הדתיים בירושלים על מצעד הגאווה בעוד חודש: "נחסום כבישים בשבת ונשחית חנויות" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדתיים בירושלים על מצעד הגאווה בעוד חודש: "נחסום כבישים בשבת ונשחית חנויות"

אלימלך אגוז

Recommended Posts

כמובן שהם מדברים על כבישים בשכונות חילוניות וחנויות שפתוחות בשבת, חס וחלילה לא חנות "כשרה" של יהודי(התכוונתי לומר משהו אחר אבל נמנעתי כדי לא לחטוף באן) טוב.

http://news.walla.co.il/?w=/1/1113274

מבחינתי שידרסו כל מי שחוסם כבישים ושיכניסו לכלא לחודשיים כל מי שרק מנסה לשבור חלון ראווה של חנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם הם ממשיכים ככה אני אישית אלך לפזז בחוטיני ורוד מול החלונות של הדוסים האלו.

הם הגזימו, לגמרי

גם דאגו שתוואי המצעד לא יעבור במקומות הקדושים או בשכונות חרדיות, גם דאגו שזה יהיה מסודר ומכובד (לא כמו בת"א) והדוסים לא מרוצים.

צריך להוציא את ש"ס מהממשלה ולהפריד את הדת מהמדינה כבר. ו... אה, כן, להודיע חגיגית לדוסים שהם לא שליחים של אלוהים שיכולים לקבוע עובדות לכולם.

עריכה- תסתכלו:

http://news.walla.co.il/?w=//1113274

עד כדי כך החרדים האלו מעוותים שהם משווים פגיעה בגוף בנפש וברכוש (רצח, אונס, שוד) למצעד שפוגע להם באגו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל שנה זה חוזר, וכל שנה זה נמשך כמה חודשים לפני וכמה שבועות אחרי, זאת הסיבה שאתה מרגיש שזה כמעט כל הזמן על סדר היום. ומבחינתי להיות חרדי זה הרבה יותר גרוע מלהיות הומו, כי זה לפחות מבחירה. ואחת הסיבות שזה לא טוב להיות חרדי לדוגמה זה האטימות וחוסר הסובלנות שלהם כלפי כל אחד שאומרים להם לשנוא אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובואו נעלה עוד נקודה חשובה-

להיות הומו זה כל כך נורא ומחלל את הדת?

אז מה עם הרבנים שכל יום ורבע שומעים שאנסו ילדות בנות 8? לא קצת נוגד את היהדות?

ומה ששומעים בחדשות זה לא עשירית מהמקרים האלו אפילו, כי כולם אומרים שהרבי "יודע מה הוא עושה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד הפעם?!!!!

למה לא עושים מצעד סטרייטים?!!! אם אם חושבים שהם כמו כולם אז למה הם עושים מצעד שהם מבליטים את השוני שלהם מהשאר..למה לא בתל אביב? למה לא בראממאלה?? דווקא בירושלים....חבורת זבלות ההומואים האלה..הכל דווקא!!! נבלות!

אין לי בעיה עם הומואים יש לי בעיה עם זה שאנשים עושים דווקא כדי לפגוע באנשים אחרים...יש בירושלים מאות אלפי דתיים שזה כל כך פוגע בהם כל המצעדים האלה..אבל הם יעשו דווקא..ועל הדווקא הזה הלווואי שיקבלו מכות מהחרידים..פשוט זבלים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אידיוט.

ומי אמר שאין מצעד סטרייטים? על מצעד האהבה שמעת?

וירושלים היא קודם כל עיר, לפני שהיא מרכז דתי. מסלול מצעד הגאווה לא עובר בעיר העתיקה, בשכונות חרדיות, או במקומות חשובים. אם זה היה דווקא בשביל לפגוע בחרדים, היו עוברים ליד שכונות חרדיות בכוונה, אבל זה לא ככה.

-אפשר לדעת איך בדיוק המצעדים האלו פוגעים בדתיים? הדבר היחיד שזה פוגע בו זה האגו שלהם, והעובדה שלא נותנים להם להשליט את הטרור הדתי שלהם כמו שבא להם

תמשיך להקשיב להם, בסוף תחזור 400 שנה אחורה.

-אגב, שמת לב למה שהם רוצים לעשות? להשחית חנויות שעובדות בשבת, בלי שום קשר למצעד! למה בעלי עסקים צריכים לסבול בגלל האידיוטים האלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נגד הקיום שלו בירושלים. לא בגלל כפייה דתית או מעשה לא תקין ונכון. אמנם מצעד כזה הוא ממש לא פוליטיקלי קורקט, אבל זו זכותם המלאה, והם עושים הכל כדי לא לפגוע באוכלוסיות שעלולות להפגע מזה. אני נגד כי הדוסים האלה ירצחו מישהו, או שיפגעו בהם קשה. לדעתי זה פשוט לא שווה את הסיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אידיוט.

ומי אמר שאין מצעד סטרייטים? על מצעד האהבה שמעת?

וירושלים היא קודם כל עיר, לפני שהיא מרכז דתי. מסלול מצעד הגאווה לא עובר בעיר העתיקה, בשכונות חרדיות, או במקומות חשובים. אם זה היה דווקא בשביל לפגוע בחרדים, היו עוברים ליד שכונות חרדיות בכוונה, אבל זה לא ככה.

-אפשר לדעת איך בדיוק המצעדים האלו פוגעים בדתיים? הדבר היחיד שזה פוגע בו זה האגו שלהם, והעובדה שלא נותנים להם להשליט את הטרור הדתי שלהם כמו שבא להם

תמשיך להקשיב להם, בסוף תחזור 400 שנה אחורה.

-אגב, שמת לב למה שהם רוצים לעשות? להשחית חנויות שעובדות בשבת, בלי שום קשר למצעד! למה בעלי עסקים צריכים לסבול בגלל האידיוטים האלו?

למה הם לא מפגינים נגד הכדורגל בשבת שזה לא פחות גרוע מבחינתם?? כי זה לא בא נגדם או להפריע להם..

תבין פה יש מטרה אחת והיא ברורה בוא נלך נגד החרידים ועל הדרך נשים הייפ ופרסום..זה כל המטרה..אל תיהיה תמים ול תטעה אף אחד..יש מטרה אחת למצעדים וזה פרסום והייפ שלהם ומה יותר טוב מאשר פגיעה בדת שהיא תתן את ההייפ הכי גדול..אז להיות תמים ולהגיד שזה לא נגד החרידים זה בדיחה...

מצעד האהבה הוא לא בא להיות נגד ההומואים ולא בא להיות שונה מכלום..ולא זכור לי שעשו מצעד כזה בירושלים..רוצים כזה מצעד תעשו בתל אביב חיפה נתניה איפה שאתם רוצים..למה בירושלים??!!!! מספיק לשחק אותה תמימים..יש שם אלפי ערבים אלפי יהודיים דתיים שזה נגד הערכים שלהם..ירושלים תרצה או לא עיר קדושה. היא קודם קדושה ואז היא עיר..ומה לעשות הערכים של ירושלים הם קצת הפוכים מהערכים של ההומואים..וזה מה יש!

לא זכור לי שהחרדים התנגדו להומואים וקראו להשמיד אותם בפומבי או בכלל...

ההומואים עושים דווקא והם ישלמו על זה שיהיה לכם ברור..אם יהיה מצעד יהיו הרוגים שלא יהיה לכם ספק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרסום והייפ......?

סלח לי, אני לא רואה פה שלטים של הדוד סאם עם כובע בצבעי הקשת וכתובים צבעונית i want YOU to be gay

החרדים בהחלט הפגינו ועשו המון רעש בנושא הכדורגל בשבת, מאיפה ההמצאה שלא...?

ובחיפה/ת"א אין ערבים ודוסים?

חיפה היא העיר היחידה במדינה הזו שיש בה דו קיום אמיתי.

מאיפה הפיגור של "הערכים של ירושלים, הערכים שלה ההומואים"? מי שיש לו העדפה שונה הוא לא בנאדם? הוא חי לפי ערכים שונים?

"לא זכור לי שהחרדים התנגדו להומואים וקראו להשמיד אותם בפומבי"- אה, באמת?

לפני שנה הודבקו בירושלים ועוד כמה מקומות פוסטרים המציעים פרס של 10,000 שקל לכל מי שיהרוג את אחד המשתתפים במצעד. אני לא אומר שהפרס או משהו אמיתי, אבל זו קריאה לרצח.

תתעורר.

-ועדיין לא קיבלתי תגובה לעניין של להשחית חנויות שפתוחות בשבת, זה לא "קצת" נוגד את ערכי היהדות?

ומה עם לאנוס ילדות בנות 8? איפה כתוב בתורה שזו מצווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לאנוס?? מספיק עם השטויות אז 4-5 אנשים שמתיימרים להיות רבנים אנסו...אז כולם אונסים?? ואלה שאנסו תשאל כל רב שמכבד את עצמו הוא יגיד לך שאלה לא היו ולא יהיה לא רבנים, אנשים דתיים..אתה מה יקרה לרב הזה עכשיו?? הבן אדם יקבור את עצמו עמוק עמוק מתחת לאדמה..אם יראו אותו אנשים חרידיים ירצחו אותו..ולגבי חנויוץ לא ישחיטו שום דבר אל תדאג..

מתי החרדים עשו הפגנה נגד הכדורגל ב40 שנה האחרונות?

ושוב פעם ירושלים עיר דתייה בהגדרה שלה..

וזה הכל הייפ..תעשה מצעד בתל אביב ו 3/4 מדינה לא תדע שיש מצעד תעשה בירושלים וחצי עולם ידע שיש מצעד...אבל מה לעשות קל ללכת נגד אנשים דתיים הרי הם תמיד אנטי והזבל המצוי...לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהצד של החרדים

תשמחו לדעת שאין הרבה אנשים שילכו אחרי הרב שמואלי.

ומי שכן יילך -צריך לעצור אותו.

מהצד של ה"גאים".

מה כל כך דחוף לעשות זאת בירושליים??

תל אביב לא מספיקה?? המקום שהם רצו להכריז עליו בתור עיר הבירה שלהם??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...