כתב אישום נגד זאב רווח על הטרדה מינית, תופעה של תלונות שווא או עלייה אמיתית? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתב אישום נגד זאב רווח על הטרדה מינית, תופעה של תלונות שווא או עלייה אמיתית?

אלימלך אגוז

מה אתם אומרים, מדובר בתופעה של תלונות שווא, עלייה בהטרדות המיניות או יותר אומץ להתלונן?  

814 הצבעות

1. 1. מה אתם אומרים, מדובר בתופעה של תלונות שווא, עלייה בהטרדות המיניות או יותר אומץ להתלונן?

• תופעה של תלונות שווא
    • עלייה אמיתית
    • אזירת אומץ להתלונן
    • ב+ג
    • א+ג

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

או אולי שלא כל בחורה חושבת ש"כוסית" זאת מחמאה או ש"וואי וואי, איזה תחת יש לך את!" זאת דרך להחמיא.

מתי פעם אחרונה אמרת למישהי שהיא נראית טוב הבוקר? :-\

עזבו. אין דבר כזה אונס או הטרדות מיניות. זה כל הנשים הזונות האלו שלובשות מפיות ומזדיינות חופשי ואח"כ בוכות שאנסו אותן כדי להוציא כסף! מה? ככה הן עושות קניות ב"כיכר המדינה"! לא עושים את זה עם משכורת מ-Arcaffe!

תדבר כשזה יקרה לאחותך. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם בילבול מוח.

אני לא מאימין לאף מילה!

לי זה ניראה יותר כי ניסיון סחיטה

דריה.

את כל כך סתומה אם זה מה שאת כותבת לכי תחפשי לעצמך איזה הוסטל טוב כי זה מה שאת צריכה במצבך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או אולי שלא כל בחורה חושבת ש"כוסית" זאת מחמאה או ש"וואי וואי, איזה תחת יש לך את!" זאת דרך להחמיא.

מתי פעם אחרונה אמרת למישהי שהיא נראית טוב הבוקר? :-\

יש קצת, טיפה, ממש לא הרבה הבדל בין "לא לאהוב מחמאה" לבין לגרור מישהו לבית משפט ולהכפיש את שמו, כדי להוציא ממנו כסף. בכתבה ששודרה בערוץ 10 אמרו שהמתלוננת טוענת שזאב רווח "אלתר טקסט באופן שחייב אותה לגעת בו על הבמה".. כאילו.. מה? מה היא מפגרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים, כשפתחתי את הסקר הזה לא חשבתי שאלו יהיו התוצאות... 55% אשכרה מאמינים שמדובר רק בתלונות שווא?! אז תרשו לי לחדש לכם שלא חסרים סוטים חרמנים בחוץ שלא יכולים להתאפק.

אבל אולי אתם צודקים וכל המקרים האלו שמופיעים בעמוד הראשי בחדשות פלילים בוואלה הם רק תלונות שווא, בין היתר של ילדה בת 5 שהטרידו אותה מינית...

http://news.walla.co.il/?w=/10/1097262

http://news.walla.co.il/?w=/10/1097454

http://news.walla.co.il/?w=/10/1097430

http://news.walla.co.il/?w=/10/1097315

http://news.walla.co.il/?w=/10/1097282

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה, לא נראה לך קצת תמוה שכל-כך הרבה פוליטיקאים ושחקנים קמו בבת אחת והתחילו לאנוס נשים על ימין ועל שמאל?

והצרה הכי גדולה, שבמקרים כאלה (של חוסר ראיות) פשוט אי אפשר לדעת מי מהצדדים משקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אולי אתם צודקים וכל המקרים האלו שמופיעים בעמוד הראשי בחדשות פלילים בוואלה הם רק תלונות שווא, בין היתר של ילדה בת 5 שהטרידו אותה מינית...

היא נאנסה וניסתה להתאבד, למעשה, ע"י איזה קוף שבא לנקות את השטיחים בבית שלה. לקוף גם עבר פלילי - הוא תקף בעבר שוטר. אבל לא נורא, בעוד 6 שנים הוא יהיה בחוץ.

אתמול קראתי בעיתון (מודפס, לא פרסמו את הכתבה ברשת) שילדה בת 10 משכונה חרדית בבית שמש התלוננה על 3 אחים שלה שביצעו בה מעשים מגונים, אינוס ומעשי סדום אחרי שהיו חוזרים מן הישיבה. כן, גם היא בטח ראתה יותר מדיי כחולים ונפל לה איזה בורג... :screwy:

לא, לא נראה לי בכלל מוזר שאנשים ינצלו עמדת מפתח בשביל לנצל מינית, בידיעה שזה המילה שלהם נגד "הפקידה-הזאת-מי-מכיר-אותה-בכלל?". מובן שיש תלונות שווא, אך כולכם בטוחים כי 99% מהתלונות הן תלונות שווא וזה הנשים הזונות האלו, בלה בלה. זה תמוה שהטרידו אותי מינית בצבא לפחות פעם בחודש? זה תמוה שכשניסיתי להתלונן אז לא קיבלתי התייחסות ובתיק השחרור שלי נכתב שהמצאתי את זה? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנתיים זה עלה ל65%...

מקרה שקרה לי לפני חודש: הלכתי לתומי במרכז חדרה, לפתע עוצר אותי איזה חטיאר זקן אחד באמצע הרחוב ושואל אותי אם אני ממהר. אני עונה לו "כן" וממשיך ללכת. הוא אומר לי "חכה, חכה רגע" ומספר לי בדיחה גסה ומפגרת וכשהוא מסיים הוא צוחק. לי זה לא ממש הפריע וזה גם לא בדיוק הטרדה מינית, מה שעשיתי זה פשוט להתעלם ממנו ולהמשיך ללכת. אחרי 2 רחובות שבמהלכם חשבתי אם נהגתי נכון כשהתעלמתי ולא עשיתי כלום וחשבתי על לאיזה עוד ילדים קטנים או בנות גילי הוא עשה את זה והתחרטתי שלא עשיתי כלום... במחשבה שניה, הגעתי גם למסקנה שזה לא משנה כי המשטרה השובינסטית והאימפוטנטית בארץ בטח לא היתה עושה כלום. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא נאנסה וניסתה להתאבד, למעשה, ע"י איזה קוף שבא לנקות את השטיחים בבית שלה. לקוף גם עבר פלילי - הוא תקף בעבר שוטר. אבל לא נורא, בעוד 6 שנים הוא יהיה בחוץ.

אתמול קראתי בעיתון (מודפס, לא פרסמו את הכתבה ברשת) שילדה בת 10 משכונה חרדית בבית שמש התלוננה על 3 אחים שלה שביצעו בה מעשים מגונים, אינוס ומעשי סדום אחרי שהיו חוזרים מן הישיבה. כן, גם היא בטח ראתה יותר מדיי כחולים ונפל לה איזה בורג... :screwy:

לא, לא נראה לי בכלל מוזר שאנשים ינצלו עמדת מפתח בשביל לנצל מינית, בידיעה שזה המילה שלהם נגד "הפקידה-הזאת-מי-מכיר-אותה-בכלל?". מובן שיש תלונות שווא, אך כולכם בטוחים כי 99% מהתלונות הן תלונות שווא וזה הנשים הזונות האלו, בלה בלה. זה תמוה שהטרידו אותי מינית בצבא לפחות פעם בחודש? זה תמוה שכשניסיתי להתלונן אז לא קיבלתי התייחסות ובתיק השחרור שלי נכתב שהמצאתי את זה? :nixweiss:

לא כולם אבל ברוב המקרים זה דברים מנופחים מאנשים בד"כ דורבנו ע"י המשטרה או גורמים אינטרסנטיים אחרים.

אז כן לא אמרתי את נראת ממש טוב הבוקר לאחרונה וכן אמרתי דברים בסגנון X לא אמרתי לך כבר שאם את מתכופפת ככה מולי לפחות תלבשי חוטיני?

אז כן יש בנות שלא יקחו את זה בהומור ואני לא אגיד להן את זה. מה לעשות שסקס ומיניות זה חלק מהחיים ואנשים לא תמיד יודעים איך הצד השני יגיב.

יש הבדל גדול בין בוס שצוחק עם הפקידה שאיתו כבר 5 שנים פעם אחת והיא לא לוקחת את זה טוב וזה לא חוזר שנית לבין מישהו אומר את זה למישהו ברעיון עבודה.

יש דברים אחרי הפעם הראשונה לא צריך להגיב עליהם מעבר להבהיר שזה אור אדום ולא לחזור על זה שנים.

תסלחי לי כאשר מישהו חושב שהוא זורם ומנסה לנשק מישהי בצורה סבירה זאת לא ממש הטרדה מינית, כן תקפצי עלי ותגידי בלע בלע בלע אבל תראה איזה מכוערים הם קופים בבונים. תעשי לי טובה לא יודע מה בדיוק הגישה שלך להכל אבל כבר איתי קופים שנראים כאילו אשכרה יצאו מהכלוב עם בנות שנראות כאילו יצאו משער של מגזין, עם פה גדול וזין גדול מגיעים הרבה יותר רחוק מהתחת של דודי בלסר שעבר שעה אצל אדווה.

הרבה תיקים מפגרים כאלה נפתחים בגלל שאיזהשהי אישיות בחירה או סלברטי ניסו לנשק מישהי שמו לה יד על הירך וברוב המקרים היא לא עשתה משהו דרסטי באותו זמן חוץ מלדחות אותם בצורה עדינה והם לא הביעו שום התנגדות והמקרה לא חזר עליו שנית. אבל אחרי מספר שבועות פתאום יש הגשת תלונה, בכל מקום נורמאלי היו שולחים אותה לעזזל. אבל פה שכל אחד רוצה כותרות וכל אחד צריך לסגור חשבונות אז עושים מזה משפט מריונטות כאילו הוא מכר סודות מדינה לטיבט.

יש מצבים שמה לעשות שחוץ מלקחת את ה50% 50% ולקוות שלא תחטוף ייבוש אין לך יותר מה לעשות, אתן בסופו של דבר תביאו על עצמכן את זה שלא יתקרבו אליכן בלי שתחתמו על 5000 אלף תפסי וויתור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להחמיא למישהו בצורה שהצגת זה פשוט תת רמה. אז אחת תדיג שאתה מטריד מינית, אני אגיד שצרייך לשלוח אותך לשיעור ב-etiquette. ומה זאת אומרת לנשק מישהי בצורהל גיטימית? אתה מתכוון לרמון? למה שהוא ינשק מישהי שהוא לא מכיר אפילו את השם שלה? ואתה יודע, בד"כ אנשים שואלים אותי לפני שהם מנשקים אותי בפעם ה-1, אפילו בלחי (חוץ מבנות, אם כי לפעמים הלוואי ויכולתי להגיד לא). ונראה לך לדחוף את הלשון בתוך פה של מישהי שיכולה להיות הבת שלך שאתה אפילו לא מכיר זה לגיטימי? אז אני הייתי מציעה לך לשמור אותה לעצמך.

מותק, אותי הטרידו מספיק בצבא כדי לדעת להבדיל. כשנהג של משאית, שנאמר לו לקחת אותי למרפאה בב"ח (בבסיס שלי לא היתה מרפאה), כי זה בדרך, אחרי שנגמרו לי המים והתייבשתי בשמירה ואח"כ התעלפתי בחדר, כל הדרך מנסה לשכנע אותי "לקפוץ רגע לאיזה מקום ולעשות סקס כי מילא אנחנו סוגרים עכשיו עצמאות כמו מפגרים, בואי נעשה כיף חיים". זה לא הטרדה? הייתי חצי מעולפת ומאד מעורפלת, סרבתי בתוקף וניסיתי להשמע עירנית, וכל הזמן פחדתי שהוא עוד ינסה לרדת מהדרך ולעשות לי משהו בכוח ולא אוכל להתנגד - כי אני גם ככה בקושי ראיתי מטר מול העיניים. זאת לא הטרדה? אם היו עושים את זה לבת שלך היית קורא לזה גם שידול ונסיון לאונס. וזה רק מקרה אחד מכלל המקרים שקרו לי, ולא הגרוע בהם, ואחרי זה אתה יכול לבוא ולהגיד לי שרוב התלונות הן בדויות? אני אגיד לך מה? רוב התלונות הן רק קצה הקרחון של מה שקורה במציאות על רוב המקרים כלל לא מתלוננים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דריה, לדעתי זאת לא הטרדה מינית. הנהג הציע לך הצעה שיכלת לסרב לה (וזה מה שקרה).

הוא אנס אותך? לא. הוא בסה"כ הציע הצעה, אפילו אם הוא ניסה להכריח אותך לעשות את זה... כל עוד הוא לא איים עליך בצורה חד משמעית, הוא לא עבר על שום חוק.

בדיוק בגלל מקרים כאלה הגברים בימינו נהפכים להומואים (הכוונה היא לא להומואים אמיתיים אלא לבחורים שפוחדים לזרום עם בנות). אני מכיר רופא שלא מוכן לטפל בנשים עם דלת פתוחה. שאלתי אותו "אין איזה חוק שמירת או משהו כזה?" אז הוא ענה לי ככה (מילה במילה):

"יש, אבל על זה אני אשב פחות." עם פרצוף שאומר "תבין אותי, אין לי ברירה"

כמה שזה נשמע לכם מפגר, אני יכול להבין אותו ב- 100% ויכול להיות שאם הייתי רופא הייתי נוהג כמוהו.

מאיפה לו לדעת שאם הוא ימדוד לבחורה לחץ דם היא היא לא תגיש נגדו תלונה שהוא נוגע בה בלי רצונה או משהו כזה?

וקרה לי גם מקרה לפני כמה חודשים שבו נתתי טרמפ לבחורה וכשעצרתי לה איפה שהיא ביקשה היא אמרה לי שאם אני לא אתן לה 200 ש"ח היא תגיש עלי תלונה במשטרה על מעשים מגונים או משהו כזה. הבחורה חטפה את הכאפה שלה.. ותגידו שזה לא מגיע לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...