Starcraft 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 57 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 926
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איפה אפשר לראות Replays של משחקים טובים?

עשיתי חיפוש ביוטיוב וקיבלתי יותר מדי שטויות.

יש איזה ערוץ מומלץ?

הנה שלושה ממש טובים מהפחות ליותר

הוא די טוב רק שהשדרן מדבר יותר מידי וקצת דפוק, אבל די מומלץ על שאר הזבל שיש ביוטוב

HuskyStarcraft

alex a.k.a HD הוא שדרן טוב וממש מקצועי בדרך כלל מעלה משחקים של שחקנים מקצועים

HDstarcraft

DAY9 a.k.a Shawn יש לו תוכניות יומיות של בערך שעה והוא מסביר אסטרטגיות וצורות משחק שונות , אני לא מפספס אף שידור הוא פשוט הורג אותי מצחוק לפעמים, פשוט ארוץ חובה לכל שחקן SC

Starcraft 2 Commentary by Day9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי על הנוביות, שאלה קצת מצחיקה.. אני ראיתי כמה חברים יותר מבוגרים שלי משחקים בסטאר קרפט הראשון לפני הרבה זמן.. הם משחקים עם המקלדת וממש שולטים בהכל במהירות.. בזמן שאני די משתמש (רק) בעכבר.. איך אני יכול להתחיל להזיז קצת ענינים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי על הנוביות, שאלה קצת מצחיקה.. אני ראיתי כמה חברים יותר מבוגרים שלי משחקים בסטאר קרפט הראשון לפני הרבה זמן.. הם משחקים עם המקלדת וממש שולטים בהכל במהירות.. בזמן שאני די משתמש (רק) בעכבר.. איך אני יכול להתחיל להזיז קצת ענינים?

להתחיל לשחק הרבה כשהבטא יחזור :P

עם הזמן אתה כבר תידע לשלוט במקלדת + עכבר בו זמנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה שלושה ממש טובים מהפחות ליותר

הוא די טוב רק שהשדרן מדבר יותר מידי וקצת דפוק, אבל די מומלץ על שאר הזבל שיש ביוטוב

HuskyStarcraft

alex a.k.a HD הוא שדרן טוב וממש מקצועי בדרך כלל מעלה משחקים של שחקנים מקצועים

HDstarcraft

DAY9 a.k.a Shawn יש לו תוכניות יומיות של בערך שעה והוא מסביר אסטרטגיות וצורות משחק שונות , אני לא מפספס אף שידור הוא פשוט הורג אותי מצחוק לפעמים, פשוט ארוץ חובה לכל שחקן SC

Starcraft 2 Commentary by Day9

שפיץ אתה

תודה תודה :yelclap:

day9 הזה פשוט חולה רוח :lol: :lol: :lol:

כמה הוא מבלבל את השכל.... הורג אותי מצחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אין לך על מה להצטער, כל אחד הוא ברמת משחק קצת שונה ולכל אחד יש מה ללמוד במשחק

ומי שצוחק אליך בגלל שאתה שועל שאלה שנראת לו ברורה מאילו אז הוא לא שווה את הזמן שלך

תתחיל מקטן תלמד איך בונים עובדים ואיך בונים FOOD (פילונים ,סופלידיפו) עם המקלדת

אבל אם אתה רוצה באמת לשמועה עצות משחקן מקצועי הנה קישור לדברים בסיסים שיעלו את רמת המשחק שלך

זה רק החלק הראשון מתוך 10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פילונים? כמו דמבו? :silly:...

בכל מקרה אני לא בטוח עשיתם את הסקר המגניב הזה של הדומיניון באתר של SC 2? מגניב ביותר+אם תסתכלו באנלוקבלז למטה שמה יש גם סרטון שמתאר את ההיסטוריה של הטרנז..עכשיו נזכרתי למה אני מחכה כ"כ למשחק הזה. הכינו את הממחטות.

http://eu.starcraft2.com/dominion/[br]פורסם בתאריך: 4.07.2010 בשעה 23:24:38

ולמי שמשומה מתעצל לחפש את זה שם...האיכות פה לא משהו לדעתי מילא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום סיכוי שארקדיה יעשו לנו תרגילים.

א- מהניסיון שלנו איתם- הם אמינים וטובים.

ב- הם לא ירצו להרוס את המוניטין שלהם.

ג- הם לא ירצו לפגוע ביחסים עם הפורום, שהביאו להם כסף טוב (מהקניות הקבוצתיות ובכלל), ובקצב הזה גם ימשיכו כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...