Starcraft 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 53 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 926
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

4 השחקנים הידועים של - Team Liquid בתחרות מאוד מעניינת

LiquidTLO vs IdrA

WhiteRa vs oGssSKS

מאוד מומלץ לראות Team Liquid Altitude Invitational

משחק מעולה.

WhiteRa הוא השחקן האהוב עליי בקבוצה הזאת האמת.

מעבר לזה, TheLittleOne הוא שחקן מדהים וכל כך מקורי. שחקנים מהסוג הזה הם אלה שמפתחים טקטיקות שאח"כ אלפי שחקנים משתמשים בהן...[br]פורסם בתאריך: 3.06.2010 בשעה 20:59:43

דוגמה למקוריות של TheLittleOne:

הוא הראשון שעשה את זה בSC2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שעשה את מה? זה double bunker rush, משחק קצר בלי משהו מאוד מיוחד חוץ מהטרדה מוצלחת של TLO.

אל תשכח שמדובר במשחקי top players הראשונים שהיו...

הנה עוד דוגמה יותר חזקה למקוריות שלו:

והנה עוד אחת, אחד המשחקים האגדיים שהיו (4 חלקים):

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משחק "מהראשונים", זה משחק מהפאטצ'ים האחרונים (כלומר שוחק מתישהו בשבוע האחרון..)

בכל מקרה אני לא מתווכח על המקוריות של TLO, הוא אחד השחקנים האהובים גם עלי מן הסתם

פשוט הדוגמא הראשונה שהבאת לא מדגימה את החשיבה המקורית שלו -כי מדובר בהטרדת bunker rush ג'נרית למדי.

אחד המשחקים הטובים ביותר שאני זוכר שלו היה מול White-Ra במשחק מס' 2 בסיבוב האחרון של TLI#1,

מדובר במשחק הזה:

אגב, ה commentary של day9 על המשחק הזה הרבה יותר מקצועי וכיף לשמיעה מזה של husky-

(מתחיל באזור דקה 16, מדובר באותו משחק בדיוק פשוט day9 מקריין במקרה הזה)

משחק אדיר, אבל צריך לזכור ש(ספויילר)

[אם White-Ra לא היה טועה עם ה rally point בהתחלה - הוא היה מנצח גם את המשחק הזה ללא ספק]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משחק "מהראשונים", זה משחק מהפאטצ'ים האחרונים (כלומר שוחק מתישהו בשבוע האחרון..)

בכל מקרה אני לא מתווכח על המקוריות של TLO, הוא אחד השחקנים האהובים גם עלי מן הסתם

פשוט הדוגמא הראשונה שהבאת לא מדגימה את החשיבה המקורית שלו -כי מדובר בהטרדת bunker rush ג'נרית למדי.

אחד המשחקים הטובים ביותר שאני זוכר שלו היה מול White-Ra במשחק מס' 2 בסיבוב האחרון של TLI#1,

מדובר במשחק הזה:

אגב, ה commentary של day9 על המשחק הזה הרבה יותר מקצועי וכיף לשמיעה מזה של husky-

(מתחיל באזור דקה 16, מדובר באותו משחק בדיוק פשוט day9 מקריין במקרה הזה)

משחק אדיר, אבל צריך לזכור ש(ספויילר)

[אם White-Ra לא היה טועה עם ה rally point בהתחלה - הוא היה מנצח גם את המשחק הזה ללא ספק]

משחק מדהים! זה היה גאוני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים מאוד, אני הייתי רוצה שיהיה commentery של day9 ושל HD הם יכולים להיות צוות די מוצלח

אבל husky ו- HD הם גם צוות די טוב כי הסקי מאוד היפראקטיווי וHD די רגוע אז זה יוצא שילוב די טוב

אני רואה הרבה את הארוץ של HD ב livestream והם נוטים לקלל די הרבה והסקי עושה שם commentery בצורה די חלבית (לא שתה מספיק רד-בול)

טוב אני מבין שאני לא היחיד שרואה פה משחקים אז אני יתחיל להזרים לפה משחקים שאני חושב שהם מוצלחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא נהנתי לצפות במשחקים שאתם מעלים אני מתחיל קצת להבין את שגעון הקוריאנים...זה באמת סוג של ספורט(רק חסר כתוביות מגניבות בהתחלה) בכל מקרה בדומה למערכת היחסים של הישראלי הממוצע עם הכדורגל-ככה זה אני וסטרקרפט-יכול לראות את זה בלבד ולא לשחק-אבל מי יודע אולי הMATCHMAKING כזה טוב שהוא ישים אותי מול נובי העל הפעורים ביותר ואז אולי נתחיל גם להכנס למולטי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שזה נחשב למשחק הארד קור יש כ"כ הרבה נובים, זה כמעט מפתיע - וזה רק בבטא. כשזה ייצא אין לי ספק בכלל שיהיו ערמות של אנשים שאין להם מושג מה הם עושים.

אני לא חושב שמישהו צריך לדאוג, ולא משנה כמה הוא מגדיר עצמו 'קז'ואל.

מספיק לקרוא חצי עמוד של הסבר כללי איפשהו, וכבר אתה יכול לנצח חצי מהמשחקים בליגה הנמוכה בלי להתאמץ.

וגם בלי לקרוא כלום, תוך 4-5 משחקים כבר תהיה מספיק טוב כדי להנות בליגה הנמוכה ולהשתפר בכיף בכל משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, חוץ מההתפתחות המהירה של המשחק שממש שונה מהמציאות, יצא לי לראות פה ושם אלמנטים שמזכירים דברים מתוך הנסיך של מקיאבלי (שליט פורטונה ע"ג איזור מרוחק וצורות שונות להטלת סגר) ועוד כל מיני טקטיקות ושטויות שאמנם אני מכיר אבל במעט ששיחקתי במשחקי אסטרטגיה לא יצא לי להיתקל בהם או להשתמש בהם. ייקח לי לא מעט זמן להתחיל לעשות את הקישורים האלו בצורה כ"כ אינטואיטיבית. חוץ מזה שאני לא בטוח שאני יכול להתרכז בצורה יעילה בכ"כ הרבה גזרות בבת אחת (:

עד היום משחקי אסטרטגיה בשבילי היו בעיקר פאן ובסיסי. זה לא שסתם עשיתי דברים אבל גם לא התייחסתי אליהם בכזה עומק גם כשידעתי שהוא קיים.

פה אני רואה שאם אני רוצה להצליח במשחק הזה (ברמה כלשהי) אני חייב לשחק ברצינות וזו כבר לא בחירה (:

*מישהו יכול לשער עד כמה הסינגל יכול לשמש כהכנה בסיסית? או שאון ליין שונה לחלוטין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק מודאג מהאיך שמתנהלת ה ranking system

כמו שאני מבין אתה מחולק לתת קבוצות , מה שאומר שאפשר להגיעה לרמה שאתה מספר 1 בתת קבוצה שלך ברמה יהלום(הכי גבוהה)

ופשוט לא להתקדם משם לשום מקום.

אני רוצה שאם אני אהיה ממש טוב בסרברים של EURO אני רוצה לשחק נגד אנשים כמו TLO או White-Ra , Dimaga

שיטת הדירוג הזאת תוקעת אותך בשלב מסויים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בSC1 הרגשתי הבדל אדיר בין הסינגל למולטי...כלומר אין ספק שאתה יודע איך לבנות ומה עושה מה אבל בין זה לבין אסטרטגיות של ממש...ואולי הבעיה שלי שחברים שלי היו יותר מדי מנוסים...ופה המצב אפילו יותר גרוע כי אין לנו בסינגל את הזרג והפרוטוס (כלומר יש מיני קמפיין לפרוטוס נראה לי ושמעתי כמה הנפצות על הזרג אבל זה לא חלק מהסיפור כלומר זה בטח לא יהיה יותר מאיזה טוטוריאל כזה) נו שוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הערוץ החדש של Day9 ביוטיוב:

http://www.youtube.com/user/day9tv

הוא אמנם לא מעלה את הוידאו ב HD כמו HDStarcraft או HuskyStarcraft, אבל זה לא קריטי מאוד והוא קריין מצויין.

אחד מהקריינים היותר מוצלחים של SC/SC2, מאוד מומלץ!

ולמי שזה מעניין אותו, Husky התחיל לעשות סדרה של Tutorials על איך לשחק SC2 מאפס.

בינתיים יש רק 2 קטעים בסדרה הזו, הם ממש ממש בסיסיים ומיועדים למי שמעולם לא שיחק SC/SC2 או משחק RTS כלשהו בחיים.

(מי שכן שיחק - זה מאוד ישעמם אותו אז קחו את זה בחשבון)

אני מאמין שההמשך (בהנחה שהוא באמת ימשיך את הסדרה הזו) יהיה יותר רלוונטי למי שרוצה לשחק SC2 ברשת

(בצורה תחרותית או סתם בשביל הכיף)

אלה הקטעים הראשונים:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...