כתב אישום נגד זאב רווח על הטרדה מינית, תופעה של תלונות שווא או עלייה אמיתית? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתב אישום נגד זאב רווח על הטרדה מינית, תופעה של תלונות שווא או עלייה אמיתית?

אלימלך אגוז

מה אתם אומרים, מדובר בתופעה של תלונות שווא, עלייה בהטרדות המיניות או יותר אומץ להתלונן?  

814 הצבעות

1. 1. מה אתם אומרים, מדובר בתופעה של תלונות שווא, עלייה בהטרדות המיניות או יותר אומץ להתלונן?

• תופעה של תלונות שווא
    • עלייה אמיתית
    • אזירת אומץ להתלונן
    • ב+ג
    • א+ג

Recommended Posts

לא דריה, לדעתי זאת לא הטרדה מינית. הנהג הציע לך הצעה שיכלת לסרב לה (וזה מה שקרה).

הוא אנס אותך? לא. הוא בסה"כ הציע הצעה, אפילו אם הוא ניסה להכריח אותך לעשות את זה... כל עוד הוא לא איים עליך בצורה חד משמעית, הוא לא עבר על שום חוק.

פה הטעות שלך. ע"פ החוק(וגם ע"פ דעתי האישית) הצעה מינית שנענתה בסירוב וחוזרת על עצמה היא בגדר הטרדה מינית.

"אפילו אם הוא ניסה להכריח אותך לעשות את זה.."?!?! אם הוא ניסה להכריח אותה זה לא פחות מניסיון לאונס!!!

"וקרה לי גם מקרה לפני כמה חודשים שבו נתתי טרמפ לבחורה וכשעצרתי לה איפה שהיא ביקשה היא אמרה לי שאם אני לא אתן לה 200 ש"ח היא תגיש עלי תלונה במשטרה על מעשים מגונים או משהו כזה. הבחורה חטפה את הכאפה שלה.. ותגידו שזה לא מגיע לה."

תסלח לי אבל אתה אידיוט שלא הזמנת לה משטרה. נשים כמוה הן הסיבה לעלייה בתלונות השווא על הטרדות מיניות נגד גברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא כולם אבל ברוב המקרים זה דברים מנופחים מאנשים בד"כ דורבנו ע"י המשטרה או גורמים אינטרסנטיים אחרים.

אז כן לא אמרתי את נראת ממש טוב הבוקר לאחרונה וכן אמרתי דברים בסגנון X לא אמרתי לך כבר שאם את מתכופפת ככה מולי לפחות תלבשי חוטיני?

אז כן יש בנות שלא יקחו את זה בהומור ואני לא אגיד להן את זה. מה לעשות שסקס ומיניות זה חלק מהחיים ואנשים לא תמיד יודעים איך הצד השני יגיב.

יש הבדל גדול בין בוס שצוחק עם הפקידה שאיתו כבר 5 שנים פעם אחת והיא לא לוקחת את זה טוב וזה לא חוזר שנית לבין מישהו אומר את זה למישהו ברעיון עבודה.

יש דברים אחרי הפעם הראשונה לא צריך להגיב עליהם מעבר להבהיר שזה אור אדום ולא לחזור על זה שנים.

תסלחי לי כאשר מישהו חושב שהוא זורם ומנסה לנשק מישהי בצורה סבירה זאת לא ממש הטרדה מינית, כן תקפצי עלי ותגידי בלע בלע בלע אבל תראה איזה מכוערים הם קופים בבונים. תעשי לי טובה לא יודע מה בדיוק הגישה שלך להכל אבל כבר איתי קופים שנראים כאילו אשכרה יצאו מהכלוב עם בנות שנראות כאילו יצאו משער של מגזין, עם פה גדול וזין גדול מגיעים הרבה יותר רחוק מהתחת של דודי בלסר שעבר שעה אצל אדווה.

הרבה תיקים מפגרים כאלה נפתחים בגלל שאיזהשהי אישיות בחירה או סלברטי ניסו לנשק מישהי שמו לה יד על הירך וברוב המקרים היא לא עשתה משהו דרסטי באותו זמן חוץ מלדחות אותם בצורה עדינה והם לא הביעו שום התנגדות והמקרה לא חזר עליו שנית. אבל אחרי מספר שבועות פתאום יש הגשת תלונה, בכל מקום נורמאלי היו שולחים אותה לעזזל. אבל פה שכל אחד רוצה כותרות וכל אחד צריך לסגור חשבונות אז עושים מזה משפט מריונטות כאילו הוא מכר סודות מדינה לטיבט.

יש מצבים שמה לעשות שחוץ מלקחת את ה50% 50% ולקוות שלא תחטוף ייבוש אין לך יותר מה לעשות, אתן בסופו של דבר תביאו על עצמכן את זה שלא יתקרבו אליכן בלי שתחתמו על 5000 אלף תפסי וויתור.

מעניין מי מתקרבת אליך ::)

במקרה הטוב, אמא שמביאה לך שוקו ליד המחשב שלא תתייבש :lol::la:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מי מתקרבת אליך ::)

במקרה הטוב, אמא שמביאה לך שוקו ליד המחשב שלא תתייבש :lol::la:

אתה לא מבין. בנות איכותיות נמשכות לגברים שמתייחסים אליהן כמו אל חרא. החלק האחראי על חשיבה לוגית לא מפותח אצל נשים. זו עובדה רפואית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסרות תלונות שווא במערכת הזאת.

קשה להכחיש אבל ברור שהרבה יותר "נוצץ" להגיש כתב אישום נגד מישהו מוכר לציבור...

ב"מעשים מגונים" יש אשמה של שני הצדדים, באמת קשה להכחיש, שמישהו במסיבה רוקדת עם משהו שהוא ספק בגד, קצת קשה להאשים את הגבר שהיא רוקדת איתו במשהו קצת יותר בלתי נשלט. אפילו שהם נפגשו 5 דקות קודם ולא אני לא מחשיב את זה כנסיון לאונס, אם היא לא היתה רוצה שיגעו בה היא היתה לובשת משהו קצת אחר... וכמעט תמיד היא יכול להגיד לא וזה עובד על רוב האנשים ומי שלא מקשיב לזה, דביל.

כמו שאמרו יש הבדל גדול בין זה לבין מזכירה של מישהו שהבוס שלה מתבדח איתה...

אגב, חדרה זה עולם אחר... :-X

Chymes, לא כולן, אבל לא חסר... אני אף פעם לא הבנתי את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אם היא לא היתה רוצה שיגעו בה היא היתה לובשת משהו קצת אחר..." מיותר לציין שאני לא מסכים עם המשפט הזה, אני מניח שאפשר להבין את זה כבר מההודעות הקודמות שלי.

וחדרה היא פשוט... חדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דריה, לדעתי זאת לא הטרדה מינית. הנהג הציע לך הצעה שיכלת לסרב לה (וזה מה שקרה).

הוא אנס אותך? לא. הוא בסה"כ הציע הצעה, אפילו אם הוא ניסה להכריח אותך לעשות את זה... כל עוד הוא לא איים עליך בצורה חד משמעית, הוא לא עבר על שום חוק.

אם הוא היה עושה את אותו הדבר לאחותך, אחרי שגם היא היתה מתייבשת ומתעלפת ונמצאת במצב של עירפול, והיה חוזר על הצעותיו המגונות פעם אחר פעם ובצורה בוטה, במקום לקחת אותה במהירות למרפאה לקבל טיפול רפואי ואינפוזיה, לוודא שאין שום נזק מוחי מהמכה שקיבלה בראש כשנפלה, אתה עדיין היית חושב שזאת לא הטרדה? הוא ידע טוב מאד מה קרה לי, הקצין שלי הסביר לו הכל לפני שהעלה אותי על הרכב, והוא לא פסק מהתחנונים שלו גם אחרי שאמרתי שיש לי חבר וגם כאשר כבר הגענו למרפאה הוא ביקש "נו בחיית, בואי אח"כ!". אם זאת לא הטרדה מינית, אז שהנהג אמבולנס שיסיע את אישתך לחדר לידה גם ידבר אליה ככה. זאת בהנחה שתמצא אחת, עם גישה כזאת...

תסלח לי אבל אתה אידיוט שלא הזמנת לה משטרה. נשים כמוה הן הסיבה לעלייה בתלונות השווא על הטרדות מיניות נגד גברים.

:xyxthumbs:

אתה לא מבין. בנות איכותיות נמשכות לגברים שמתייחסים אליהן כמו אל חרא. החלק האחראי על חשיבה לוגית לא מפותח אצל נשים. זו עובדה רפואית.

לא תמיד. אני למשל, מגדלת תינוק מיליטאריסט חמוד בן 26 וחצי. ;D

"אם היא לא היתה רוצה שיגעו בה היא היתה לובשת משהו קצת אחר..." מיותר לציין שאני לא מסכים עם המשפט הזה, אני מניח שאפשר להבין את זה כבר מההודעות הקודמות שלי.

לבוש פרובוקטיבי הוא לא הזמנה לאונס. גם אם בחורה הולכת ברחוב ערומה (שזאת הטרדה מינית בפני עצמה, אבל אם היא כוסית אתם לא תתלוננו), אין לאיש זכות לגעת בה ללא הסכמתה המפורשת.

מה אני אגיד לכם... תבואו למועדון שלי. שם הן לא ישחקו איתם "כן ולא", ישחקו "חולה ורופאה", "שוטרים וגנבים", "עבד ומלכה". ;D

אבל דוגרי, אם כבר הגעתם למיטה והיא נראת לא בטוחה בעצמה, אל תגעו בה. עדיף כאב ביצים מאשר זין של אסיר בתוך התחת. ובחיים אל תקשיבו לבחורה שיכורה. עכשיו היא רוצה זין, מחר היא תיזכר שיש לה חבר ותבדה אונס כדי לחפות על הבגידה או משהו כזה. לא חסר זונות שמגישות תלונות שווא, ופוגעות באמינות של שאר המתלוננות, אבל בתור אחת שיודעת איך זה ואיך מטרידים על ימין ועל שמאל, אני אגיד לכם בוודאות שמס' המקרים הוא גבוה בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא היה עושה את אותו הדבר לאחותך, אחרי שגם היא היתה מתייבשת ומתעלפת ונמצאת במצב של עירפול, והיה חוזר על הצעותיו המגונות פעם אחר פעם ובצורה בוטה, במקום לקחת אותה במהירות למרפאה לקבל טיפול רפואי ואינפוזיה, לוודא שאין שום נזק מוחי מהמכה שקיבלה בראש כשנפלה, אתה עדיין היית חושב שזאת לא הטרדה? הוא ידע טוב מאד מה קרה לי, הקצין שלי הסביר לו הכל לפני שהעלה אותי על הרכב, והוא לא פסק מהתחנונים שלו גם אחרי שאמרתי שיש לי חבר וגם כאשר כבר הגענו למרפאה הוא ביקש "נו בחיית, בואי אח"כ!". אם זאת לא הטרדה מינית, אז שהנהג אמבולנס שיסיע את אישתך לחדר לידה גם ידבר אליה ככה. זאת בהנחה שתמצא אחת, עם גישה כזאת...

:xyxthumbs:

לא תמיד. אני למשל, מגדלת תינוק מיליטאריסט חמוד בן 26 וחצי. ;D

לבוש פרובוקטיבי הוא לא הזמנה לאונס. גם אם בחורה הולכת ברחוב ערומה (שזאת הטרדה מינית בפני עצמה, אבל אם היא כוסית אתם לא תתלוננו), אין לאיש זכות לגעת בה ללא הסכמתה המפורשת.

מה אני אגיד לכם... תבואו למועדון שלי. שם הן לא ישחקו איתם "כן ולא", ישחקו "חולה ורופאה", "שוטרים וגנבים", "עבד ומלכה". ;D

אבל דוגרי, אם כבר הגעתם למיטה והיא נראת לא בטוחה בעצמה, אל תגעו בה. עדיף כאב ביצים מאשר זין של אסיר בתוך התחת. ובחיים אל תקשיבו לבחורה שיכורה. עכשיו היא רוצה זין, מחר היא תיזכר שיש לה חבר ותבדה אונס כדי לחפות על הבגידה או משהו כזה. לא חסר זונות שמגישות תלונות שווא, ופוגעות באמינות של שאר המתלוננות, אבל בתור אחת שיודעת איך זה ואיך מטרידים על ימין ועל שמאל, אני אגיד לכם בוודאות שמס' המקרים הוא גבוה בהרבה.

זה בערך מה שאמרתי ככה שלא הבנתי למה ציטטת אותי ולא את ההודעה המקורית של רועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...