מה דעתכם על תשלומים בחתונות ואירועים משפחתים אחרים?-עדכון היתי בחתונה - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על תשלומים בחתונות ואירועים משפחתים אחרים?-עדכון היתי בחתונה

stone cold

Recommended Posts

חרא

אלמד

שמע קח את עצמך בידיים או משהו..

אני לא אומר לך איך לחיות אבל אתה כבר בוגר אתה אמור להיות נשוי או משהו..

הכי טוב שתקרא ספרים או משהו

(כמה משהו)

אני לא חושב שהוא דיסלקט

הוא אכן דיסלקט, הוא פשוט לא גאון.

אני לא דיסלקט -אין לי בעיה ללמוד אם הזמן וישתפרתי הרבה מאז הגעתי לפורום -

אני יודע לכתוב זאת במקום זות לדוגמה (למדתי לא מיזמן :lol: :lol: :lol: )

פשוט היתי איפרקטיבי בילדות ואני תלמיד חראה

לא גאון ולא כלום

תלך לעבוד ולא לבכות על זה שאין לך כסף

אני עובד קשה וחוסך כל שקל-ואני לא מבקש נדבות

טוב אולי אפשר לחזור לדיון ?-דיונים על המוגבליות שלי היו ובטח יהיו כמו מים

הדיון הזה יותר מענין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לאמא שלי יש 10 אחים ואחיות תוסיפו לזה 2 אחים של האבא

לכולם יש ילדים בגיל של חתונה\ילדים ותבינו תבעיה :'( :'( :'(

חוץ מיזה רובם זונות שמזמינים רק לאירועים כאלה

מה קרה ללהזמין לכוס קפה ועוגה בבית?

עד לפה דווקא הסכמתי איתך.

למה לקרוא למשפחה שלך בשמות?

ניסית להזמין אותם קודם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית להזמין אותם קודם?

לי אין מקום להזמין

אם היה בכיף אבל אין -בחדר קטן אתה לא יכול לארח

הם כן יכולים להזמין ולא הזמינו כמו רוב המשפחה

רק לחתונה הם הזמינו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצבן שעובדים קשה ואנשים זורקים לך משפטים כמו לך תימצא עבודה

יופי אני לא עורך דין ולא פרופסור לפיזיקה גרעינית

ואני לא עושה הרבה כסף -אבל אני לא מובטל בטלן ואני לא מוכן שיקראו לי ככה

ועכשיו תחזרו לדיון

אם למישהו יש בעיות אם אנשים כמוני שלא משלמים בחתונות שיגיד למה ונוכל לנהל דיון מעניין

לזרוק משפטים באוויר כמו פוליטקאים מתאים לכנסת לא לפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני ימצא מוזרה שאני ירצה אותה והיא אותי

אני ירצה לעשות בבית כנסת קטן ולהזמין רק קרובים באמת

ולרשום בהזמנות לא לתת מתנות או כסף(ברצינות -רק לנסח יותר טוב)

אני גם ירצה להזמין קיטרינג על בסיס סלטים ודברים בסגנון

משהו מצומצם מאוד ואינטימי -שהאירוע האמיתי יהיה החופה ולא האוכל\מוזיקה

וגם אירועה די קצר

אבל איך שאני מכיר את עצמי שאני מאוהב אני שפוט

אז הנסיכה תחליט הכל וזה בטח יהיה אירוע פלצני כמו כולם :lol: :lol: :lol:

(אני צריך ליגמל מי מאריו וזלדה -הסדרות האלה אם הגיבורים מצילים נסיכות אופכים אותי לשפוט רכרוכי ליד בחורות חמודות :'( :'( :'()

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי בגיל 29 אתה צריך להיגמל ממשחקי (מלבד מחשב) לצמיתות!

תחשוב מי תרצה לצאת עם בחור בן 29, שהכינוי שלו הוא שם של דמות מסדרה שילדים בני 4 רואים???

בסוף תגמור כמו BORN2KILL...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תיתמקדו בדיון -אני יודע שהמוזרויות שלי מענינות

אבל לא כל דיון צריך ליתמקד בי

אני דווקה מעונין שעוד אנשים ישתתפו ויגידו את דעתם

איך אתם רוצים לעשות תחתונה שלכם? והאם אתם רוצים לממן לבד או לתת לאורחים לממן?

אני אישית ניגעל מהמחשבה שיממנו לי חתונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.

קודם כל- אני חושב שזה דיי עלוב להחליט שבן אדם צריך כבר להתחתן, להפסיק לשחק במחשב וכדומה. מי אתם שתחליטו בכלל?

אני כבר בהחלט לא ילד, אבל אני לא רואה עצמי נשוי או מפסיק לשחק. אין לזה שום קשר לבגרות. כל אחד וסגנון חייו.

יש כאלה שמחליטים ללכת לפי "המסלול הישראלי" (צבא, טיול לחור, לימודי מנהל עסקים, נשואים, 3 ילדים) ויש כאלה שפחות.

אני לא מכיר כל כך את קרירירן, את בגרותו וחכומתו\טיפשותו, אבל בהחלט לא לפי קריטריונים אלה ניתן לשפוט.

בקשר לחתונות, אני מסכים חלקית.

אני מסכים עם העקרון של כך שאין טעם לבזבז כסף על אנשים שלא איכפת לך מהם ולהם ממך ועל כך שאנשים לא מתאימים את הוצאותיהם לרמת הכנסתם.

לישראלים יש נטייה להתנהג כמו מליונרים למרות שהם במינוס והאנשים שמנסים לחיות בפלוס נדפקים מזה (כמו אנשים מעצבנים שלא משלמים מיסים אבל טסים לנופש בחו"ל כאילו שזו חובה ולא מותרות).

אני לא אוהב את הקטע הזה של חתונות מפוארות- זה חסר טעם וערך. נכון שהמטרה היא הזדהות עם השמחה וכו', אבל מעשית זה בעיקר בליסה.

זה שצריך ללכת לאירוע ולשבור את הראש על כמה כסף להביא (ובן אדם שמרוויח מעט לא יכול להרשות לעצמו אחרת), זה מגעיל, מבאס ומוציא את השמחה מהעניין. אם היו פחות אירועים כאלה הייתי שמח. בהחלט אפשר וצריך לחגוג וכו', אבל אפשר בצורה יותר צנועה (לא חייבים להגיש ארוחה לאנשים, יש להם בית. אפשר להגיד רק קינוחים ושתיה לדוגמה).

אבל-

בהחלט ישנם אירועים שצריך לנסות ולכבד. יש אנשים מאחריהם. לא כולם תאבי בצע.

לפעמים צריך לנסות להגיע, צריך לנסות להיות נחמד, צריך לכבד.

אני יודע שאתה מרוויח מעט, גם אני מרוויח מעט. אבל מהמעט הזה לדעתי צריך לנסות להפריש קצת לסביבה.

כן, עדיף לתרום לקבצן כמה שקלים ולא לבזבז על חתונות. אבל בן אדם ששומר הכל לעצמו, גם עם זה מעט, לדעתי הוא קמצן.

(אני לא מדבר עליך ישרות כי אני לא מכיר את סגנון חייך המדוייק, זוהי אמירה כללית יחסית שאולי גם חלה עליך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם העקרון של כך שאין טעם לבזבז כסף על אנשים שלא איכפת לך מהם ולהם ממך ועל כך שאנשים לא מתאימים את הוצאותיהם לרמת הכנסתם.

לישראלים יש נטייה להתנהג כמו מליונרים למרות שהם במינוס והאנשים שמנסים לחיות בפלוס נדפקים מזה (כמו אנשים מעצבנים שלא משלמים מיסים אבל טסים לנופש בחו"ל כאילו שזו חובה ולא מותרות).

לא יכולתי לנסח את זה טוב יותר. אם מישהו מרוויח כמו ניסים בוסקילה ורוצה חתונה כמו ב"ספינת האהבה", מי אני שאממן לו את זה ועוד אביא מתנה? על כמה וכמה אם זה אדם שלא דיבר איתי מאז התיכון.

לא יודעת למי מכם יצא להיות בחתונה בחו"ל, אבל שם מזמינים רק את המשפחה הקרובה (הורים, סבים, דודים קרובים במיוחד וילדיהם, סנדקים והחברים הכי טובים). יש שיזמינו את הבוס כדי שלא ייעלב וירגיש חשוב ומחובר לחייו של העובד שלו, אבל זה בעיקר אם זה מקום עבודה קבוע ואתה נמצא שם זמן רב. כמובן, מזמינים מלא ילדים קטנים כי "זה חמוד שהם לבושים מהודר ומפזרים עלי כותרת של ורדים".

הטקס עצמו בד"כ מתקיים בכנסיה, אבל החגיגה עצמה מתקיימת בד"כ בחצר בית ההורים ואם אין להם בית קרקע, אז מוצאים איזה מכר/חבר שגר בכפר ויש לו בית קרקע ויש לך "גן אירועים DIY". את האוכל בד"כ האמהות והדודות מכינות, ואם הן בשלניות של שסתומי ורידים (כמו אמא של חבר שלי) והכלה המפונקת רוצה סושי (כמוני) אז מזמינים קייטרינג, אבל צנוע. אתם לא תראו שם את הזוג והאורחים אורזים קרטונים של שאריות לקחת הביתה. הכל נעשה בקטן, באוירה אינטימית ועל רמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יקר? חתונה עם 30 איש במקום 300, בגינה / חווה של קרוב משפחה/ידיד במקום ב"גן הקופים". בלי די.ג'יי, פיירוטכניקה ובר "אקטיבי" וניצול של מלצרים מסכנים.

באירופה בד"כ גם לא מביאים כסף. זה נחשב מעליב, כאילו, מה אתה מביא לי? נדבה? תביא טוסטר, סט כלי אוכל, או איזה פריט ריהוט או משהו לבית חדש לזוג. הם יצתרכו את זה בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...