למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה - עמוד 22 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה

Kidney_stonE

Recommended Posts

• תגובות 586
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו תודה שב 012 הם "רק" מגבילים

בברק הם חסמו לגמרי את הפורטים ואי אפשר היה לעשות כלום!

איך הם מגבילים? הרי אני יכול לבחור איזה פורט שאני רוצה לאימיול... לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר בברק והוא אמר שהוא מוריד בלי בעיות מהטורנט, תשנו פורטים ותשתמשו בהצפנה במיוטורנט

יש הרבה אנשים כאלה, אבל כנראה לא קראת את כל הת'רדים בנושא (קישורים מהפוסט הראשון בדיון הזה) ואת הדיון הנוכחי מתחילתו

זה לא ל 100% מהמשתמשים ולא ב 100% מהזמן. כל 3 עמודים מגיע לכאן מישהו ואומר "אני בברק ולי זה לא קורה"

ושלא לדבר על התגובות של חלק מהטמבלים ב YNET.

בקיצור,

הצפנה לא עוזרת

שינוי פורט לא עוזר

למי שלא מבין איך זה עובד עדיין - סוגרים תעבורה (ממש לא משנה אם היא מוצפנת או באיזה פורט היא עוברת) - לכתובת IP של הטראקר.

מדובר בחסימה לחלק משתנה של המשתמשים, גם תורו של החבר שלך יגיע, אני אמנם מקווה שלא, אבל מאמין שכן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, טעות שלי :-[

אמ, אם אפשר שאלה על המבצע של 014, אני מתכנן לעבור ל5 מגה, אני יודע שמבלים חודשיים או 4 בחינם, כמה זמן ההתחיבות אצלם? והם היא כוללת את החודשים בחינם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה זה .... הרבה :-X

ואם כך, אפשר נגיד לקחת חבילה שמקבלים בה 4 חודשים חינם ואחרי שבוע-2 לעבור ל5 מגה ועדיין לקבל את ה4 חודשים בחינם?

וכן, אני יודע שיהיה עדיף לשאול את המוקדנים שם אבל כבר מאוחר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקראת המעבר ההמוני ל 014, יש לי חשש שגם הם "ילכדו" אותנו ברשת שלהם, וגם הם יחסמו את השיתוף.

אני בתור אזרח הגיוני, מוכן לשלם קצת יותר כדי לקבל את רוחב הפס שאני רוצה (זה קצת יותר מ 2 ג'יגה ליום, יותרכמו 15-25),

או כל יחס תרבותי אחר. אם יש להם בעיה איתנו, אז שיפתחו את הפה, וידברו.

למה החסימות החשאיות האלה|?

מצדי שיפתחו בדיון פתוח על הקשיים שיש להם לתת לכולם שרות עבור כספם, שיגידו שאין להם כסף או רצון להרחיב את הקווים, ויצרו הבנה ולא כעס ועצבים. אני משלם עבור ה 2 מגה שלי ואני לא מקבל אותם כי אני משתמש בניוז גרופס? איפה זה כתוב בחוזה?

לשקר לנו בפרצוף ולמרוח אותנו עם "אנחנו עובדים על התקלה" אחרי שהם בכלל לא מודים בתקלה....

כל העסק &^%$#@.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בארץ יודעים לעשות כסף רק בלשקר לאנשים

הערך של הכבוד ללקוח כבר לא בראש מעיינם

רק הכסף מדבר להם ...

בקשר לשיחה עם 014

הוא אמר 2GB בפליטת שפתיים

כמובן שזה לא דייי שכן ההורדות בכל יום מאימיול הם בכיוון של 5GB לפחות

אבל זה היה כמו פתח 2GB או כמה שאתה רוצה כביכול ...

בנטוויז'ן לדוגמא אמרו "אנחנו לא תומכים באימיול זו לא בעיה שלנו שלא מוריד לך"

לשמוע דבר כזה אחרי שאתה מעלה מהירות ואמרת להם בפירוש שזה בשביל האימיול והם נפנפו ואמרו כן כן

זה יהיה לך טוב יותר 2.5 לעומת 1.5 ואם לא תרצה ולא ישנה לך כלום תחזור למסלול הקודם אין שום בעיה !

שקרנים כאלה

ועל זה הם ישלמו ביוקר אבל לצערם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק לפני כמה ימים שלחתי את 012 קיבינימט.

הם טוענים שמדובר בתקלה (בנוגע ליוזנט) ולא בחסימה מכוונת.

חדשיים חיכיתי שיתקנו את ה-"תקלה".

הדרך הכי פשוטה לבדוק היא שמישהו עם חשבון SSL ב-Giganews יבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה לא חודשים, זה משהו כמו יומיים -3 ויש לי חשבון בUSENEXT, גם כשניסיתי להתחבר דרך SSL המהירות עדיין לא הייתה יציבה וכל הזמן ירדה

יש למישהו חשבון ב014 ויכול להשאיל לי אותו לבדיקה קצרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ נראה לי שתהיה לי קצת בעיה להתנתק מהם, אני מנוי בחבילה משותפת עם הכבלים כאשר כל התשלום מתבצע ל-012.

אני מנסה להשיג שם משתמש בחברה אחרת מחבר, כדי להוכיח שזה אכן אשמת 012.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אצל ברק :silly:

להתנתק מ012 זה לא כזה בעיה וחוצמזה אני מנוי עיסקי ( :ylsuper:) אז אפשר להגיד שזה מפריע בגלישה של המשרד :smile1: (והאמת שזה כן - אתרים עולים כאילו אני מחובר ב52K ועלק TRACERT מחזיר לי 250 MS לוואללה וזה תקין :lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...