כתב אישום נגד זאב רווח על הטרדה מינית, תופעה של תלונות שווא או עלייה אמיתית? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתב אישום נגד זאב רווח על הטרדה מינית, תופעה של תלונות שווא או עלייה אמיתית?

אלימלך אגוז

מה אתם אומרים, מדובר בתופעה של תלונות שווא, עלייה בהטרדות המיניות או יותר אומץ להתלונן?  

814 הצבעות

1. 1. מה אתם אומרים, מדובר בתופעה של תלונות שווא, עלייה בהטרדות המיניות או יותר אומץ להתלונן?

• תופעה של תלונות שווא
    • עלייה אמיתית
    • אזירת אומץ להתלונן
    • ב+ג
    • א+ג

Recommended Posts

רגע, אתה בצוות, ומותר לך לקלל אותי? :o

Listen, twerp. I know for fact that I am an attractive young woman with a great stature, figure and complexion and scored more on my IQ test when I was 11 than you ever will manage to score in your lifetime, and you will say will change that or hurt my confidence, or whatever it is you're trying to do by getting on to personal level and insulting me. By doing that you just prove yourself being a puny insect that had his little bug-leg torn off. :

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משהו פה יותר מדי מזכיר לי את הכנסת.

מתחילים בדיון על תאונות דרכים או משהו חשוב, ומסיימים בוויכוח סוער על איזה צד של הפרוסה למרוח את הריבה (כן מיקו, עוד פעם ריבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I know for fact that I am an attractive young woman with a great stature, figure and complexion and scored more on my IQ test when I was 11 than you ever will manage to score in your lifetime

rofl.gifrofl.gifrofl.gifrofl.gifrofl.gifrofl.gifrofl.gif

whatever makes you feel good...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתנחם בעובדה שאתה לא צרייך סמים כדי להזות. ::)

אבל מה שבאמת גורם לי להרגיש טוב, זה להוציא חולי רוח כמוך מהארון ולגרום להם לירוק אש ולהזיע שתן, ממש כמו שאתה עושה כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מתכוון ל-7 או 8, אתה מתכוון לגיל המנטאלי שלך?

זה אפילו לא מבדר, אתה רק מראה כמה אתה פגוע ממני, חופר לעצמך בור עמוק יותר ו... הרגת את הנושא הזה. תהיה גבר ותדע מתי להפסיק, אתה עושה מעצמך צחוק.

Can you say "The thread is Dead"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מתכוון ל-7 או 8, אתה מתכוון לגיל המנטאלי שלך?

[sarcasm]ouch, that hurt, you're mean, look I'm crying-> :'([/sarcasm]

Can you say "The thread is Dead"?

well, you still haven't explain why is what the doctor did to him is fine, but if it would have been done by a male doctor to a female it wouldn't have been fine, well other than calling him ugly that is...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולם לא אמרתי שמה שהרופאה היה בסדר. אפילו אמרתי שזאת בטח היתה אותה הפוסטמה שבטח בדקה אותי וגרמה לי לזיהום בדם כי לא טיפלה בדבר שעליו התלוננתי. היא רוסיה זקנה במקרה? ממורמרת כמו רופא צבאי מסרט בורקס, רק נקבה? כי אם כן, זאת בטח היא. היא בטח חושבת שכל דבר שחברה' בגילינו מתלוננים עליו איכשהו קשור למחלות מין, בגלל זה בדקה שם, אבל אני בספק שהיא עשתה את זה להנאתה האישית. יכול מאד להיות שהיא חרגה מסמכותה ופעלה לא נכון, ויכול להיות שהיא הפעילה שיקול דעת על סמך דיעה קדומה (כמו שאתה עושה בכל דיון על נשים), מה שהופך אותה לחרא של רופאה והיא צריכה לקבל בעיטה בתחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(כמו שאתה עושה בכל דיון על נשים)

you see what you did there? that's why I'm not a big fan of you, you have this unexplained need to throw in a insult even when it's not needed and it's not like you do it in good humor, but more like in order to show off you superiority.

and no I don't have anything against women, but I do despise those who think they are god's gift to men/women when they are seriously seriously not. you think I like hurting people? I don't, I'm not that type of guy, but sometimes you need to blow someone's bubble and bring her/him down to earth.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתנחם בעובדה שאתה לא צרייך סמים כדי להזות. ::)

אבל מה שבאמת גורם לי להרגיש טוב, זה להוציא חולי רוח כמוך מהארון ולגרום להם לירוק אש ולהזיע שתן, ממש כמו שאתה עושה כאן.

:lol:

איזה מצחיק לקרוא אותך רושמת למישהו "חולה רוח" זה כמו שתקראי שאני קראתי למישהו שמן :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...