כתב אישום נגד זאב רווח על הטרדה מינית, תופעה של תלונות שווא או עלייה אמיתית? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתב אישום נגד זאב רווח על הטרדה מינית, תופעה של תלונות שווא או עלייה אמיתית?

אלימלך אגוז

מה אתם אומרים, מדובר בתופעה של תלונות שווא, עלייה בהטרדות המיניות או יותר אומץ להתלונן?  

814 הצבעות

1. 1. מה אתם אומרים, מדובר בתופעה של תלונות שווא, עלייה בהטרדות המיניות או יותר אומץ להתלונן?

• תופעה של תלונות שווא
    • עלייה אמיתית
    • אזירת אומץ להתלונן
    • ב+ג
    • א+ג

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם ישאלו אותך איזה עדה אתה מה תאמר ?

95 אחוז יגידו אני שגןש'(לא ישראלי,יהודי,צבר)אלה משהו אחר

רק בחול אולי אולי יגידו שהם מישראל

אז למה ככה ?

זאתי הארץ שלנו - נא לאמר ב"גאווה" אני צבר

תגובה זאת נכתבה במצב צבירה לא ידוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תבין אותי לא נכון

אני אוהב את הארץ

אבל מה לעשות שאני נכנע לחו"ל

אחרי הצבא אני ינסה איכשהו לגור כמה שנים ולראות איך זה - די בטוח שאני אשאר שם כמה שנים ואולי יחזור קצת ויסע שוב

אני מקווה לקבל דרכון ארופאי אחרי הצבא :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקח את "הארץ שלנו" ותשמור אותה לעצמך, אני מוותר עליה בשמחה. כן, אני ישראלי - ולא גאה בזה.

גם אני לא גאה במיוחד במצב הנוכחי של הארץ, אבל להבדיל מישראלים אחרים אני לא מתלהב מתמונות נוף של אוסטרליה או ניו-זילנד וחי בסרט שבחו"ל המדרכות מצופות זהב וברגע שארד מהמטוס יפרסו לרגלי שטיח. אין לך מושג כמה אתה טועה אם אתה חושב שמדינות מערביות אחרות אין שחיתות, אלימות ועוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לי. מכר שלי, כשעוד היה בצבא, נפגש עם מישהי. היא עצמה יזמה את המגע, ביקשה שיעלה איתה לדירה, הוא שאל אותה פעם אחר פעם אם היא בטוחה, כי הוא בסה"כ בחור טוב שלא נראה לו כל כך הגיוני שבחורה בת 19 תרצה סקס בפגישה ראשונה. בסוף עשה ועשה והיא התלוננה עליו. למזלו זה לא יצא לעיתונים והיא הודתה שהיא הגישה תלונת שווא ככה סתם, כי הוא לא נראה כמו ג'וני דפ.

והבעייה שבחורה כזו תקבל גג 5.000 ש"ח קנס על "עוגמת נפש" ולהגיד שלהתלונן על מישהו שהוא אנס וזה בסך הכל עוגמת נפש זה בדיוק כמו להגיד שאונס עצמו הוא פגיעה שדינה עוגמת נפש.

שעשיתי בצבא יום עיון בנושא הטרדה מינית, נתקלתי בנתון מפתיע ש2 אחוז מהתלונות בגין הטרדה או תקיפה מינית הן תלונות שוא !

תארו לכם, על כל 1000 תלונות, 20 אנשים עוברים 7 מדורי גיהנום! האם איי פעם שמעתם על מישהי שנשפטה ונכלאה באשמת תלונת שוא על הטרדה מינית ?

לדעתי, מחד במדינת בתופעה מאוד נפוצה וכמו שאמרת דריה, כל אחד הפך את "איזה כוסית", "איזה תחת" למחמאה לגיטימית ואני מכיר מספיק בנות שיצאו עם בנים שכבר בפגישה הראשונה הלאימו להן את החזה "כי זה נעים". מאידך ובמיוחד בצה"ל בחברות משגשגות יש תופעה של תלונות שוא או תלונות מוגזמות של בחורה כלפיי הממונים עלייה ואלה תלונות של נקם ותו לא! מאוד מרגיז לשמוע שבחורה התלוננה על הבוס שלה שאמר שיש לה ריח טוב של בושם או החמיא לה על הגזרה (לא בצורה גסה) אני לא חושב שכל הערונת צריכה להפוך לתלונה מהסוג הזה, זה ממוטט לבן אדם את החיים ואותן נשים כנראה לא לוקחות את זה בחשבון.

אני זוכר שאותנו לימדו כבר בכיתה ח' בשיעורי חינוך מיני את מהותה של הטרדה מינית אני דיי בטוח שהיום לא טורחים יותר מדיי.

אני בטוח שלא רק אצלנו זה היה שבתקופת החטיבה כל הערסים שיחקו עם הבנות (למורת רוחן של הבנות) תופסת חזה ורוגטקה (שמותחים את החזייה מאחורה ומשחררים)... אף מבוגר לא השגיח ואחרי זה נער כזה גודל וממשיך להתנהג בדיוק באותה צורה רק שאז אותו "מר אוחיון" הוא הבוס של א' או של ה' :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו סתומה תלך להתלונן על זה שהמפקד שלה החמיא לה על הבושם, ואיזה מטומטם יקח אותה ברצינות? :kopfpatsch:

2% הן תלונות שווא? מה שכן, כמות ההתלונות כלל לא תואמת את כמות ההטרדות/תקיפות במציאות. במציאות יש הרבה יותר מקרים אמיתיים ממה שנדמה לנו. אם הייתי טובעת כל אידיוט שהיה מטריד אותי, הייתי מיליונרית והצפיפות בבתי הכלא היתה עולה.

דבר נוסף, בדיוק כמו שאמרת, ישנם אנשים שפשוט לא יודעים כיצד להתנהג, על כמה וכמה להתחיל עם בנות המין השני, וזה שאף אחד לא מעניש אותם או מעיר להם על התנהגותם בבי"ס למשל, אז הם מביאים את ההתנהגות המחפירה הזאת איתם לחיי הבגרות, וכן, אלו יכולים להיות גם אנשים בעלי ממון, מעמד וכוח, אלא שזאת מילה שלהם כנגד מילת המתלוננת והגילוי האחרון של כמות תלונות השווא רק עוזר למטרידנים, במיוחד לעשירים/חזקים שבהם להגיד "היא סתם אמרה את זה בשביל להוציא ממני כסף/לפגוע במעמד שלי" - והרבה מאד אנשים יאמינו להם, על חשבונן של נשים שבאמת עברו הטרדה, התעללות או אונס.

החשש שלי הוא שיפסיקו לקחת תלונות ברצינות. גם ככה לא ממצים דייו את דינם של הפושעים במדינה הזאת, אז עכשיו לא יתייחסו לתלונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו סתומה תלך להתלונן על זה שהמפקד שלה החמיא לה על הבושם, ואיזה מטומטם יקח אותה ברצינות? :kopfpatsch:

2% הן תלונות שווא? מה שכן, כמות ההתלונות כלל לא תואמת את כמות ההטרדות/תקיפות במציאות. במציאות יש הרבה יותר מקרים אמיתיים ממה שנדמה לנו.

אם הייתי טובעת כל אידיוט שהיה מטריד אותי, הייתי מיליונרית והצפיפות בבתי הכלא היתה עולה.

לגבי המשפט הראשון תתפלאי, אני ארחיב לגבי עבודה שעשיתי, נגד ביח' מסויימת קיבל העברה מהתפקיד ועיכוב בדרגה כי הוא הציע בפעם השניה (לאחר שסרבה) לחיילת לצאת איתו :kopfpatsch: נכון שהוא במידה מסויימת הטריד אבל העונש לדעתי לפחות לא פרופורציונאלי לחומרת המעשה.

לעומת זו הצלחתי להשיג ממש"קית החינוך גזרי עיתון בנוגע לאל"מ שקנה חוטיני לחיילת שלו, פאקינג חוטיני, נחשו מה? פסק דין לא מצאתי אבל מצאתי טיעון שהחיילת היא זו שפיתתה אותו :nixweiss:

לגבי המשפט השני, בנוסף שחכתי לציין, כפי שידוע אחת מכל 9 נשים שעברו הטרדה או אונס מתלוננות :s07: בהחלט חבל, חשוב לחנך שלא הקורבן הוא האשם או זה שצריך להתבייש.

לגבי המשפט השלישי, בבקשה אל תקראי לי אידיוט! מליונים את לא תראי ממני גם בחלום ומי שצפוף לו ליידי שיעבור תא!

סתם סתם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון, חיזורים עקשניים למרות הסרוב של הבחורה הם אכן בגדר הטרדה מינית. בנוסף לכך, אותו נגד, עבר על חוק צבאי על פיו אסור לפקוד ופקודה לנהל יחסים. או לחוגר/ת ומפקד/ת באותה יחידה. מדובר ביחסי מרות. העונש הוא על 2 עבירות במקרה הזה. למען יראו וייראו.

קנה לחיילת חוטיני? במידה והיא באמת התחילה איתו, גם הוא עובר על חוק יחסי המרות הצבאי בכך ששיתף איתה פעולה. עכשיו תגיד לי... מה הסיכוי שקצין בדרגת אל"מ יהיה רווק? עוד חרמן מגעיל שבוגד באישתו בטח. אם הוא הולך בקלות כזאת ובוגד באישתו שלו, איך נדע שלא יבגוד במדינה, או לפחות לא יתרשל בלהגן עליה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת דפוקה ומקומבנת ביותר

נשים שמתלוננות לשווא לא חסר וזה מה שהורס לאלו שלא מתלוננות לשווא

הקטע שילד שגודל על והרבה ורואה אסקימו לימון (סתם דוגמא)רואה שהם ממשיכים למרות אימרות הלא של האשה

יש בעיה רצינית ואין מה לעשות תמיד יהיו כאלה שיסבלו יותר וכאלה שפחות בימיוחד אצלנו בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בלי בבית אפשר להפוך לחרא קטן/גדול. שלושת האחים מבית-שמש שאנסו את אחותם? זה יכול להיות גם סתם מישהו שרגיל לקבל כל מה שהוא רוצה ומה שלא בא בדיבורים הוא יקח בכוח. יש אנשים שגם פשוט לא לימדו אותם לכבד נשים או שהם ראו את אבא מתייחס לאמא כמו לסמרטוט בבית. יש ויש. אגב, לא מדובר רק בנשים. גם גברים מוטרדים ונאנסים, אם כי בד"כ לא ע"י נשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...