Starcraft 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 926
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וגם אני לא זוכר עוד משחק שהיו בו שלוש צבאות לפני SC

אני פאנבוי דיי גדול של בליזארד אבל המשפט הזה פשוט צורם לי ברמות, המשחק הראשון איי פעם בסגנון הזה היה עם שלושה צבאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקפוץ למסכנות שזה נראה משחק מיושן

בליזארד תמיד מחדשת את צורת המשחק בכל המשחקים החדשים שלה

למשל אני לא יודע עם הם הראשונים אבל ב W3 שהדבר הכי חשוב זה להשאיר את כל החילים שלך בחיים כדי לנצח ואת הגיבור

לאומת C&C שממש לא משנה אם נהרגים לך כמה חילים

וגם אני לא זוכר עוד משחק שהיו בו שלוש צבאות לפני SC

אני חושב שזה יהיה משחק חדש מכל הבחינה של צורת משחק ואסטרטגיה

אני דיברתי על WC למינייהם והSC הראשון של בליזארד... לא המשחק החדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מטיל ספק , למרות שאין סיכויי שזה יהיה ממש אכזבה-אפילו W3 שלא היה מדהים היה כיף.. ואפילו רק בשביל לראות את הסרטונים ולעבור על העלילה-שהיא כמעט תמיד מרתקת(העלילה בSC1 הייתה לדעתי הכי טובה לכל הזמנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרוצה מאוד מהיכולות של הקולוסוס, היחידה נותנת לפרוטוס כלי טוב להתמודד נגד כמויות מאסיביות של זרג, וזה בהחלט יאזן את הPvZ שהוא אולי המאצ'-אפ היחיד במשחק שלא מאוזן.

מה שכן, היחידה נראית מכוערת, וכל הקונספט שלה לא מתאים בכלל לפרוטוס, סוג של דרגון או ריבר מהיר עם אותה היכולת היה מתאים בהרבה לדעתי.

המשחק נראה מרשים, אבל ציפית ליותר מהמשך לסטרקרפט הראשון. לצערי, המפתח הראשי הוא בחורצ'יק שעבד על הרבה משחקים של ווסטווד, כך שנוכחות "יחידת על" לא צריכה להפתיע אף-אחד. עם-זאת, נראה שבליזארד שמים דגש עצום על התאמת המשחק לסצנה הקוריאנית המקצוענית, וזה יבטיח משחק שקרוב הרבה לסטרקרפט הראשון מאשר לכל כותרי הקומנד אנד קונקר למיניהם.

דווקא המאצ'-אפ של ה ZvP היה טוב מאוד.

המאצ'-אפ הבעייתי היה דווקא של ה ZvT שלא היה לזרג מענה מהיר נגד המרינס + הטנקים.

מעניין מה איזה יחידות הם הוסיפו לזרג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פאנבוי דיי גדול של בליזארד אבל המשפט הזה פשוט צורם לי ברמות, המשחק הראשון איי פעם בסגנון הזה היה עם שלושה צבאות...

אני מרגיש די דביל :kopfpatsch: כי כשכתבתי את השורות האלה חשבתי על DUNE אבל שחכתי שיש שלוש צבאות

כנראה שלא היתי במיתבי :alcoholic:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא המאצ'-אפ של ה ZvP היה טוב מאוד.

המאצ'-אפ הבעייתי היה דווקא של ה ZvT שלא היה לזרג מענה מהיר נגד המרינס + הטנקים.

מעניין מה איזה יחידות הם הוסיפו לזרג...

:nono:

LURKERS מענה מעולה בגלל שלא לוקח הרבה זמן לפתח אותם-קצת אחרי הטנקים מבחינת זמן, והם קטלניים בהנחה שטראנז לא הוציאו עדיין חללית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חללית או SCAN פשוט.

ועדיין, ה LURKERS היו מיועדים בעיקר להגנה.

עוד יותר קשה היה להתקיף TERRANS עם ZERG.

מה :s05:

מה יש לכם מהלרקרים? הם באמת לא עושים הרבה בהתקפה... הדבר הכי טוב בהם להגנה זה שאפשר לתקוע אותם במקומות שאי אפשר לבנות מגדלים...

הכי טובים זה הנחשים שמהם הלרקרים מתפתחים...

הם לא מתפגרים מהר כמו הזרגלינג (ולא צריך 5 קבוצות מהם כדי לעבור כמה בונקרים\ מגדלי שמירה...), והם מורידים יפה מאוד יחידוק אוויר וקרקע... 3~4 קבוצות שלהם עווד אף פעם לא איכזבו אותי (והם גם הרבה יותר זולים ומהירים מטנקים... מה גם שקבוצה שלהם מחסלת טנק בזמן שלוקח לטנק לירות פעם אחת בקושי...)

לגבי תקיפה של טארן- יש את הג'וקים המעופפים שיורים לטווח רחוק עם נזק גבוהה יחסית, והם מעולים בדילול הגנות (בונקרים, טנקים...)

ומה יש לכם עם החלילות מחקר\ SCAN? אישית אני בקושי משתמש בהם :P (בסקאן בכלל לא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG, הreaver היא יחידה מצויינת בעיקר בקומבו הידוע של shuttle+reaver. אבל זו יחידה איטית עם מהירות תקיפה איטית שלא יכולה לעשות יותר מדי נגד זרגלינגים.

המענה העיקרי שיש לפרוטוס נגד היחידות הפשוטות של הזרג הוא דווקא הHigh Templar (ובשלב יותר מאוחר אפשר לזרוק כמה arhcon לעסק) עם הPsi Storm שלו. עם-זאת, הקולוסוס מספק לפרוטוס יחידה עם יכולת תקיפה ממשית שלא תלויה בכסף/זמן ייצור או לחלופין בקסם/זמן טעינה, וזה משהו שיאזן את הPvZ שלמרות מה שציינו פה דווקא אינו קרב מאוזן מהסיבה הפשוטה שהZerg גמישים מאוד טכנולוגית, שבשילוב עם העובדה שרוב היחידות שלהם זולות יחסית מאפשר לשחקן מנוסה להתאים את עצמו היטב לצבא הProtosss שנבנה מולו, שמורכב מיחידות שמיוצרות ממבנים ספציפיים עם עלות גבוהה ובניין ספציפי שצריך לבנות.

בנוגע ל"סרטן המעופף" שהוא הGuardian, הייתי משתמש פשוט ביחידות האוויר של הProtoss נגדו, זוהי אמנם יחידה חזקה אבל באותה מידה אפשר להגיד שלZerg אין מענה ממש לArchon של הProtoss. בשני המקרים מדובר ביחידות מתקדמות ויקרות.

בנוגע לZvT, כפי שצויין, הlurkerים בשילוב עם hydralisk או אפילו zergling מספקים מענה הולם למתקפת siege tank+marine. עד שהTerran מספיק לחקור את יכולת הביצור ולבנות טנקים במידה שתספיק למתקפה מוחצת אתה אמור להיות כבר עם גדול מספיק ועם מושבה אחת (תלוי כמובן באיך שאתה משחק).

בסופו של דבר, נראה שדווקא הTerran שבימי המשחק המקורי נחשבו לגזע החלש מכולם הוא החזק ביותר בBW. שוב, יחסית, כי זה משחק מאוזן להפליא.

IG, הScience Vessel זו אולי היחידה השימושית ביותר של הTerran נגד זרג ופרוטוס (בקשר לפרוטוס בספק קל כי גם הגוסט שימושי להחריד), הפעימה האלקטרומגנטית מבטלת את המגינים של הפרוטוס (מה שיכול להוריד להם את ה"HP" בשליש או אף חצי מהכמות) ויכולת הזיהום מצויינת נגד היחידות השונות של הזרג.

הבהרה: מה שאני אומר פה מתבסס על לא יותר מדי שעות משחק ברשת ויותר על הכרה של המשחק והיחידות השונות, אז יתכנו טעויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG, הreaver היא יחידה מצויינת בעיקר בקומבו הידוע של shuttle+reaver. אבל זו יחידה איטית עם מהירות תקיפה איטית שלא יכולה לעשות יותר מדי נגד זרגלינגים.

צודק, שילוב מעולה אם אתה יודע לשחק איתם.

אתה יכול להוריד שני REAVERS ליד האוספי מינרלים ותוך 3-5 שניות כולם מחוסלים.

בנוגע לZvT, כפי שצויין, הlurkerים בשילוב עם hydralisk או אפילו zergling מספקים מענה הולם למתקפת siege tank+marine. עד שהTerran מספיק לחקור את יכולת הביצור ולבנות טנקים במידה שתספיק למתקפה מוחצת אתה אמור להיות כבר עם גדול מספיק ועם מושבה אחת (תלוי כמובן באיך שאתה משחק).

לרוב כמות בינונית של מרינס עם כמה טנקים מחסלים גם זרגלינג וגם הידרות.

יש כאלה שאומרים שה TERRANS היו הכי חזקים, אבל מצד שני היה הכי קשה לשחק איתם (ברמה גבוה).

אני חושב שהמשחק היה מאוזן מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הריבר יכול לשחרר 2 פצצות עד שקבוצה של זרגלינגים מחסלת אותו, אבל בשתי הפצצות האלה יש לו סיכוי מעולה לחסל אותם... 2 כאלה מחסלים 20+ זרגלינגים בלי בעיות...

ואתה משווה מהירות תקיפה של ריבר לדארק טמפלאר? ::)

להתעסק כל הזמן עם הכפתורים של הברק... בעע... אי אפשר לנהל התקפה נורמאלית ככה :P

לגבי הגמישות של הזארג- צודק, אבל עדיין, רוב ביחידות של הפרוטוס הם all around ואפשר להסתדר איתם ברוב המצבים...

לגבי הארצ'ון והגארדיאן- נכון, אבל הגרדיאן הרבה יותר יעיל יחסית ליחידות של הזארג מאשר הארצ'ון יחיסת ליחידות של הפרוטוס

לגבי הטארן- אני כמעט תמיד מסתדר בהתקפה של 6~8 טנקים+ כמה (דרגונים?!) עם התקדמות איטית... והטווח של הטנקים יותר גדול מזה של הלארקרים (מה גם שמכה של 4 טנקים בו זמנית משאירה מהלארקר שלולית :smile1:)

הטארן ממש לא חלשים, גם במשחק המקורי... יש להם פאק בהגנה שהמבנים נשרפים גם אם לא מחסלים אותם לגמרי, וקצב האש של רוב היחידות הטובות איטי, אבל בהתקפה הם הכי טובים בגלל הכוח אש והטווח של הטנקים... וגם היכולת המיוחדת של הבאטלקרוזרים להוריד איזה 250 (או אפילו יותר... לא זוכר) נזק במכה, מטווח ענק עוזרת די הרבה

והקולוסאוס, ממה שהבנתי, לא עושה נזק הקפי אלא פוגע ביחידה אחת בכל זמן, עם קצב אש מהיר יחסית... ובטח הוא יהייה יקר בטרוף... עדין לא משתווה לטנק (מהמעט שידוע לי עד עכשו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתעסק כל הזמן עם הכפתורים של הברק... בעע... אי אפשר לנהל התקפה נורמאלית ככה :P

בעקרון זה באמת לא דבר הכי נוח,

אבל זה הנשק הכי יעיל שיש לפרוטוס נגד הזרג, ואם לומדים את הקיצורים זה נהייה יותר פשוט.

מה הערכה שלכם לגבי תאריך היציאה של המשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...