Starcraft 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

בעקרון זה באמת לא דבר הכי נוח,

אבל זה הנשק הכי יעיל שיש לפרוטוס נגד הזרג, ואם לומדים את הקיצורים זה נהייה יותר פשוט.

מה הערכה שלכם לגבי תאריך היציאה של המשחק?

כשהאמריקים מבזבזים בשבוע סכום כסף ששווה לתקציב של המדינה שלנו בשנה

:biggringift: חג מולד שמח לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 926
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה אתם כל כך בטחים שזה יצא כ"כ מהר?

בליזארד אפילו הודיעו שהם לא בטוחים אם זה יתמוך ב 10 או 9 זאת אומרת שהם מתכננים שיהיה להם עוד זמן לעשות את ההחלטה הזאת, חוץ מזה בסרטון הם אומרים is final וגם הסינגל פלאייר כנראה בכלל עוד לא בתהליכים אפילו וזה החלק שלוקח יותר זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום, הסינגל פלאייר לא לוקח זמן כמו פיתוח עורך מפות ומנוע הגראפי.

הם כתבו שיהיה אפשרות לשחק ב-DX10, וכמובן גם ב-9.

The game will be compatible with 10, and we're still considering whether there will be exclusive 10 graphic effects, but the graphics engine will also be very scalable to ensure that a wide range of different systems will be capable of running StarCraft II. The new engine is also capable of rendering very large units, as well as large numbers of units on screen together. Havok physics have been integrated into the engine for added realism as well.

לפי הסירטונים אפשר להעריך שהמשחק נימצא בשלבים מאוד מאוחרים.

עכשיו הם בעצם עושים את השינויים של הרגע האחרון מבחינת יחידות מבנים וכו'... ועוד מעט יעברו ליישום העלילה (שמן הסתם כבר כתובה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

על מה אתה מדבר?

הם אומרים שהמשחק תואם לDX10 אבל הם לא יודעים אם הם ינצלו את היכולת הזו ובאמת יכניסו אפקטים שמנצלים את היכולות של DX10.

והמשחק נכנס כעת לגרסת האלפא הראשונית שלו = המשחק לא יוצא השנה.

לעזאזל אנשים - תקראו את הכתבות ותראו את הראיון עם המפתח הראשי לפני שאתם מכריזים על שטויות.

הם עוד לא החליטו על העלילה באופן סופי.

הם עוד לא קרובים לסיים את בדיקות היציבות.

הם רק התחילו לאזן את המשחק.

הם לא התחילו לפתח את המשחק לשחק יחיד.

הם כנראה ישנו את הטקסטורות של היחידות והמבנים.

לפתח מנוע זה החלק הקצר יותר במשחק כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב האנשים מעריכים שהמשחק מפותח כבר משנת 2003 (לא יודע אם זה הצהרה רשמית), כלומר 4 שנים הם כבר עובדים על זה.

לפי מה שאתה אומר, הם עד עכשיו עשו את החלק הקל.

אם את החלק הקל הם עשו ב-4 שנים, מעניין מה יהיה בחלק הקשה... המשחק יצא ב-2012. :kopfpatsch:

אני לא אמרתי שהוא עוד חודש על המדפים, אבל אפשר לצפות שאם לא יהיו תקלות הם ישחררו בינואר 2008.

כמובן שבליזארד הם לא UBSoft או EA, והם ישחררו את המשחק רק, ואך ורק כאשר הוא יהיה מוכן ב-100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב האנשים מעריכים שהמשחק מפותח כבר משנת 2003 (לא יודע אם זה הצהרה רשמית), כלומר 4 שנים הם כבר עובדים על זה.

לפי מה שאתה אומר, הם עד עכשיו עשו את החלק הקל.

אם את החלק הקל הם עשו ב-4 שנים, מעניין מה יהיה בחלק הקשה... המשחק יצא ב-2012. :kopfpatsch:

אני לא אמרתי שהוא עוד חודש על המדפים, אבל אפשר לצפות שאם לא יהיו תקלות הם ישחררו בינואר 2008.

כמובן שבליזארד הם לא UBSoft או EA, והם ישחררו את המשחק רק, ואך ורק כאשר הוא יהיה מוכן ב-100%.

:lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי, חוץ מWOW, מתי הם שיחרורו משחק לא יציב\ עם באגים בסגנון של להיכנס חצי מטר לתוך קיר ומשם להרוג אוייבים? ::)

לWOW אין בעיות של יציבות, יש לו המון בעיות אחרות כמו לכל משחק של בליזארד, כל משחק שלהם מתשנה מקצה לקצה אחרי כל עדכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמת... אלא אם אתה מדבר על עידכון ברמה של ברוד וור לSC, רוב העדכונים שלהם זה איזונים "עדינים" בין יחידות... לא משהו קריטי, בד"כ... באגים רציניים אין להם.

*זזתי לשחק (שוב) בSC... אחזור מאוחר יותר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל משחק שלהם?

לא צריך להסחף...

במשחקים שאני שיחקתי (הכל חוץ מ-WoW), העידכונים לא שינו הרבה.

לרוב זה בעית בטיחות או יציבות.

ואני לא דיברתי על בעיות מסוג זה, אלא דיברתי על הציפיות ואופציות.

לבליזארד איכפת מהמשחק עצמו, וזה חייב להיות כך.

היא לא מפתחת שמוציאה 20 משחקים בשנה, שחצי מהם בכלל לא ידועים.

ולכן היא משתדלת להוציא משחקים בשלים ומדהימים, אשר עונים על כל הציפיות.

(לדוגמא בהירוס 5 הייתה עצומה להשאיר את המשחק בפיתוח עוד כמה חודשים בגלל שהוא לא היה מוכן, אני לא זוכר מה ניסגר אז אבל זה רק מראה שמפתחות אחרות לא דואגות למשחק בשל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס אפילו אני לא מאמין במה שאמרתי

גם אם בליזארד יוציאו את המשחק ביום הכי גרוע מבחינת עיתוי (כמו בחירות לנישיאות+התקפה של אל קיידא)

הם עדיין יגרפו כמה מליארדים בשבוע הראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמת... אלא אם אתה מדבר על עידכון ברמה של ברוד וור לSC, רוב העדכונים שלהם זה איזונים "עדינים" בין יחידות... לא משהו קריטי, בד"כ... באגים רציניים אין להם.

*זזתי לשחק (שוב) בSC... אחזור מאוחר יותר :)

דווקא היה עדכון אחד ב 2 פעם שביטל קומבינציה טובה של שני סקילים (guided arrow וחדירת חצים דרך המטרה) והדמות שלי נהרסה פחות או יותר בגלל זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...