Starcraft 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 926
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי הסירטונים אפשר להעריך שהמשחק נימצא בשלבים מאוד מאוחרים.

עכשיו הם בעצם עושים את השינויים של הרגע האחרון מבחינת יחידות מבנים וכו'... ועוד מעט יעברו ליישום העלילה (שמן הסתם כבר כתובה).

לפי הסרטונים אי אפשר לדעת כלום:

1. יחידות - הם אומרים שכלום לא סופי, והם לא הראו כמעט כלום מהזרג מה שקצת חשוד.

2. עלילה - לא קיימת בכלל בהדגמה הזאת.

3. - ראה סעיף 2.

4. מנוע גראפי - הם אומרים שהם לא סגורים על איזה זה ישתמש אז רוב הסיכויים שהוא ממש לא סופי.

אפשר לדעת לפי מה הגעת בדיוק למסקנה שהמשחק כמעט גמור? מה שראית בסרטון זה הדבר הראשון שאפשר להראות לציבור לפני שבכלל אפשרי לשחק במשחק אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, יש להם יחידות, נכון?

מה שאני אומר זה בדיוק מה שאתה אומר.

זה לא סגור!

ולכן, זה השינויים של הרגע האחרון.

לא ניראה לי שמעכשיו הם ימציאו יחידות חדשות.

הם או ישנו יחידות שהם עשו, או שימחקו חלק בגלל חוסר איזון.

עלילה לא קיימת במשחק, אבל היא כתובה!

הם כתבו אותה, ובגדול הם יודעים מה הם רוצים לעשות.

כמובן שגם זה לא סגור!

מה הקשר בין סעיף 2 לסעיף 3?

ה- שאני ראיתי בקרבות היו מושלמים.

אני בספק אם אדם יכול לנהל קרב שלם כזה.

אולי אתה מדבר בכללי לניהול הצבא וזה נכון, אבל לכל יחידה יש מספיק להלחם בכוחות עצמה (זרוק אותה בשטח והיא תתחיל להילחם מבלי שתגיד לה מה לעשות).

לגבי מנוע גראפי, לפי דעתי הם אמרו את זה בכלליות - כל עוד לא שיחררת את המשחק אפשר לשנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר ???

בדמו הייה שלב מתוכנן לגמרי עם יחידות שאו בצורה מתוכננת (ע"י המפתחים) נעו ועשו פעולות מסויימות, או סתם תקפו את היחידות שהשחקן הביא אליהן... שום . פשוט תכונות בסיסיות של היחידות (לתקוף כל אוייב שמתקרב אליהם...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, יש להם יחידות, נכון?

מה שאני אומר זה בדיוק מה שאתה אומר.

זה לא סגור!

ולכן, זה השינויים של הרגע האחרון.

לא ניראה לי שמעכשיו הם ימציאו יחידות חדשות.

הם או ישנו יחידות שהם עשו, או שימחקו חלק בגלל חוסר איזון.

עלילה לא קיימת במשחק, אבל היא כתובה!

הם כתבו אותה, ובגדול הם יודעים מה הם רוצים לעשות.

כמובן שגם זה לא סגור!

מה הקשר בין סעיף 2 לסעיף 3?

ה- שאני ראיתי בקרבות היו מושלמים.

אני בספק אם אדם יכול לנהל קרב שלם כזה.

אולי אתה מדבר בכללי לניהול הצבא וזה נכון, אבל לכל יחידה יש מספיק להלחם בכוחות עצמה (זרוק אותה בשטח והיא תתחיל להילחם מבלי שתגיד לה מה לעשות).

נכון שלא ראית את הסרטון gameplay באתר של המשחק?

הם אומרים במפורש שהם כל הזמן מכניסים ומוציאים יחידות חדשות וישנות ומשחקים עם הכוחות שלהן בנסיון למצוא את השילוב המתאים.

איך אתה יודע שהעלילה קיימת? ואם היא לא סופית אז איך זה אומר שהמשחק קרוב? :s07:

הAI שאתה ראית היה SCRIPT ולא יותר.

אני יכול לעשות לך כזה דבר עם הAI של SC1 בשעה.

ליחידות יש להילחם בכוחות עצמן? ללכת? זה לא נקרא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמת... אלא אם אתה מדבר על עידכון ברמה של ברוד וור לSC, רוב העדכונים שלהם זה איזונים "עדינים" בין יחידות... לא משהו קריטי, בד"כ... באגים רציניים אין להם.

*זזתי לשחק (שוב) בSC... אחזור מאוחר יותר :)

איזה איזונים עדינים, לSC היה לפחות איזה 3 עדכונים ללא קשר לBW ששינו את האיזונים בצורה דיי מחרידה, לWC3 היה הרבה יותר...

לדיאבלו ברשת כל כמה חודשים שינו את הקלאסים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שקראתי בלוגים של העידכונים לWC3 בזמנו, הם היו משנים בעיקר עלויות וזמני ייצור של יחידות, בד"כ בשביל 3 הצבאות, מה שהייה משאיר את האיזון ורק משפר את קצב המשחק (אולי גם את הטקטיקה בקצת- במקרה שיחידה יקרה הייה הופכת ליותר משתלמת...), אבל זה עדיין לא היו שינויים משמעותיים כמו שינוי של הAI או משהו כזה...

דיאבלו לא שיחקתי (או אהבתי משום מה :P)

נכון שלא ראית את הסרטון gameplay באתר של המשחק?

הם אומרים במפורש שהם כל הזמן מכניסים ומוציאים יחידות חדשות וישנות ומשחקים עם הכוחות שלהן בנסיון למצוא את השילוב המתאים.

איך אתה יודע שהעלילה קיימת? ואם היא לא סופית אז איך זה אומר שהמשחק קרוב? :s07:

הAI שאתה ראית היה SCRIPT ולא יותר.

אני יכול לעשות לך כזה דבר עם הAI של SC1 בשעה.

ליחידות יש להילחם בכוחות עצמן? ללכת? זה לא נקרא .

נראה לי שאחרי שכתבת שזה אותם סירטונים כמו באתר שפרסמו בהתחלה אף אחד לא ראה את הסרטון הזה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק ראיתי סרטון שצולם מתי שבליזארד הציגו את הדמו הזה(הדמו עם הפרוטוס, מה שכולכם ראיתם... שזה נראה כמעט גמור אבל זה בעצם ממש לא :P) ופאק... הקוריאנים האלה דפוקים בראש... ברגע שהם רואים יחידה חדשה או יכולת חדשה או משהו כזה הם כולם עושים ביחד: "ווווווווווווווווווואווווווווווווו!!!!" כאילו אנג'לינה ג'ולי מתחילה "לשחק" איתם... זה כזה הזוי... אני התפקעתי מצחוק... רואים את הזלוט רץ טיפ'לה מהר יותר ברגע שהוא מתקרב ליחידות אויב(הCharge) כולם "וווווווווווווווואווווווווווווווווווווווווווווווו!!!!"... חחחחחחחחחחח :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאחרי שכתבת שזה אותם סירטונים כמו באתר שפרסמו בהתחלה אף אחד לא ראה את הסרטון הזה ::)

זה אותו סרטון, אבל (כמו שאמרתי) הוא מכיל פס קול של נציג של החברה שמסביר מה רואים על המסך וכדומה.

הקוריאנים האלה דפוקים בראש... ברגע שהם רואים יחידה חדשה או יכולת חדשה או משהו כזה הם כולם עושים ביחד: "ווווווווווווווווווואווווווווווווו!!!!" כאילו אנג'לינה ג'ולי מתחילה "לשחק" איתם... זה כזה הזוי... אני התפקעתי מצחוק... רואים את הזלוט רץ טיפ'לה מהר יותר ברגע שהוא מתקרב ליחידות אויב(הCharge) כולם "וווווווווווווווואווווווווווווווווווווווווווווווו!!!!"... חחחחחחחחחחח :lol:

הכי הרגו אותו המחיאות כפיים כשנפלו הטילים הגרעיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק ראיתי סרטון שצולם מתי שבליזארד הציגו את הדמו הזה(הדמו עם הפרוטוס, מה שכולכם ראיתם... שזה נראה כמעט גמור אבל זה בעצם ממש לא :P) ופאק... הקוריאנים האלה דפוקים בראש... ברגע שהם רואים יחידה חדשה או יכולת חדשה או משהו כזה הם כולם עושים ביחד: "ווווווווווווווווווואווווווווווווו!!!!" כאילו אנג'לינה ג'ולי מתחילה "לשחק" איתם... זה כזה הזוי... אני התפקעתי מצחוק... רואים את הזלוט רץ טיפ'לה מהר יותר ברגע שהוא מתקרב ליחידות אויב(הCharge) כולם "וווווווווווווווואווווווווווווווווווווווווווווווו!!!!"... חחחחחחחחחחח :lol:

:pissed:

היא לא כזו יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לינק לסרטון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::)

בלינק הראשון זה נקרא Gameplay Demo Part 1 - יש 4 חלקים.

בלינק השני זה אותו סרטון אבל באיכות הרבה יותר טובה ובלי ההקלטה של הקהל - במקום זה יש פס קול של אחד מהפתחים שמדבר תוך כדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטח מתוזמן כמו בתוכניות אירוח שמכריחים את הקהל לצהול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...