הדתיים בירושלים על מצעד הגאווה בעוד חודש: "נחסום כבישים בשבת ונשחית חנויות" - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדתיים בירושלים על מצעד הגאווה בעוד חודש: "נחסום כבישים בשבת ונשחית חנויות"

אלימלך אגוז

Recommended Posts

נכון אבל למשל מרכז העיר זה אזור שאתה כמעט לא תראה שם דוסים הם פשוט מתרחקים משם כי זה אזור של "תועבה" אבל ברגע שיש מצעד גאווה הם יטענו שזה אזור קדוש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מתכוון גורמים לחרדה בקרב האזרחים התמימים? :)

מה תחשוב אתה הולך ברחוב פתאום אתה רואה שבט של פינגווינים עם דגלים צהובים צועקים המשיח חי וכול מיני כאלה? :smile1:

( מי שהיה בקניון הקריון במוצש בטח שם לב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משיח הנצרות הוא ארגנטינאי? :o :o :o

מסתבר....

יאו, כמה זמן יעבור עד שהם ישתלטו לגמרי ת'מדינה, פשוט צכים לקחת 3 בולדוזרים, להוריד את הכותל ואת כל סביבתו, רק אז תגימר המלחמה על הארץ....

גם כן, אנשים מתפללים לקיר... אני לא מאמין בה', מה שהחרדים עושים זה כופים על כולנו להיות חרדים....רק בגלל זה אני אלך למצעד הזה... להראות לחרדים המזדיינים האלה מי הם בעלי השליטה על העיר...

עוד דבר, ירושלים חרא עיר, אם ראשות העיריה תישאר בידי הדוסים ולפוליאנסקי, היא תיפול....

פשוט לא מוכן לכפייה דתית בסדר גודל כזה, שהם עושים חתונה באמצע בר-אילן וגרמים לי לאחר לבגרות במתמטיקה, אני מתלנון, לא הולך ומאיים עליהם ברצח...

זה ההבדל ביני לבינם, שהם כ"כ קיצונים, שלא יכולים להתעלם מכלום... קקות!

Aviko

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתאום? חרדים נכנסים לשכונות לא חרדיות ו"מחרדים" אותם כבר הרבה זמן

בדיוק כמו שערבים נכנסים לאזורים יהודים ו"מערבים"(מלשון ערבים לא מערב) אותם

ובדיוק כמו שחילונים נכנסים לאזורים של חרדים ומחלנים אותם

מה לעשות מדינה חופשית

מסתבר....

יאו, כמה זמן יעבור עד שהם ישתלטו לגמרי ת'מדינה, פשוט צכים לקחת 3 בולדוזרים, להוריד את הכותל ואת כל סביבתו, רק אז תגימר המלחמה על הארץ....

גם כן, אנשים מתפללים לקיר... אני לא מאמין בה', מה שהחרדים עושים זה כופים על כולנו להיות חרדים....רק בגלל זה אני אלך למצעד הזה... להראות לחרדים המזדיינים האלה מי הם בעלי השליטה על העיר...

עוד דבר, ירושלים חרא עיר, אם ראשות העיריה תישאר בידי הדוסים ולפוליאנסקי, היא תיפול....

פשוט לא מוכן לכפייה דתית בסדר גודל כזה, שהם עושים חתונה באמצע בר-אילן וגרמים לי לאחר לבגרות במתמטיקה, אני מתלנון, לא הולך ומאיים עליהם ברצח...

זה ההבדל ביני לבינם, שהם כ"כ קיצונים, שלא יכולים להתעלם מכלום... קקות!

Aviko

במה בדיוק כופים עליך להיות חרדי? וגם אם תפיל את הכותל או את המסגד שם זה רק יחריף את הבעיה אם תוריד תמסגד מובן למה זה יחריף תמצב ואם תוריד את הכותל זה יפגע להרבה אנשים בלגיטימציה של מדינת למשל אני "אפגע" מזה בדיוק כמו שנ"פגעתי" כשפינו יהודים בכח מגוש קטיף(אבל שוב אם יורידו את הכותל זה יהיה הרבה יותר חמור כי בעוד שעזה לא יצגה את יהודים הכותל הוא יצוג חד משמעי של היהודים)

ודבר אחרון הם לא מתפללים לקיר אלא לאלוהים

ההודעה שלך מראה על בורות מוחלטת ועל חשיבה ילדותית ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כמו שערבים נכנסים לאזורים יהודים ו"מערבים"(מלשון ערבים לא מערב) אותם

ובדיוק כמו שחילונים נכנסים לאזורים של חרדים ומחלנים אותם

מה לעשות מדינה חופשית

חילונים עושים בתי כנסת\חדרים (האלה של הלימוד) בתוך בתים כדי לחזק את החרדיות בשכונה לא שלהם? לא.

חרדים עושים את זה? כן.

חילונים זורקים אבנים על מכוניות בשבת בשכונות לא חרדיות? לא.

חרדים עושים את זה? כן.

חילונים משדלים אנשים לא להניח תפילין? לא.

חרדים משדלים להניח תפילין? כן.

חילונים פועלים נגד מצעדים ע"י שריפת צמיגים\פחים הריסת חנויות ושאר ירקות, כשהמצעד בכלל לא עובר לי השכונות שלהם? לא.

חרדים? כן, בדיוק על זה הדיון.

יצא לך לראות חילוני קופץ לתוך מצעד עם סכין ודוקר אנשים? לא.

חרדי? יצא ועוד איך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הם יזרקו אבנים על מכונית שעוברת ביום כיפור במקום קדוש בעיר העתיקה, זה לא מוסיף שום הצדקה למעשה שלהם. עם כל הכבוד דת לא נתמכת על ידי הרוב בממשלה שלנו, אז כל עוד אני לא עובר על שום חוק כזה או אחר אין לי סיבה להתחשב בחארות האלה והבודהא שלהם.

זה לא אמור להיות כבר ברור? כמה זמן אתם נותנים להעלמה טוטאלית של כל השטות הזאת שנקראת דת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חילונים עושים בתי כנסת\חדרים (האלה של הלימוד) בתוך בתים כדי לחזק את החרדיות בשכונה לא שלהם? לא.

חרדים עושים את זה? כן.

חילונים זורקים אבנים על מכוניות בשבת בשכונות לא חרדיות? לא.

חרדים עושים את זה? כן.

חילונים משדלים אנשים לא להניח תפילין? לא.

חרדים משדלים להניח תפילין? כן.

חילונים פועלים נגד מצעדים ע"י שריפת צמיגים\פחים הריסת חנויות ושאר ירקות, כשהמצעד בכלל לא עובר לי השכונות שלהם? לא.

חרדים? כן, בדיוק על זה הדיון.

יצא לך לראות חילוני קופץ לתוך מצעד עם סכין ודוקר אנשים? לא.

חרדי? יצא ועוד איך.

כל כך הרבה שטויות ה' ישמור חרדים לא בונים בתי כנסת במקומות שאין בהם חרדים ואם יש במקום חרדים אז זה זכותם בדיוק כמו שאתה היתה אומר בטח שאם יש מספיק אוכלי טריפה במקום זה ליגיטימי להקים חנות של חזירים (אפילו שזה מנוגד לחוק)

חילונים נוסעים בשבת בשכונות חרדיות ודתיות תוך זילזול מוחלט באחר ותוך אי יכולת להפנים שהאדם חי בסביבה שצריך להתחשב בה בנוסף לונדליזים שחילונים עושים במקומות של דתים ואולי בגלל הזלזול שיש היום לדת ולמסורת היהודית

את חילונים לא מכריחים אותך להניח תפילין אם אתה לא רוצה תגיד שכבר הנחת או שאתה לא רוצה בדיוק כמו שמחלקים סטיקרים בתחנה מרכזית לא מתאים לך על תיקח

וכן יצא לי לראות חילונים אני לא יודע אם ראית פעם הפגנת שמול במיוחד האלא שנגד הגדר אלימות מאוד(אפילו שהם אומרים שזה אלימות פאסיבית אבל זה ממש לא ככה)

ולגבי האחרון בנתים לא אבל עם הנוער שגדל לנו היום במערכת החינוך החילונית אני לא אתפלא אם בעוד איזה עשור זה יקרה

עריכה:גילוי נאות - אני לא דתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך הרבה שטויות ה' ישמור חרדים לא בונים בתי כנסת במקומות שאין בהם חרדים ואם יש במקום חרדים אז זה זכותם בדיוק כמו שאתה היתה אומר בטח שאם יש מספיק אוכלי טריפה במקום זה ליגיטימי להקים חנות של חזירים (אפילו שזה מנוגד לחוק)

חילונים נוסעים בשבת בשכונות חרדיות ודתיות תוך זילזול מוחלט באחר ותוך אי יכולת להפנים שהאדם חי בסביבה שצריך להתחשב בה בנוסף לונדליזים שחילונים עושים במקומות של דתים ואולי בגלל הזלזול שיש היום לדת ולמסורת היהודית

את חילונים לא מכריחים אותך להניח תפילין אם אתה לא רוצה תגיד שכבר הנחת או שאתה לא רוצה בדיוק כמו שמחלקים סטיקרים בתחנה מרכזית לא מתאים לך על תיקח

וכן יצא לי לראות חילונים אני לא יודע אם ראית פעם הפגנת שמול במיוחד האלא שנגד הגדר אלימות מאוד(אפילו שהם אומרים שזה אלימות פאסיבית אבל זה ממש לא ככה)

ולגבי האחרון בנתים לא אבל עם הנוער שגדל לנו היום במערכת החינוך החילונית אני לא אתפלא אם בעוד איזה עשור זה יקרה

עריכה:גילוי נאות - אני לא דתי

כמה שטויות? אולי כדאי שתבדוק לפני. הם דווקא כן, קפוץ רגע לאתר חופש, או שאולי האתר הזה תועבה וטמאה בישבילך? או שאסור לך להיכנס אליו כי הרבי אמר?

גם אם נוסעים, מותר לפגוע בהם? יופי, אולי נתחיל לזרוק רימונים לתוך בתי כנסת שמתפללים בהם?

פעילות כזאת זה החרדה (לעשות חרדי) של מקומות, חבל על מי שינסה לעשות פעילות נגד הנחת תפילין בשכונה חרדית, חי הוא לא יוצא משם.

ההפגנות של השמאל (לא שאני בעדו) הם כלום לעומת מה שחרדים\מתנחלים עושים.

ואם הנוער של החינוך החרדי אני לא אתפלא אם כבר היום יתחילו להרוג אנשים על אי שמירת כבוד המשפחה, או סתם כי הוא לא מסכים עם מה שהרבי אומר.

אה רגע, הם כבר עושים את זה.

אם ככה, אז תפתח את העיניים, יש עוד תקווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...