הדתיים בירושלים על מצעד הגאווה בעוד חודש: "נחסום כבישים בשבת ונשחית חנויות" - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדתיים בירושלים על מצעד הגאווה בעוד חודש: "נחסום כבישים בשבת ונשחית חנויות"

אלימלך אגוז

Recommended Posts

כמה שטויות? אולי כדאי שתבדוק לפני. הם דווקא כן, קפוץ רגע לאתר חופש, או שאולי האתר הזה תועבה וטמאה בישבילך? או שאסור לך להיכנס אליו כי הרבי אמר?

גם אם נוסעים, מותר לפגוע בהם? יופי, אולי נתחיל לזרוק רימונים לתוך בתי כנסת שמתפללים בהם?

פעילות כזאת זה החרדה (לעשות חרדי) של מקומות, חבל על מי שינסה לעשות פעילות נגד הנחת תפילין בשכונה חרדית, חי הוא לא יוצא משם.

ההפגנות של השמאל (לא שאני בעדו) הם כלום לעומת מה שחרדים\מתנחלים עושים.

ואם הנוער של החינוך החרדי אני לא אתפלא אם כבר היום יתחילו להרוג אנשים על אי שמירת כבוד המשפחה, או סתם כי הוא לא מסכים עם מה שהרבי אומר.

אה רגע, הם כבר עושים את זה.

אם ככה, אז תפתח את העיניים, יש עוד תקווה.

פרופוגנה שמולנית מנותקת מהמציאות במיוחד האתר חופש הזה שמסתכל על העולם בראיה חד צדדית צרה ביותר ואני לא אמרתי שזה מוצדק שהם זורקים אבנים אני יודע שאחרי שזה קרא בפעמים הראשונות הרבנים הוציאו קראיה נגד זה (תראה לי רב רציני אחד שתומך בזה כולל נתורי קרטא) אבל ילדים מתלהבים ועושים את זה זה עדין עדיף מכל הסכינאות והסמים שיש היום בתיכונים

ולמה שמהוא ינסה לעשות פעילות נגד הנחת תפילין במקום שחרדים גרים שם הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה זה מסיונרים נוצרים או מוסלמים ובמקרה כזה זה מנוגד לחוק שוב אם תעשה את זה אני מבטיח שלא יעשו לך לינץ

ובמקומות שיש אוכלוסיה שמתנגדת לבתי כנסת לא יקום בית כנסת ואם יקום אז זו תהיה פרובוקציה בדיוק כמו מצעד הגאוה בירושלים ואני אתנגד לזה

וכנראה לא היתה בהפגנות של השמאל להזכירך בהפגנות האלא יש לעיתים מאוד קרובות יריות ופצועים

ןלגבי החלק האחרון זו ממש פרופוגנדה שיקרית שנובעת מבורות ודיעות קדומות

והאנשים היחידים שאני יודע שהורגים במשפחה זה ערבים ויהודים מזרחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^

לבנתיים אתה מדבר.

כל כך הרבה שטויות ה' ישמור חרדים לא בונים בתי כנסת במקומות שאין בהם חרדים ואם יש במקום חרדים אז זה זכותם בדיוק כמו שאתה היתה אומר בטח שאם יש מספיק אוכלי טריפה במקום זה ליגיטימי להקים חנות של חזירים (אפילו שזה מנוגד לחוק)

חילונים נוסעים בשבת בשכונות חרדיות ודתיות תוך זילזול מוחלט באחר ותוך אי יכולת להפנים שהאדם חי בסביבה שצריך להתחשב בה בנוסף לונדליזים שחילונים עושים במקומות של דתים ואולי בגלל הזלזול שיש היום לדת ולמסורת היהודית

את חילונים לא מכריחים אותך להניח תפילין אם אתה לא רוצה תגיד שכבר הנחת או שאתה לא רוצה בדיוק כמו שמחלקים סטיקרים בתחנה מרכזית לא מתאים לך על תיקח

וכן יצא לי לראות חילונים אני לא יודע אם ראית פעם הפגנת שמול במיוחד האלא שנגד הגדר אלימות מאוד(אפילו שהם אומרים שזה אלימות פאסיבית אבל זה ממש לא ככה)

ולגבי האחרון בנתים לא אבל עם הנוער שגדל לנו היום במערכת החינוך החילונית אני לא אתפלא אם בעוד איזה עשור זה יקרה

עריכה:גילוי נאות - אני לא דתי

אחי הבעיה שזה מותר על פי חוק כלל עולמי, והחוק בישראל הוא הדתיים, אז כדי שהם יחשבו שוב, היא לא מדינת יהודים היא מדינה של כול מי שחי פה בישראל, לדעתי אתה רוצה תוכל אתה לא רוצה אל תוכל אף אחד לא כופה עלייך את זה.

לדעתי שהייה מיצעד גאווה אני לא נגד זה, זכותו של בן אדם ליחיות איך שהוא רוצה, והחרידים צריכים לקבל את זה ולישתוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי הבעיה שזה מותר על פי חוק כלל עולמי, והחוק בישראל הוא הדתיים, אז כדי שהם יחשבו שוב, היא לא מדינת יהודים היא מדינה של כול מי שחי פה בישראל, לדעתי אתה רוצה תוכל אתה לא רוצה אל תוכל אף אחד לא כופה עלייך את זה.

לא ממש הבנתי אותך? מה הקשר לחוק הבין לאומי את המשפט הזה בכלל לא הבנתי "והחוק בישראל הוא הדתיים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למה?

לאיסור גידול?

לאיסור מכירה?

לאיסור יבוא?

איסור גידול (האיסור הוא גידול לצרכי מאכל בלבד) קיים ברוב הארץ אבל יש רשימה של ישובים שבהם מותר הגידול.

איסור מכירה לא עבר בכנסת אבל כן קיים אצל חלק מהרשויות המקומיות, ישנם בארץ מועצות מקומיות שהחליטו שבשטחן אסור למכור חזיר אבל אין חוק שאוסר מכירה באופן כללי.

איסור יבוא אני לא ממש זוכר אם אני צודק כאן אבל אני די בטוח שקיים איסור ליבוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...