הדתיים בירושלים על מצעד הגאווה בעוד חודש: "נחסום כבישים בשבת ונשחית חנויות" - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדתיים בירושלים על מצעד הגאווה בעוד חודש: "נחסום כבישים בשבת ונשחית חנויות"

אלימלך אגוז

Recommended Posts

כמובן שהם מדברים על כבישים בשכונות חילוניות וחנויות שפתוחות בשבת, חס וחלילה לא חנות "כשרה" של יהודי(התכוונתי לומר משהו אחר אבל נמנעתי כדי לא לחטוף באן) טוב.

http://news.walla.co.il/?w=/1/1113274

מבחינתי שידרסו כל מי שחוסם כבישים ושיכניסו לכלא לחודשיים כל מי שרק מנסה לשבור חלון ראווה של חנות.

ברור לך שהם לא הולכים לקבל על זה כלום, ואף שוטר לא יעיז לעצור אותם, כמו שלא עצרו אף אחד כששרפו צמיגים ופחי אשפה שנה שעברה? למה? מאותה סיבה שאצלם עברייני מין הולכים ל"פסיכולוג" או במקרה הטוב לעבודות שירות. כי הם "קדושים יותר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא, זה בגלל שהם עושים יותר מדי רעש והם מאוגדים ככה שלאף אחד למעלה אין בייצים לעמוד מולם ולעשות מה שהחוק דורש ממנו בתור ניצב/מפקד מחוז/מפכ"ל במשטרה או השר לבטחון פנים/המשפטים או ראש הממשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קרה שרבי אנס ילדה בת 8 , למה לא קורה כל יום שילדים זכרים נאנסים ע"י אנשים עם נטיות ? אז נגיד שכל ההומואים ככה...

בואו נמשיל לעיר שהאוכלוסיה שלה מלאה באנשים שהאמונה שלהם אוסרת עליהם שימוש בטכנולוגיה כלשהי והעובדה הזו מקדשת אותה. באים להם החבר'ה של HWzone ורוצים לעשות מפגש פורום ענקי בעיר כולל תערוכת , זו לא התגרות ? ועזבו את זה שהחרדים מביעים סלידה מההוללות הזו גם אני בתור חילוני לא חובב הומואים וחושב שכל המצעד הזה פוגם באהדה כלפיהם עוד יותר. אבל הם מתעקשים למה כי גם כמו כל דבר בישראל גם ההומואים הישראלים לא יצאו פראיירים.

יודעים מה נמאס לי מכל האוכלוסיה במדינה הזו , אף אחד לא מכבד אף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקרי ההתעללות המינית בקרב האוכלוסיה החרדית גבוהים פי 5 ויותר משאר האוכלוסיה. אני אתן לך לנחש למה.

ויודע מה? HW בירושלים נשמע רעיון מעולה, אולי נערוך אחד ליד הכותל באחד מימי השבת שטופי השמש של הקיץ הישראלי.

לא יכולים להגיד לנו כלום לגבי זה.

הצהרת זכויות האדם של האו"ם, אחד הסעיפים- "החופש לדת והחופש מדת"

ברגע שעושים משהו לאחד מחברי הפורום, או מפריעים למפגש עצמו, הם אלו שפשעו.

"אף אחד לא מכבד אף אחד"- יודע מה? גם זה לגיטימי, כל עוד זה לא הולך רחוק מדי

שחרדים זורקים אבנים על מכוניות שנוסעות בשבת זו כבר תקיפה (וכן, זה משהו שקורה כל שבוע בכל מקום- חלק מהשכונות בחיפה, אירוע שבועי רגיל בירושלים, ואותו דבר בבני ברק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קרה שרבי אנס ילדה בת 8 , למה לא קורה כל יום שילדים זכרים נאנסים ע"י אנשים עם נטיות ? אז נגיד שכל ההומואים ככה...

בואו נמשיל לעיר שהאוכלוסיה שלה מלאה באנשים שהאמונה שלהם אוסרת עליהם שימוש בטכנולוגיה כלשהי והעובדה הזו מקדשת אותה. באים להם החבר'ה של HWzone ורוצים לעשות מפגש פורום ענקי בעיר כולל תערוכת , זו לא התגרות ? ועזבו את זה שהחרדים מביעים סלידה מההוללות הזו גם אני בתור חילוני לא חובב הומואים וחושב שכל המצעד הזה פוגם באהדה כלפיהם עוד יותר. אבל הם מתעקשים למה כי גם כמו כל דבר בישראל גם ההומואים הישראלים לא יצאו פראיירים.

אחלה דוגמה, באמת אחלה...

רק בעייה אחת קטנה:

ירושלים היא לא עיר חרדית!

דיי נמאס לי שאנשים שומעים שאני מירושלים וישר חושבים שאני דתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקרי ההתעללות המינית בקרב האוכלוסיה החרדית גבוהים פי 5 ויותר משאר האוכלוסיה. אני אתן לך לנחש למה.

ויודע מה? HW בירושלים נשמע רעיון מעולה, אולי נערוך אחד ליד הכותל באחד מימי השבת שטופי השמש של הקיץ הישראלי.

שחרדים זורקים אבנים על מכוניות שנוסעות בשבת זו כבר תקיפה (וכן, זה משהו שקורה כל שבוע בכל מקום- חלק מהשכונות בחיפה, אירוע שבועי רגיל בירושלים, ואותו דבר בבני ברק)

כל עוד אתה לא דייט קבוע של מינה צמח אל תתחיל להמציא לי פה מספרים.

אחלה דוגמה, באמת אחלה...

רק בעייה אחת קטנה:

ירושלים היא לא עיר חרדית!

דיי נמאס לי שאנשים שומעים שאני מירושלים וישר חושבים שאני דתי!

ותרגע ידידי עם הדברים שאני שומע ממך ומחבריך בעתיד לבוא שתגיד שאתה מירושלים כולם יבינו שאתה נשנש... כי כמו שהעולם שלך נראה הכל שחור ולבן.

אני מדבר על אוכלוסיה , הוא מדבר על עצמו! כולכם פה עובדים בשיטת "האוייב של אוייבי הוא בן ברית שלי" (נשמע גרוע בעברית) אבל אין מה לעשות זה נכון, מה שמשתף אתכם עם ההומואים זו השנאה לחרדים , שאגב ממש ממש לא כולם כמו שאתם טוענים , ההנפצות שאני שומע כאן זה דברים שמתאימים לפולין של אמצע המאה הקודמת . ויודעים מה זה כבר לא מזעזע אותי שכזה דבר קרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מתחשבים בזה שבאותה עיר דמיונית יש הרבה 'טכנופילים' בארון - כנראה אותו אחוז באוכלוסייה הכללית -, ושחוסר היכולת להכיר באספקט הזה של האנושיות בה לכסות על היצר שנמצא, מוחבא, גם אצלם (עובדה שרבנים מטרידים על ימין ועל שמאל), אז לכן הדוגמא הזאת לא עניינית.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקרי ההתעללות המינית בקרב האוכלוסיה חילונית גבוהים פי 5 ויותר משאר האוכלוסיה. אני אתן לך לנחש למה.

פי 5 בציבור החילוני ואוו לא ידעתי מאיפה הנתונים האלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיט, אולי אנחנו צריכים לעשות הפגנה נגד זיון דרך סדינים ולשבור חנויות של חרדים? מה זה הבולשיט הזה?! ומי לעזאזעל אמר את זה/הכריז על כך? למה לא עצרו אותו על איומים?

תודו בזה חברה', אנחנו מדינה דמוקרטית כמו שעמיר פרץ שוודי עם תואר בכלכלה. חוקים שונים לכולם, איש אינו שווה בפני בית המשפט ומערכת החוק. הפחד שלי הוא לא שחילונים יקבלו עונשים כבדים יותר - אלא שחרדים יתחמקו מעונש וימצאו בפשע ובתקיפה דרך לכפות על כל הציבור את דרכיהם החשוכות.

אה, רגע, הם עושים את זה כבר שנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרובוקטורים נגד פנאטים, באמת קשה לקחת צד בעימות הזה :-\

מה בדיוק פרובוקציה? שאחד המיעוטים היותר גדולים במדינה רוצה לצעוד עם כמה דגלים?

ו DA-FUNK אין לי שנאה לחרדים אני פשוט מאמין שזה אוכלוסיה שניסתה במשך שנים רק לסגור את עצמה כמה שיותר באיזורים שלהם ופתאום הם מנסים לפלוש לאיזורים שהם הגדירו בתור לא שלהם ולהכניס לשם את החוקים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק פרובוקציה? שאחד המיעוטים היותר גדולים במדינה רוצה לצעוד עם כמה דגלים?

ו DA-FUNK אין לי שנאה לחרדים אני פשוט מאמין שזה אוכלוסיה שניסתה במשך שנים רק לסגור את עצמה כמה שיותר באיזורים שלהם ופתאום הם מנסים לפלוש לאיזורים שהם הגדירו בתור לא שלהם ולהכניס לשם את החוקים שלהם.

פתאום? חרדים נכנסים לשכונות לא חרדיות ו"מחרדים" אותם כבר הרבה זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...