הדתיים בירושלים על מצעד הגאווה בעוד חודש: "נחסום כבישים בשבת ונשחית חנויות" - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדתיים בירושלים על מצעד הגאווה בעוד חודש: "נחסום כבישים בשבת ונשחית חנויות"

אלימלך אגוז

Recommended Posts

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא בגלל שאני לא מסכים איתך אלא בגלל שאמרת את זה...

בהחלט הערך הבסיסי ביותר בדמוקרטיה זה שלטון הרוב בנוסף להתחשבות במיעוט ובציבור וגם זכות ההפגנה אבל פה היא מפסידה לפי דעתי ובגדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בסדר זה מה שלימדו אותי בשיעור אזרחות מה אני יעשה בא תעיא את עיני מה משמעות המילה דמו וקראטיה בלטינית?

ומה המשמעות של צורת שילטון זו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט כשאתה אומר שלמיעוט גדול אסור לעשות מצעד בבירה של המדינה אז יש לך חוסר הבנה קל.

אני לא אומר שמבחינת השילטון אסור מה שאני רציתי להגיד שם זה שההחלטה פה תהיה פוליטית ולא משפטית כי לפי הדמוקרטיה יש פה גם פרו וגם קונטרה

כמו שכתבתי ולפי דעתי במקרה הספציפי הזה הקונטרה חזק יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כאתה מולי זה טבעי שתרגיש נחות אין שום צורך ללכת לפסיכולוג בגלל זה

לא אמרת שאני כן צריך ללכת לפסיכולוג? :nixweiss:

אופס...שוב סתרת את עצמך :)

מי שצר אופקים פה זה אתה שלא יכול לקבל שהרוב לא מעוניין במצעד הזה ואתה הפסדת את הנקודה שאני גם מתנגד למעשי אלימות כמו דקירות ובזיזה המקרה פה

אבל לפני שנייה הצדקת את הפעולות של הדוסים כנגד המצעד! ואני מצטט:

הדוס יוצר פקקים בגלל ההומו לכן צריך לטפל המחלה ולא בספמטום אם ההומואים לא היו יוצאים למצעד הטיפשי הזה גם החרדים לא היו חוסמים כבישים ולכן אין שום סטירה לוגית אלא יחס פשוט של מעשה ותוצאה

בנוסף, אתה גם קורא פה להומוסקסואליזם מחלה, ממש רחב אופקים מצידך.

או ששוב לא הבנתי אותך, זה לא נקרא להצדיק?

לך יש בעיות כנראה אני לא מדבר על הכתבה אני מדבר על המציאות ועל הנושא

וכבר אמרתי אני מתנגד לדרך של חלק מהחרדים של דקירות וביזה

שוב, אתה אמרת שאתה לא מצדיק נכון, אבל אז יש ציטוט שסותר את זה.

תסלח לי אם אני לוקח את דבריך בערבון מוגבל.

אני אסביר לך גם למה אתה כן מפספס את הנקודה.

אתה מראה לי שרוב האוכלוסייה מתנגדת למצעד, אבל להתנגד ברוב למצעד כזה זאת שלילת זכויות אדם בסיסיות.

לכן לא ניתן להסתמך על הרוב שלא מעוניין במצעד הזה כפסיקה.

בנוסף, האנשים שמתנגדים למצעד בצורה אלימה(ואין לי מושג איך עוד להדגיש את זה שתבין) הם החרדים, שזה לא רוב בכלל

וגם בתוכם לא כולם יביעו התנגדות אלימה תהיה בטוח בזה.

תקשיב דבר ראשון גם על קולומבוס צחקו כשהוא רצה להפליג לסוף העולם אבל הוא צדק

איזה אגו יש לך שאתה משווה את עצמך לקולומבוס יא חתיכת חוצפן?!

אתה משווה שנאת השונה לגילוי ארצות? :bash:

חוץ מזה שקולמובוס בכלל היה אמור למצא את המזרח הרחוק, מצא במקום זה את יבשת אמריקה.

ומי בכלל צחק עליו? הוא נשלח במיוחד בשביל לגלות עוד ארצות.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9B%D7%A8%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%95%D7%A4%D7%A8_%D7%A7%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%9E%D7%91%D7%95%D7%A1

אבל אני רואה איך אתה יכול לעשות טעות כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרת שאני כן צריך ללכת לפסיכולוג? :nixweiss:

אופס...שוב סתרת את עצמך :)

אבל לפני שנייה הצדקת את הפעולות של הדוסים כנגד המצעד! ואני מצטט:בנוסף, אתה גם קורא פה להומוסקסואליזם מחלה, ממש רחב אופקים מצידך.

או ששוב לא הבנתי אותך, זה לא נקרא להצדיק?

שוב, אתה אמרת שאתה לא מצדיק נכון, אבל אז יש ציטוט שסותר את זה.

תסלח לי אם אני לוקח את דבריך בערבון מוגבל.

אני אסביר לך גם למה אתה כן מפספס את הנקודה.

אתה מראה לי שרוב האוכלוסייה מתנגדת למצעד, אבל להתנגד ברוב למצעד כזה זאת שלילת זכויות אדם בסיסיות.

לכן לא ניתן להסתמך על הרוב שלא מעוניין במצעד הזה כפסיקה.

בנוסף, האנשים שמתנגדים למצעד בצורה אלימה(ואין לי מושג איך עוד להדגיש את זה שתבין) הם החרדים, שזה לא רוב בכלל

וגם בתוכם לא כולם יביעו התנגדות אלימה תהיה בטוח בזה.

איזה אגו יש לך שאתה משווה את עצמך לקולומבוס יא חתיכת חוצפן?!

אתה משווה שנאת השונה לגילוי ארצות? :bash:

חוץ מזה שקולמובוס בכלל היה אמור למצא את המזרח הרחוק, מצא במקום זה את יבשת אמריקה.

ומי בכלל צחק עליו? הוא נשלח במיוחד בשביל לגלות עוד ארצות.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9B%D7%A8%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%95%D7%A4%D7%A8_%D7%A7%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%9E%D7%91%D7%95%D7%A1

אבל אני רואה איך אתה יכול לעשות טעות כזו.

טוב זהוא נמעס לי מהגנון הזה ולחסימות כבישים אני לא מתנגד אני מקווה שאתה מספיק הגיוני כדי להבין שדקירה וביזה זה יותר חמור מחסימת כבישים ואולי היתי גם נגד זה(חסימת כבישים)(לכל המוגבלים או לאלא שעושים את עצמם טיפשים) אבל במדינה שלנו זו הדרך היחידה שיתיחסו אליך ברצינות

בכל מקרה לבו שיחקת אותה אתה גבר גבר זהוא אני הולך ללמוד עכשיו אולי אחר כך אני יסביר לך למה אתה שוגה כמו תמיד אבל עכשיו יש לי דברים יותר בוערים לעשות

אה כן וקולומבוס היה אפס לממה מי הוא היה? כנראה שהוא היה בור כמוך לכן הוא בטח הגיבור שלך שהוכיח שבור גם יכול להגיע רחוק אבל מה ללכת רחוק יש לך את פרץ בבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זהוא נמעס לי מהגנון הזה ולחסימות כבישים אני לא מתנגד אני מקווה שאתה מספיק הגיוני כדי להבין שדקירה וביזה זה יותר חמור מחסימת כבישים ואולי היתי גם נגד זה אבל במדינה שלנו זו הדרך היחידה שיתיחסו אליך ברצינות

אני הגיוני?

אתה זה שהצדקת את זה.

ונמאס, רושמים עם "א", נמאס, לא נמעס.

אה כן וקולומבוס היה אפס לממה מי הוא היה? כנראה שהוא היה בור כמוך לכן הוא בטח הגיבור שלך שהוכיח שבור גם יכול להגיע רחוק אבל מה ללכת רחוק יש לך את פרץ בבית

אבל לפני רגע השוות את עצמך אליו, כאילו שניכם קדושים מעונים!

חחח... :lol:

טוב, בחורצ'יק, לך תלמד, שלא תהיה בור כמוני, שלא סותר את עצמו, עיקבי בדבריו

ובעל השקפת עולם חיובית.

אני מעדיף להיות "בור" כמוני מ"משכיל" כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונמאס, רושמים עם "א", נמאס, לא נמעס.

צודק :P (אני דיסלקט יש לי הקלות)

אבל לפני רגע השוות את עצמך אליו, כאילו שניכם קדושים מעונים!

חחח... :lol:

טוב, בחורצ'יק, לך תלמד, שלא תהיה בור כמוני, שלא סותר את עצמו, עיקבי בדבריו

ובעל השקפת עולם חיובית.

אני מעדיף להיות "בור" כמוני מ"משכיל" כמוך.

אני נתתי דוגמא לכך שבקהילות לפעמים צוחקים על האמת (רק בגלל שחסר להם יצירטיות ידע או בקיצור בורים כמוך)

גם אני לא סותר את דברי עיקבי ובעל השקפה חיובית אתה פשוט לא מסוגל להבין את זה עם המוח המוגבל שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זהוא נמעס לי מהגנון הזה ולחסימות כבישים אני לא מתנגד אני מקווה שאתה מספיק הגיוני כדי להבין שדקירה וביזה זה יותר חמור מחסימת כבישים ואולי היתי גם נגד זה אבל במדינה שלנו זו הדרך היחידה שיתיחסו אליך ברצינות

בכל מקרה לבו שיחקת אותה אתה גבר גבר זהוא אני הולך ללמוד עכשיו אולי אחר כך אני יסביר לך למה אתה שוגה כמו תמיד אבל עכשיו יש לי דברים יותר בוערים לעשות

כלומר אתה לא נגד זה, אתה בעד דקירה וביזה.

נהדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכות ההתאספות וההפגנה מובטחת בדמוקרטיה - ועד פה זה חקוק בסלע ואין לגעת בזה. עם זאת במקרה שההתאספות הזאת עלולה לגרום למפגעים אז יש בה גם משום בפגיעה בזכויותהם של אנשים אחרים... אם יחסמו כבישים ויפגעו ברכוש לדוגמא.

על המשטרה בגדול להבטיח שהמצעד לא יצור פגיעה מסוג זה - היא צריכה כמובן לשאוף לעשות ככל האפשר כדי לאפשר ההתאספות גם עם זה ידרוש פעילות כוחנית מצידה - אך אם למרות זאת, אין זה מיכולתה - אז זו שאלה טובה האם עליה לאשר התאספות זו (זו השאלה שהגענו אליה גם פעם קודמת).

לדעתי במקרה הזה על המתאספים להבין שאת זכותם הם יכולים לממש גם בתל אביב ובהרבה מקומות אחרים בלי להתסיס את הרוחות - ולזכותם להתכנס נשמרת... אם הם מחפשים התרסה - אז חבל.

זו דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהחרדים הנחמדים וטובי הלב האלה פספסו את הקטע בתנ"ך שבו כתוב שהאל הטוב שלהם ברא את כולם, כולל ההומואים, ואת זה שהתנ"ך רומז שזה לא התפקיד של אף רב מקובל להעניש חוטאים או "חוטאים", אלא רק תפקידו של אותו אל נחמד ומגדל זקן. שלא לדבר על זה שלא מצאתי שום איזכור בתנ"ך לזה שלהיות הומוסקסואל זה חטא.

נראה לי שגם הגאים פספסו נקודה נורא חשובה, והיא שע"י עיצבון של אנשים, אפילו אם הם חרדים, לא מקבלים שם הכרה אלא רק יוצרים כל מני עימותים.

אם יש לך שכן והוא מאיים לפגוע בך כי הכלב שלך משתין על העמוד חשמל מול הבית, ואתה יודע שהמשטרה מלאה בלא פחות מאידיוטים חסרי מוח (ואני יודע, אני עבדתי איתם) ושהם יעזרו לך בערך כמו אבעבועות רוח, אתה תיקח את הכלב שישתין על עץ לא רחוק וגמרנו, כי אתה יודע שהמוח שלו קטן מכדי להבין שהעמוד הוא רק עמוד ושזה לא משפיע עליו.

אז בעצם, כולם מטומטמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ואם אישה לא הייתה לובשת חצאית מיני היא לא הייתה נאנסת, אז זו בעצם אשמתה נכון? כדברי השופט בדימוס חשין, "מי שירים יד על ביתי - אגדע את ידו". מי שירים יד על מי ממשתתפי המצעד, צריך לדעת שהיא תשבר (מטאפורית ופיזית כאחד).

אם יש מגזר כלשהו במדינה שחושב שהוא יוכל לכפות את אורח חייו על אחרים באמצעות איומים, טרור והפחדה, מן הראוי שהוא יזכה לאותו יחס כמו ארגונים אחרים המנסים להשיג אג'נדה פוליטית באמצעות טרור.

אולי הדימוי היותר טוב הוא שבחורה צעירה לא צריכה ללכת עם חצאית מיני, לבד, ברחובות ידועים לפורעונות ביפו נניח, לפנות בוקר... ולצפות לכך שהיא מוגנת ב-100%.

הדימוי הזה יותר מתאים להתכנסות הפגנתית של הומו סקסואלים בירושלים - עיר הקודש...

הרי את זכותם להתאסף הם יכולים לממש בהרבה מקומות אחרים - ובטחונם ובטחון הסובבים אותם יהיה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...