניני טעם פלצנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחתונות, מי שעבד פעם בקייטרינג, ידוע שככל שיש לך פחות אורחים, כך תשלם יותר פר-מנה, אבל ככל שיש יותר צרייך לצמצם הוצאות אז הרבה פעמים האוכל ירוד באיכותו והטבחים הערבים במטבח יורקים לתוך הסיר אחרי שהמלצרים מסיימים לאכול (לפחות באולם אחד שאני עבדתי, באולם אחר האוכל היה ממוחזר מאירוע קודם או מופשר).

במסעדה, לא רק שתשלם פחות, אתה גם תשלם בדיוק על מה שהזמנת, ומה שהזמנת מובטח שיהיה באיכות גבוהה יותר מזאת של אולם אירועים, בו האוכל הוא ב-mass production. יתרה מזאת, במסעדה אתה מחליט מה לאכול, לא הזוג. מסעדת ברמה גבוהה גם בד"כ נוהגת ב"סחר הוגן", אם שמעת על המושג, בעוד שאולמי אירועים מעסיקים צעירים, חסרי נסיון, מיעוטים ובני נוער אשר אינם מודעים לזכויותיהם ולא יודעים לעמוד עליהן. בהרבה מקרים אותם מלצרים חייכנים שמגישים לך את הסיגרים והפסטלים, כלל אינם מבוטחים ואם קוראת תאונה - זב"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע.

אני הולך להגיד את זה הכי ישיר שאני יכול:

אתה הבן אדם הכי מפגר שאני מכיר!

כמה עובדות שעזרו לי להגיע להחלטה הזאת:

לא רק שאתה בן 29 ועדיין מגיב פה כמו מטורף בפורום, יש לך גם שגיאות כתיב של ילד בן 3.

אתה גם מספיק מפגר ללכלך על המשפחה שלך ועוד להביא את הלינק לחתן? כמה אדיוט אתה רוצה להיות?

לא מספיק כל הבושות שעשית שם לעצמך עכשיו אתה גם מפרסם בפומבי שהייתה להם חרא חתונה? בוא תפרסם גם שמות ותמונות והכל יהיה מצוין.

נשבע לך אם הייתי במשפחה שלך הייתי דואג לזה שיחרימו לך תצורה וגם ה"זקנה" לא הייתה מדברת איתך.

אתה לא מבין שהקטע בחתונה זה לשמוח למשפחה? לא לאכול :S

ואם החתן קורא את זה, אז מזל טוב.

ולא זה לא רק אתה, כולנו חושבים שהוא מפגר.

ומשהו אחרון לסיום, ותיישם אותו

Shut_up_sign.sized.jpg

בחתונות, מי שעבד פעם בקייטרינג, ידוע שככל שיש לך פחות אורחים, כך תשלם יותר פר-מנה, אבל ככל שיש יותר צרייך לצמצם הוצאות אז הרבה פעמים האוכל ירוד באיכותו והטבחים הערבים במטבח יורקים לתוך הסיר אחרי שהמלצרים מסיימים לאכול (לפחות באולם אחד שאני עבדתי, באולם אחר האוכל היה ממוחזר מאירוע קודם או מופשר).

הרסת לי עכשיו תחיים :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי עוד אדיוט "שלא רוצה לשמוע אותי"

אבל נכנס לדיון ומגיב למה שאני אומר - :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

אתה ממש חכם :lol: :lol: :lol:

ואני לא יודע אם הוא יראה תדיון-

לא נתתי לו לינק לדיון אלה לאתר בענין אחר לגמרי

וחוץ מיזה מי שיורד על ליקוים של אחרים פשוט מטומטם חסר ביטחון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוץ מיזה מי שיורד על ליקוים של אחרים פשוט מטומטם חסר ביטחון

חחחחחח חזקקק!!

ואני חשבתי מטומטם נחשב מי שבן 29 וכותב "מיזה"

כמה שזה מציק זה בכלל לא מעיד על טמטום.. דיסלקציה קלה אולי :-\.. כבר ההיסטוריה הוכיחה שיש והיו דיסלקטים גאונים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני כותב חראה אז מה?-

רוצה תתקן אותי ואני ילמד לכתוב יותר טוב

למעשה היה לי מתקן איות אבל הוא לא פועל בגירסה הזאת של FF :'( :'( :'(

חרא

אלמד

שמע קח את עצמך בידיים או משהו..

אני לא אומר לך איך לחיות אבל אתה כבר בוגר אתה אמור להיות נשוי או משהו..

הכי טוב שתקרא ספרים או משהו

(כמה משהו)

חחחחחח חזקקק!!

כמה שזה מציק זה בכלל לא מעיד על טמטום.. דיסלקציה קלה אולי :-\.. כבר ההיסטוריה הוכיחה שיש והיו דיסלקטים גאונים..

אני לא חושב שהוא דיסלקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wake up אתה כבר לא ילד (למרות שאתה חושב כך),

29 זה אומר שהיתה צריך להתחיל להיות אחראי לחיים שלך

לפני 5 שנים לפחות ,

חכה שיהיו לך ארועים ואף אחד לא יבוא (ותאמין לי שאנשים זוכרים)

חכם גדול, בוא נראה אותך מדבר כשאתה בלי עבודה נורמלית. עכשיו אני בן 29 ורק עכשיו התקבלתי לעבודה נורמלית (מתכנת) לפני 3 חודשים לא היה לי גרוש על התחת, גם ללמוד וגם לעבוד מספיק כדי שיהיה כדי לתת? עבודת סטודנט היא בהגדרתה מחורבנת. אם לפחות היתה המדינה נותנת שכר מינימום לשירות בצבא היה עוד סביר (לא בסדר, סביר) במקום זה אתה מקבל יריקה לפנים בצורת סכום חד פעמי שעכשיו אני מקבל אותו כל חודש.

הכשרה עולה כסף (וזמן) מישהו צריך לשלם על מגורים, מחיה ביגוד הנעלה וגם להינות קצת מותר (איך נמצא כלה? תיפול עלינו מהשמים?) תעשה חישוב ותגלה שאתה מוותר על העתיד (השכלה) או שאתה במינוס (חייב לבנק\ אבא\ חברים וכו,)

מה הופך אותך לכזה חכם שאתה שופט אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי הזקנה שילמה בישבילי בחתונה הזאת ותשלם כניראה בחתונה הבא

תתבייש . ככה אתה קורא לאמא שלך ? צריך להוריד לך ת'ראש.

אתה לא רוצה לממן חתונות של אחרים ? בחיי ' date=' בא לי להוריד לך איזה כאפה שתתעורר מהבועה שאתה חי בה. טמבל .

ואני גם קמצן ;D

לא רק שאתה קמצן , אתה גם טמבל בן 29 , שחיי על חשבון ההורים שלו , ואמא שלו משלמת עליו בשביל חתונות . והכי גרוע , זה שאתה מופנם בצורה מוגזמת...

אין לך עתיד . תשנה ת'אופי הדפוק שיש לך , תתחיל להכיר אנשים , תלך לעבוד ולא לבכות על זה שאין לך כסף , תתחתן , תביא ילדים לעולם , תפסיק לכתוב פה על החיים שלך , כי זה לא מעניין אף אחד ,ובקיצור , תשנה את כל החיים שלך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...