Starcraft 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

The August dated issue of PC Gamer magazine (due out in late June-early July) will be the magazine's exclusive Starcraft II cover issue. According to the latest PC Gamer Podcast, the editorial team actually went to several days before the RTS's official reveal in Korea last weekend and saw the game being played by the dev team (not just watching gameplay footage). The August issue will also have an exclusive gameplay footage trailer (not the same trailer that was released by Blizzard) as well as info on units and other features that has not yet been revealed. By the way, the Gamer web site has revealed the Starcraft II cover as well as the July covers for the magazine

pcgamersc2oo8.jpg

אגב, אם מישהו מוצא תמונה גדולה של העטיפה שיפרסם אותה בבקשה.

שימו לב שהם כיסו חלק מהטקסט למטה (צבע כתום) - מעניין מה הם לא רוצים שנדע?

יש שמועה שאומרת שכתוב שם "What happened to Diablo3" שזה מתאים מבחינת התזמון ישר לblizzcon

אבל זה נראה לי קצת hopeful wishing

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 926
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המשחק עוד לא יצא בעולם, הוא רק הוכרז, כשהוא ייצא הוא יגיע גם לישראל באותו הזמן (ככה הם אומרים)

ואף אחד לא יודע מתי הוא ייצא, אולי עוד חצי שנה, אולי שנה, אולי 3 שנים.

ההערכה של רוב האנשים היא קצת פחות משנה

תקרא את הדיון מההתחלה, נראה שלא קראת ורק הגבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, למי שרוצה, המשחק המקורי + ההרחבה נמכרים ב 49 ש"ח בסה"כ, בהרבה חנויות, אני קניתי הרגע בפריק (אונליין)

(אני פשוט נורא רוצה לשחק בקמפיין כולל הסרטים, מהתחלה עד הסוף כולל ההרחבה, לרענן את הזכרון של העלילה)

הגיע ביום שישי...

רק עכשיו התקנתי, וזה מוריד את העדכונים (הם לא שוקלים הרבה, אבל יורדים לאט להחריד)

זאת הולכת להיות הפעם הראשונה שאני משחק SC בבאטלנט, או בכלל מול אנשים

כמה שאני מת על RTSים, דווקא ב SC1 בקושי יצא לי לשחק מול אנשים, יותר שיחקתי מול מחשב

(בניגוד ל C&C על כל הנגזרות, שם שיחקתי אינספור משחקי אונליין)

th_starcrafthere.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ יענו אתה אומר שה16+ נועד להגביל את כמות השחקנים ולמנוע פאדיחות שילדים בני 11 לא יפתחו תתחת לאנשים מבוגרים תוך 2 דקות משחק? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rikus זה ציטוט שלי ? לא הבנתי... אני לא זוכר שכתבתי פעם משהו כזה..

לא, זה היה ברדק בתוכנה..עניתי לך בהקשר אחר, זה כבר כל כך לא משנה...רק רציתי להגיד שהיום זה כמעט בלתי אפשרי לנצח במולטי ...השחקנים היום כאלה מפלצתיים שזה די קשה, או שאולי הזדקנתי וזה לא כזה מעניין אותי להיות משומן ואלוף כמו לפני 10 שנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...