Starcraft 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 56 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 926
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחח אני אתלונן שאתה מטריד אותי. :lol:

טוב אני לא הולך לקרוא 81 עמודים או כמה שזה לא יהיה.

ככה שאני לא יודע אם שמו או לא, שיהיה בכל מקרה.

ועוד משהו, תפסיק להציק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לשחק ב-1 בהחלט, גם בגלל שאפשר לשחק בו בחינם דרך ICCUP. תוריד את המשחק עם ההרחבה שלו - Brood War - תשיג CD-Key מגוגל או מאיפה שאתה מוריד ותוריד את הקליינט של ICCUP ותשחק שם. תריץ בגוגל ICCUP ותמצא את האתר. חוקי לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לשחק ב-1 בהחלט, גם בגלל שאפשר לשחק בו בחינם דרך ICCUP. תוריד את המשחק עם ההרחבה שלו - Brood War - תשיג CD-Key מגוגל או מאיפה שאתה מוריד ותוריד את הקליינט של ICCUP ותשחק שם. תריץ בגוגל ICCUP ותמצא את האתר.חוקי לחלוטין.

אה... לא?

השרתים של ICCUP חוקיים. אבל לשחק בהם עם עותק גנוב של SC1 זה עדיין לא חוקי. מה זה בדיוק ה-CDKEY שהוא אמור להוריד מגוגל? מתנה חינם מבליזארד?

ICCUP מספקים שרתים חינם, בדיוק כמו הבאטל נט 1.0 של בליזארד, הרי גם שם זה חינם - בשני המקרים צריך עותק חוקי של המשחק כדי לשחק. ההבדל הוא ש-ICCUP לא ממש בודקים אותך ובליזארד כן, ולכן ב-ICCUP אפשר לשחק בלי בעיה גם עם CDKEY גנוב/מזויף. אבל זה לא הופך את זה ליותר חוקי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שבליזארד היו מאפשרים לICCUP לפעול בצורה חוקית בידיעה שאנשים לא צריך CD Key מקורי כדי לשחק שם ונותנים לכל הליגה שלהם גושפנקא. מה גם שראיתי איפשהו באתר של ICCUP שאפשר להוריד את המשחק ולשחק דרכם ללא צורך במשחק המקורי אך הם ממליצים בחום כן לקנות אותו, או משהו כזה. לא שזה משנה, גם ככה אפשר למצוא את המשחק באיזה 20 שקל באינטרנט. אבל בשביל פחות מחודש אני הייתי כבר מוריד את המשחק ואת הקליינט של ICCUP ומשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...