הדתיים בירושלים על מצעד הגאווה בעוד חודש: "נחסום כבישים בשבת ונשחית חנויות" - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדתיים בירושלים על מצעד הגאווה בעוד חודש: "נחסום כבישים בשבת ונשחית חנויות"

אלימלך אגוז

Recommended Posts

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtPE.jhtml?

פיסקה 3 4% הומואים

itemNo=625981&contrassID=2&subContrassID=16&sbSubContrassID=0

זיכרון בע"פ.

והרבה מאד איכרים יכולים לחנך הרבה יותר טוב מהרבה מאד מהנדסים :bash:

דרך אגב, תראה את הסרט הר ברוקבק - אני בטוח שתהנה 8)

כן ראינו כבר מה שקרה ברוסיה והר ברוק סרט חרא לפי מה שהבנתי מחברים שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הנתונים לגבי ההומואים לגבי החרדים אני מסכים שהם בערך 8-9 אחוז[br]פורסם בתאריך: 3.06.2007 בשעה 17:11:10

אולי אם הינו משטר קמוניסטי באמת האיכר היה מחנך את המהנדסאבל אנחנו לא

אבל אני לא איכר ואתה לא מהנדס.

אתה סטודנט מושתן ואני עובד בחברת מחשבים גדולה :)

אני לא רוצה לחנך אותך, זה פשוט יוצא ככה.

מה אני צריך לתקן את הטעויות שההורים שלך עשו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtPE.jhtml?

פיסקה 3 4% הומואים

itemNo=625981&contrassID=2&subContrassID=16&sbSubContrassID=0כן ראינו כבר מה שקרה ברוסיה והר ברוק סרט חרא לפי מה שהבנתי מחברים שלי

מדובר בסקר אחד ולא אובייקטיבי, בוצע בארה"ב בלבד ולא בארץ(או לפחות בכל העולם) ולא כתוב דבר לגבי שאר אוכלוסיית הלהט"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני לא איכר ואתה לא מהנדס.

אתה סטודנט מושתן ואני עובד בחברת מחשבים גדולה :)

אני לא רוצה לחנך אותך, זה פשוט יוצא ככה.

מה אני צריך לתקן את הטעויות שההורים שלך עשו?

תקשיב זה שאתה שרת ומנקה שרותים ב"חברת מחשבים גדולה" לא מוסיף לך כבוד

מדובר בסקר אחד ולא אובייקטיבי, בוצע בארה"ב בלבד ולא בארץ(או לפחות בכל העולם) ולא כתוב דבר לגבי שאר אוכלוסיית הלהט"ב.

טוב אז תביא לי סקר אוביקטיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדוני שלא לציטוט,

לי קשה להבין איך אדם שמתהדר בטוהר מידות, אני מניח שאתה דתי מאמין על פי הלהט שבו אתה רוצה לשמור על עיר הקודש (גם אם למעשה אתה חוטא לעיר היפה כשאתה מעודד אלימות כנגד קבוצת מיעוט בה).

איך בדיוק אתה יכול לשים בחתימה שלך אנימציה של אדם אשר מוציא את איבר מינו ומשתין? גם אם זה על אחד מגדולי אויבי , זה עדיין בוטות רוח וציור אשר מאוד לא הגון וצנוע. איך אתה יכול להרשות לעצמך במקום כזה ציבורי לתת לציור של איבר מין להדר את כל אחת מההודעות שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדוני שלא לציטוט,

לי קשה להבין איך אדם שמתהדר בטוהר מידות, אני מניח שאתה דתי מאמין על פי הלהט שבו אתה רוצה לשמור על עיר הקודש (גם אם למעשה אתה חוטא לעיר היפה כשאתה מעודד אלימות כנגד קבוצת מיעוט בה).

איך בדיוק אתה יכול לשים בחתימה שלך אנימציה של אדם אשר מוציא את איבר מינו ומשתין? גם אם זה על אחד מגדולי אויבי , זה עדיין בוטות רוח וציור אשר מאוד לא הגון וצנוע. איך אתה יכול להרשות לעצמך במקום כזה ציבורי לתת לציור של איבר מין להדר את כל אחת מההודעות שלך?

אני לא דתי בכלל עובדה לכך אתה יכול לראות בזה שיש פה הודעות מאתמול(שבת) ושוב יש מקום שזה מתאים ויש מקום שזה לא מצעד הגאוה לא מתאים לירושילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני יכול לסבול בשקט את האנימציה הזאת של האדם שמשתין על פרצוף אצלך בחתימה בכל מקום כאן בפורום (תודה לאל, אתה מגיב לא מעט), אז החרדים יכולים לסבול כמה אנשים שהולכים בשכונות של החילוניים ומחזיקים דגל עם כל צבעי הקשת ביד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני יכול לסבול בשקט את האנימציה הזאת של האדם שמשתין על פרצוף אצלך בחתימה בכל מקום כאן בפורום (תודה לאל, אתה מגיב לא מעט), אז החרדים יכולים לסבול כמה אנשים שהולכים בשכונות של החילוניים ומחזיקים דגל עם כל צבעי הקשת ביד.

אולי כן אבל עובדתית זה מפריע להם מאוד אז למה לעשות דווקא למשל אתה רוצה שאני יוריד את האנימציה הזו?

אף אחד לא אמר לי עדין שזה מפריע לו אתה הראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה שתוריד את האנימציה. רק מנסה להראות לך שלפעמים חופש הדיבור דורש שיאפשרו לבצע גם דברים שעשויים להיות פרובוקטיבים (למשל אנימציה של אדם שמשתין למישהו על הראש).

ולכמה אנשים שהולכים ברחוב בשכונות לא חרדיות ומחזיקים דגל בצבעי הקשת קשה לקרוא פרובוקציה. אפילו אם זו קבוצה של הומואים והם הולכים בירושליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה שתוריד את האנימציה. רק מנסה להראות לך שלפעמים חופש הדיבור דורש שיאפשרו לבצע גם דברים שעשויים להיות פרובוקטיבים (למשל אנימציה של אדם שמשתין למישהו על הראש).

ולכמה אנשים שהולכים ברחוב בשכונות לא חרדיות ומחזיקים דגל בצבעי הקשת קשה לקרוא פרובוקציה. אפילו אם זו קבוצה של הומואים והם הולכים בירושליים.

תקשיב האנמציה ששמתי פה זה לא צורך פרובוקציה ואם משהוא היה מבקש ממני להוריד את האנימציה היתי מוריד

אבל אני מסכים שיש מצבים שחופש הביטוי דורש פרובוקציה ולפעמים נוצרת פרובוקציה בלי שמלכתחילה התכוונו אליה אבל המצב הנ"ל הוא לא כזה הם הרי יודעים שזה יצור פרובוקציה כל המטרה של המצעד הזה זה פרובוקציה ולכןאני מתנגד למצעד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב זה שאתה שרת ומנקה שרותים ב"חברת מחשבים גדולה" לא מוסיף לך כבוד

לא היה לך משהו יותר מקורי לרשום? :)

אוו...בדיחת הניקיון, הרגת אותי!

תקשיב האנמציה ששמתי פה זה לא צורך פרובוקציה ואם משהוא היה מבקש ממני להוריד את האנימציה היתי מוריד

אבל אני מסכים שיש מצבים שחופש הביטוי דורש פרובוקציה ולפעמים נוצרת פרובוקציה בלי שמלכתחילה התכוונו אליה אבל המצב הנ"ל הוא לא כזה הם הרי יודעים שזה יצור פרובוקציה כל המטרה של המצעד הזה זה פרובוקציה ולכןאני מתנגד למצעד

פרובוקציה למי?

להפגין למען שוויון זכויות לקבוצה מסויימת, לא צריכה לעורר פרובוקציה

אצל אנשים סובלניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לך משהו יותר מקורי לרשום? :)

אוו...בדיחת הניקיון, הרגת אותי!

זה קלאסי וזה עובד ושמח שנהנת

פרובוקציה למי?

להפגין למען שוויון זכויות לקבוצה מסויימת, לא צריכה לעורר פרובוקציה

אצל אנשים סובלניים.

אבל גם ככה יש להם שויון זכויות והם יכולים להפגין בכל הארץ חוץ מבמקום 1 ירושלים וזה שהם בוחרים לעשות דווקא זה פרבוקציה ועוד איך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל גם ככה יש להם שויון זכויות והם יכולים להפגין בכל הארץ חוץ מבמקום 1 ירושלים וזה שהם בוחרים לעשות דווקא זה פרבוקציה ועוד איך

תראה, בגלל שהומוסקסואל זה לא דבר ויזואלי שאתה יכול להפלות אותו,

שיוויון זכויות כמו שיש להם עכשיו פשוט לא עושה את העבודה.

כמו למשל שזוג ממין שונה(גבר ואישה) זכאים להנשא, אבל אנשים מאותו

מין לא יכולים, כאן חוסר השיוויון והאפלייה נכנסים לתוקף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...